Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ten můj byl ještě první generace, vzducháč, naprostá klasika... jednoho dne se probudím a koupím si černý Evo 1100, IMHO největší fešák celé dynastie Monsterů

 

kua jeden je zrovna v inzerci, ale červený

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/ducati/ducati-monster-1100-evo/ducati-monster-1100-evo-904322.html

post-166-0-89891200-1457642777_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě z tý zimy už hrabe.

Na to pomůže jediné, neleštit, jezdit? Já jel štědrodenní vyjížďku. Pak na Silvestra. Pak se to zkazilo, ale pár dnů, kdy už byla spláchlá sůl a sucho, se našlo. Když jsme jeli nedávno přes Vídeň, tam to vypadalo jako v plné motorkářské sezóně. A na našich silnicích koneckonců taky, sezóna už frčí...

 

Na té fotografii, neznáš motorkáře s tabletem? Něco hledá na FB nebo fotí? Zajímal by mne důvod, proč někdo vozí na motorce na focení tablet...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..jak nelestit. Cestak sa ma lesknut, ja by som na spinavu masinu nesadol, len keby som musel. Vsetky som mal vyblyskane jak cukrik. Taka CB750 + zakvitnute pole repky = krasne stravene nedelne dopoludnie :) ..nieco co skalni geländesport fans nikdy nepochopia, heh. Mam kolegu GS freaka a ked som sa ho raz spytal "a jak to cistis" vystrasene na mna pozrel a hovori "necistim.. a naco??" :) kazdy to mame nejako inak, no.

 

Vela ludi so sebou vlaci tablety v batozine, lebo je to skladne a pomerne odolne- mozno prave cital maily ked dohrmel cibulak, co je na tom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cibulák je Holanďana, který je majitelem hospody (na Slovensku), před kterou stojíme.  To je ten pán v tričku. Z mojí motorky jsou tam vidět vlevo kufry. S tím tabletem fotí manželka kamaráda. Dokonce s tím za jízdy natáčí videa. Výsledek je vždy pod psa. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...