Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Návštěvník Jagman

Tak a je doma

 

Neni to uplna prestavba protoze to nebylo zadano ale udelalo se hodne

 

Nove gumy

Nove zadni tlumice

Nove pruziny na predku

Nove vyfuky V&H (rachot)

Komplet prepakovani do predu

Lehke uriznuti zadniho blatniku

Nove zadni svetlo vc. Drzaku spz

A konecne poradny lak barva je Jaguar Gun Metal (jak jinak ze)

 

post-30201-1457713550,26.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám radši starší motorky. Už se těším, až trochu omyjou silnice. attachicon.gifDSC_6417.jpg

Pěkny žlutý Griso 850. I tenhle menší motor je taky pěkně svižnej, co?

Mě se nejvíc líbí 8V SE v Tenni Green, to považuju za vůbec nejhezčí Guzzinu současné produkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkny žlutý Griso 850. I tenhle menší motor je taky pěkně svižnej, co?

Mě se nejvíc líbí 8V SE v Tenni Green, to považuju za vůbec nejhezčí Guzzinu současné produkce.

Měl jsem možnost si tenkrát vyzkoušet i 1100 a motor 850 je takovej hravější. Mám ji 11 let a měnit nebudu. Na to moje ježdění mi úplně vyhovuje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnes som uspesne nasadil baterku, zadne koleso, vymenil olej a ziarovku v pristrojovke,.... nastastie som pri tom slusne premrzol, takze pokuseniu som na koniec odolal pomerne lahko a do kaufalndu sa zviezol radsej pokorne autom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dnes som uspesne nasadil baterku, zadne koleso, vymenil olej a ziarovku v pristrojovke,.... nastastie som pri tom slusne premrzol, takze pokuseniu som na koniec odolal pomerne lahko a do kaufalndu sa zviezol radsej pokorne autom.

Jo jo, tenhle týden je ještě zimní. Tak jsem to využil k mazlení a nainstaloval nový crossover.

post-670-0-61243700-1457863978_thumb.jpg

Il compensatore je podle Italů první krok pro vylepšení nástupu krouťáku.post-670-0-52333800-1457864346.gif

post-670-0-20725000-1457863991_thumb.jpg

Než se oteplí ještě stihnu namontovat kvalitní lámací páčky. Vybraná zrcátka na konce řidítek jsou bohužel vyprodána, a protože bych si na motorku žádnou nehomologavanou Čínu nedal, tak si musím počkat do naskladnění v květnu. :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len pozeram a pada mi sanica,kde na to chodite. Vsetky tie fičuriny..

Na motce je furt co vylepšovat. Co má taky v tomhle nečase člověk dělat? 

 

 

Ještě se tu zeptám, máte tu někdo ve vyklápěčce nasazený pinlock? A otvírání jde bez problémů, nebo musíte nazvednout plexi? Mám takový pocit, že na mojí LS2 se pinlock při vyklápění zachytí za horní okraj, tak nevím zda do toho jít, samozřejmě každý výrobce to má vyřešené jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na vyklápěčce pinlock a nic nazachytává. Bez pinlocku už bych helmu nechtěl. Když jedeš v chladnu a v dešti, tak se ti plexi většinou vždycky zamlží. Pak pootevřené plexi není nic moc. Fouká ti na ksicht a prší ti do helmy. S pinlockem absolutně bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na vyklápěčce pinlock a nic nazachytává. Bez pinlocku už bych helmu nechtěl. Když jedeš v chladnu a v dešti, tak se ti plexi většinou vždycky zamlží. Pak pootevřené plexi není nic moc. Fouká ti na ksicht a prší ti do helmy. S pinlockem absolutně bez problémů.

Tak jsem to koupil a nalepil na vyklápěčku. Trochu to zachytává za okraj těsnění při vyklápění plexi, ale doufám, že to se to nějak nezhorší a že to bude fungovat. Tady zatím žádný výjezd - Liberec čeká sníh. 

Tak jsem si trochu pohrál v garáži s kamerou a doma s editorem...

https://www.youtube.com/watch?v=vmzh9Mt2y6I

 

 

Upraveno uživatelem klobadysek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to koupil a nalepil na vyklápěčku. Trochu to zachytává za okraj těsnění při vyklápění plexi, ale doufám, že to se to nějak nezhorší a že to bude fungovat. Tady zatím žádný výjezd - Liberec čeká sníh. 

Tak jsem si trochu pohrál v garáži s kamerou a doma s editorem...

https://www.youtube.com/watch?v=vmzh9Mt2y6I

dobry

jen prolínacka s vratama :-) ale jinak super včera sedel na motorce v garáži když přijela sousedka tak koukakla zda je vše v pořádku :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...