Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Potřeba vytáhnout prachy. Není přece možné aby trh reagoval takto zcela bez důvodu, prostě jako už několikrát se někdo v pozadí rozhodl pohnout s cenou a vydělat na tom peníze. Teď už jsem přesvědčen že je hodnota nějak ovlivňována. Já jsem asi poslední kdo by konspiroval, to ne, ale pro tohle není moc jiných vysvětlení. A podezření že je to někým ovlivněno není konspitace, jen moje teorie.

No nix, jsem se rozepsal, jinak mrkněte když šel btc z 20 na 16 jak toho byly všude plný noviny, krach burzy senzace č. 1 a teď skočí z 16 na 21 a? A prd. Pisálkové se asi vzbudí pozítří. Nebo tápou co k tomu jako napsat rozumnýjo aby ze sebe nedělali debily jak já tady 😆😆😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Tom4 napsal:

Teď už jsem přesvědčen že je hodnota nějak ovlivňována.

Jj, je. Muzu za to ja, jakmile si neco za btc/eth koupim, tak druhej den vystreli cena nahoru.. kupoval sem 12.1. a kdybych 2 dny pockal, mohl sem mit o cca 200 dolaru vic... a tak je to dycky.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, busdriver napsal:

Jj, je. Muzu za to ja, jakmile si neco za btc/eth koupim, tak druhej den vystreli cena nahoru.. kupoval sem 12.1. a kdybych 2 dny pockal, mohl sem mit o cca 200 dolaru vic... a tak je to dycky.. 

no vida, tady je to krasne napsano jaky je to cely nesmysl 🙂 Dokud se bude BTC prepocitavat na normalni penize, tak jaky ma smysl tim neco kupovat? Az tu penize nebudou a jen kryptomeny, tak ano. Zatim to jsou jen sazky a dostihy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Zeptám se jako blbec, moc tomu nerozumím, hrál jsem si s menší částkou přes Revolut a víc neznám.

Kluk "těžil" jestli se to tak dá říct, mobilem kryptoměnu PI a nyní to chce ověřit totožnost, aby se to dalo ověřit a převést do peněženky. Je to k něčemu? Myslím to PI. Nebo jde jen o to, aby někomu poslal fotku občanky k využití?

Díky za radu, pokud o této měně něco vítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PI si dej pozor a určitě nikam neposílej foto občanky.  Je to podvod, jde o sběr dat od uživatelů. Nevím už přesně zda to bylo letos či loni, ale na netu byl mega únik dat dokladů, právě lidi z PI měny.

Mají dobře udělanej marketing, ovečky co tomu děsně věří a tlačí to dalším lidem. Kdo v tom jel od začátku si dokázal natěžit tisíce coinů zadarmo. Tady přijde na řadu právě občanka, aby jsi mohl převést měnu do peněženky, a mohl jsi je prodat na burze až bude obchodovatelná.

Taky jsem těžil měnu, ale nikam nic neposílám. Až to budu moc poslat rovnou na burzu a prodat, tak možná. Uživatelů je několik X milionů, těch mincí je taky neskutečné číslo. Otázka je kolik bude reálná hodnota, vime jak je to s predikcema cen ostatních kryptoměn :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím oč přesně v tvém případě jde. Nicméně u prověřených burz je běžné, že chtějí ověření a kopie dokladů. Stejně tak to chtěl i samotný Revolut aby vůbec mohl fungovat. Toto zase třeba chápu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, papun napsal:

Nevím oč přesně v tvém případě jde. Nicméně u prověřených burz je běžné, že chtějí ověření a kopie dokladů. Stejně tak to chtěl i samotný Revolut aby vůbec mohl fungovat. Toto zase třeba chápu. 

Tohle se netýká burzi právě, ale jen uvolnění coinu z apky do peněženky. NIkdy žádná peněženka po mě nechtěla foto občanky či ID dokladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 hours ago, RomanP said:

Zeptám se jako blbec, moc tomu nerozumím, hrál jsem si s menší částkou přes Revolut a víc neznám.

Kluk "těžil" jestli se to tak dá říct, mobilem kryptoměnu PI a nyní to chce ověřit totožnost, aby se to dalo ověřit a převést do peněženky. Je to k něčemu? Myslím to PI. Nebo jde jen o to, aby někomu poslal fotku občanky k využití?

Díky za radu, pokud o této měně něco vítě.

Nutnost KYC t.j. pozadovat obcanku maju zo zakona regulovane financne institucie (bamky, butzy a pod.) pracujuce s FIAT peniazmi. Ak ale nejde o prevod krypta na fiat alebo opacne,, ale len o presun krypta z jedneho uctu/penazenky na nejaky iny, tam nie je ziadna zakonna povinnost identifikacie klienta. Takze ak v takom pripade niekto pozaduje obcanku, tak to smrdi.

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...