Přejít na obsah

Vostok Amphibia - 50. výročí Ну, погоди!


Doporučené příspěvky

25 eur na hodinky si matne pamatuju, ale 80 USD zaloha? Budto Alzheimer nebo mam nejaky dluh... Omlouvam se, jestli sem neco zasklil, jsou obdobi, kdy se tady klidne dva-tri tydny nevyskytnu...

Edit : tak sem prosel par desitek stranek zpet a narazil na solo vlakno o platbach. A pry sem zaplatil. Timto dekuji a onlouvam se. Tedy Alzheimer. Vubec si to nepamatuju.

Upraveno uživatelem Xenomorfus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem rad, ze sem Te pobavil, mne malem trefil slak, ze sem neco zasklil. Stejnak si to nepamatuju a kdo vi, kdo to za mne zaplatil :-).

PS: je fakt, ze treba minuly tyden sem nasel doma nejaky balicek a kdyz sem ho rozbalil, byly v nem hodinky o kterych vubec nevim, ze bych je kdy objednaval a uz vubec ne, jak se objevily doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký den všem, 

jak tady bylo již několikrát avizováno, pomalu, ale jistě se dostáváme do finále a i když by se to mohlo zdát ještě daleko, předběžně počítám, že by se mohlo (pokud se něco nepřihodí) začít s předáváním hodinek někdy od počátku měsíce října 2018. Díval jsem se do seznamu účastníků a celkem dost je vás z Prahy, nebo v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy, tak vznáším dotaz, jak byste uvítali případně nějakou hromadnější předávku (nazývejme to třeba srazem limitky), kolik z vás by mělo předběžně zájem se takhle setkat, navzájem se poznat, pokecat a mně trochu tím pádem i usnadnit distribuci. Celému tomu ještě nahrává skutečnost, že Honza (little_w) bude v Praze v sobotu 13.10. a 20.10.2018 a tak bych rovnou tyto dva termíny dal jako návrh, přičemž bych vás současně požádal jednak o projevení případného zájmu o takové setkání (předání) a současně o aktivitu v podobě návrhů, kde to případně spáchat (jasné je, že bude důležité znát nejprve počet zájemců). Samozřejmě vítáni jsou všichni bez ohledu na vzdálenost od "naší matičky stověžaté" a ještě více Ti, kteří by byli případně ochotni (se souhlasem dotčených) převzít více kusů pro kolegy, kteří se vyskytují v nějaké spádové oblasti jejich  místa bydliště.

Jinak prosím o aktivní sledování vlákna, co nevidět Petr (petr_cha) přijde s informací o doplatku, což závisí na informaci o konečné ceně hodinek od výrobce a od toho se odvíjející výše doplatku s tím, že na našem společném účtu ještě nějaký ten tisícidolárek leží, takže "no panic". Ještě nevím, jak to s doplatkem vymyslíme ve vztahu k k případnému clu a DPH, protože se taky může stát, že nás agentův aparát omilostní, ale spíš bych řekl, že ne, potom se to bude zřejmě muset ještě jednou dovybrat. V konečné ceně není také započítána případná doprava ode mne ke koncovému  účastníkovi, to ale potom budu řešit osobní komunikací s každým jednotlivě.

 

Tak tolik tedy pro začátek a těším se na vaše návrhy a reakce.

 

Díky

 

post-14724-0-29085700-1535797823_thumb.png

 

 

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra prace.

13.10. - bezim v Brne kolem Priglu.

20.10. - je v Brne SEW.

Rad opet pomuzu s distribuci po republice, jak jsem pred tim slibil. Tim padem bych mohl pro brnenskou bunku prevest hodinky tam. Pokud bude hromadna vikendova akce v techto dvou terminech v Praze, tak to bohuzel nedavam.

Jinak dal muzu distribuovat hodinky do Plzne a pak taky do Olomouce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...