Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Bukoowsky napsal:

Kůň je zpátky doma z lázní, takže můžu znovu začít 

IMG_0794.jpeg

Staré Virago jsem měl kdysi ve verzi 750 ccm. V té době jsem toho o motorkách moc nevěděl, chtěl jsem motorku na turistku a Virago mi přišlo ideální. Po půl roce jsem ho vyměnil za BMW R1100GS, ale Virago je i nadále moje srdcovka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ivan Lelák napsal:

Staré Virago jsem měl kdysi ve verzi 750 ccm. V té době jsem toho o motorkách moc nevěděl, chtěl jsem motorku na turistku a Virago mi přišlo ideální. Po půl roce jsem ho vyměnil za BMW R1100GS, ale Virago je i nadále moje srdcovka. 

Za mě to bylo strašně jednoduchý - věděl jsem, že chci klasický chopper anebo nic. Dneska už se to vesměs nevyrábí, pokud nekoukáme k HD nebo na Indian...z těch starých korábů už si stačilo jen vybrat to srdci nejbližší 🙂 A tak se učím na nejhorším možném stroji na učení, se všemi neduhy skoroveterána...až mě to za pár let nasere, tak uvidíme, jak dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Kairos napsal:

535 Viraga byly drive velmi oblibene v autoskolach v Nemecku, tak to nemuze byt tak hrozne na uceni i s vetsim objemem 👍

Já dělal školu na Hornetu a to bylo jak angličák...pak jsem přešel na Virago a i přes rozumně nastavené očekávání to byl mazec :) Větší objem nevadí, naopak...ale celkově ovladatelnost je samozřejmě jinde 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední kapka pro změnu motoservisu bylo, když jsem čekal na přezutí gum a přijel děda na Viragu 535. Majitel co prej by si přál. Děda řiká že si na starý kolena koupil pořádnou mašinu a chtěl by plexi. Majitel ho s usmevem poslal na prodejnu kde ma katalog a pak se dal do řeči s mechanikem... Co chtěl ten starej č*rák? Ale.. shání plexi na tu koloběžku. Dyť mu to proti větru nepojede.. 

 

A to bylo naposledy co jsem tam byl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...