Přejít na obsah

Ukažte svoje Steinhart


vE13Lius

Doporučené příspěvky

V listopadu mi na dotaz psali, že krom Ocean One 39 jiné modely neplánují a ejhle, GMT jsou tady. Po titanovkách je určitě taky dost poptávka, nedivil bych se, kdyby se s nimi během několika měsíců nevytasili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasim, peknych bilych cifru je jak safranu. Cerna, cerna a co treba cerna? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je teda fakt, že je všeobecně dost málo potápek (popř. hodinek s otočnou lunetou) v bílé nebo světlé barvě.

A pětistovky 39 se světlým cifrem bych klidně snesl. :D

Třeba tady jsem jednou dával pětistovky invertovaně a vypadá to celkem zajímavě. :)

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych zase snesl homage polarek 2, se zachovanim barev atd.

MiraMira, nebo neco takoveho ;)

Nebo cele zelene-hulk, cernych je vsude dost, ty at si strci za klobouk. :D i v 39, nebo treba 48.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, něco zelenýho se zelenou keramickou vložkou lunety, by mohlo být taky k vidění častěji.

Dost mě bavily Tisellky ala Hulk, ale je to prostě komlet kopírka a to mi červík v hlavě nechce dovolit. :)

Navíc pouzdro včetně keramické vložky bylo fajn, ale tah za moc teda nestál. Co mě ale mile překvapilo, byla miyota 9015. Ta šlapala na jedničku.

Být na tom tak, že bych si bez výčitek mohl Hulky dopřát, už by byly ve sbírce. Třeba se toho jednou dočkám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tem pepsinam jsem si objednal par vlozek lunety, mimochodem i zelenou. Az dorazi ( nebyla na sklade ), pochlubim se - teda spis to necham nafotit, protoze z mych fotek to videt nebude.

A ano, myslel jsem neco jako expy II tou bilou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MíraMíra: moje rec, komplet. Pamatujes, ja Ti rozmlouval at je neprodavas :D

Ano, ja bych si navic jeste rad poridil k tomu co mam polarky 2 a hulky, k tomu GS a jsem fakt spokojenej. Nic vic uz slibuji..

 

kuncák7: budu se tesit, ta zelena se bude hodit do prirody a zaroven rozbije tu pracovni a mestskou sed.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju. :)

Asi to sem úplně nepatří, ale když už jsme u toho, tak já bych si vystačil se sestavou Moony (asi i přes menší odolnost a absenci průhledu haselit), Expy Mk2, keramický Suby (Plecháče jsou super, ale já mám prostě rád odolnost keramiky), Hulky, nějaký hezký, barevný DJ, nebo OP 36mm, GS Divery by se taky neztratily a vůbec bych uměl vybrat víc GS kousků. No koukám, že bych asi psal ještě dlouho, tak to radši utnu. :D

K části sestavy má vlastně Steinhart alternativu, tak ani nejsem tak OT. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zase.jsem z nich docela nadsenej a vsiml jsem si ( poprve ), ze lumi je dle meho lehce namodrale a fakt super (vyfotit to neimim, ale 11 hodin a skvele citelne ). A kyklop mi prijde tez lepsi, datum zvetsuje super. Nevim, zda se neprovadela ve vyrobe drobna zmena, urco k lepsimu.

post-12324-0-54600900-1521626455_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin pekne pekne:)ked si ich bol vyzdvihnut, 39mm v Chronoshope nemali? tusim som nieco take od teba cital.alebo nejake ine 39mm si neskusal?

Tyhle gmt v 39 nee (pro me nastesti, protoze bych si vzal oboje), ale mel jsem na srovnani vedle nich klasiku v 39 a muzu je jen doporucit ( v te 39 ty hodinky vypadaji proporcne o dost lepe jakoby detailneji propracovanejsi, i tah vypada s tim zuzovanim vymakanejsi ). Rikam to nerad, ale to celkove slovo je lepsi ( a povedenejsi ). A ty mensi gmt jsou i levnejsi.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk to chvíli nesleduje a pak na něj vybafne Steinhart s pepsi GMT ve 39mm...

 

Takže teď čekám na dvě věci:

 

1) jestli Steinhart udělá jubilee i k 39mm GMT (jako to teď udělal k 42mm)

2) jestli Ginault svoje plánované GMT udělá s jubilee

 

Popravdě bych byl radši, kdyby to byl Ginault, ale když ne, tak si asi budu muset koupit ty Steiny, to se nedá svítit (pokud teda bude to jubilee) :-)

 

A pak už bych si měl nějak zablokovat Chronomag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...