Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 14 hodinami, Leopold napsal:

Tiež o tom uvažujem . Ale zatiaľ nekupujem . V predajni BMW u nás požičiavajú BMW C 04  . Tak  ju v lete na víkend vezmem a uvidím či mi zachuti.

Předloni jsem se na tom svezl a byl jsem hodně otrávenej. Dlouhej rozvor, takže je to neohrabaný, do města úplně na nic. Při téhle ceně další kus sebevraždy BMW.

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi tá BMW C 04 je hlavne strašne hnusná "akože motorka", skúšal som na výstave v Brne nájsť na tom niečo pekné,  ale vôbec nič. Mal som pocit jak keby ostalo kopu dielov z iných motoriek a prišlo z vedenia BMW zadanie niečo z toho poskladať. Ako keď ostanú kocky z Lega a kolesá ...........

Upraveno uživatelem rado74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gun4Ide o to ake dojizdeni,... ak vseho vsudy 20x do roka ked je pekne pocasie a nalada, tak to sa da zvladnut kludne na goldwingu. Ak denno-denne piatok-sviatok za kazdeho pocasia tak to s omnoho vacsou graciou zvladne ta Yamaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rado74 napsal:

Chlapi tá BMW C 04 je hlavne strašne hnusná "akože motorka", skúšal som na výstave v Brne nájsť na tom niečo pekné,  ale vôbec nič. Mal som pocit jak keby ostalo kopu dielov z iných motoriek a prišlo z vedenia BMW zadanie niečo z toho poskladať. Ako keď ostanú kocky z Lega a kolesá ...........

Tak vtom sa úplne zhodneme . Len ja mám ten problém že žiadna elektromotorka  sa mi nepáči . Ale skúsiť ju chcem . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 hours ago, cali said:

@gun4Ide o to ake dojizdeni,... ak vseho vsudy 20x do roka ked je pekne pocasie a nalada, tak to sa da zvladnut kludne na goldwingu. Ak denno-denne piatok-sviatok za kazdeho pocasia tak to s omnoho vacsou graciou zvladne ta Yamaha.

na goldwingu sa da zvladnut absolutne cokolvek. ale to asi nebude pre kazdeho :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 2 hodinami, Kairos napsal:

Musim ji dostavet domecek, tak alespon kratka vyjizdka do Bauhausu pro klinky a protoze dostala novy backory a poladil jsem podvozek, tak jsem rval v kazdy zatacce radosti do helmy😀

Krasavice 🔝 😍 co jsi dělal s podvozkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Roland Sands napsal:

Krasavice 🔝 😍 co jsi dělal s podvozkem?

Diky 😀Jen jsem ho spravne nastavil, pred mesicem jsem ji dotahl z Hamburku, predchozi majitel udelal servis ale o nastaveni vedel tuzku a najel na tom houby. Loni jsem takhle koupil 999, to same. Lidem se asi libi design ale extremni jizdni pozice a pohodli je pak od jezdeni odradi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Kairos napsal:

Diky 😀Jen jsem ho spravne nastavil, pred mesicem jsem ji dotahl z Hamburku, predchozi majitel udelal servis ale o nastaveni vedel tuzku a najel na tom houby. Loni jsem takhle koupil 999, to same. Lidem se asi libi design ale extremni jizdni pozice a pohodli je pak od jezdeni odradi.

Jj nad 999s jsem slintal na výstavě v roce 2005, dokonce jsem ještě našel časopis s testem ;). Krásná motorka, dobře se o ně starej a občas sem šoupni nějaké :photo:.

DSC07656.JPG

DSC07658.JPG

DSC07654.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...