Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, klobadysek napsal:

Jsem tam volal. Prý používají prášek - silice z bylin, takže prej přírodní ana furt. No přijde mi to podezřelý, nikde na to nemohu najít nezávislé reference...

Už jsem to tu někde dával, ale tak opakování matka moudrosti:

https://www.format1.cz/plasic-na-mysi-odhanec-na-mysi-plasic-kun-odh1-tichy.html

Do obytných prostor musí být tichý, aby ti nejeblo. 

Mám v garáži a už 1,5 roku mám klid. Dneska jsem kupoval mámě.

V autech to máme celá ulice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Zmizík napsal:

Voni tady třeba ukradli místní nouhau - někdy tady někdo psal, že na ně platí black metal....

Edit: sem chtěl reagovat na Kotlicka ale to je fuk

Bohužel, black metal ani death metal nefunguje. Máme souseda, který má v bývalém chlívku zkušebnu a  tam vyhrává se svou kapelou tyto žánry. Je ho slyšet pět baráků na každou stranu a na kuny a myši to nemá vliv.

Spíš čekám, kdy jebne v kebuli jemu. To nemůže dlouhodobě vydržet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Kotlick napsal:

Už jsem to tu někde dával, ale tak opakování matka moudrosti:

https://www.format1.cz/plasic-na-mysi-odhanec-na-mysi-plasic-kun-odh1-tichy.html

Do obytných prostor musí být tichý, aby ti nejeblo. 

Mám v garáži a už 1,5 roku mám klid. Dneska jsem kupoval mámě.

V autech to máme celá ulice.

my tuhle elektronickou plasicku mame u rodicu na baraku v podkrovi a o vikendu tatka posilal fotku z fotopasti - triclenna kuni rodinka. podle termokamery je cca tretina izolace z podkrovi pryc. kuny se navic stehuji mezi nekolika baraky...

na mysi to ale docela fungovalo, pres zimu nechaly uskladnene veci v garazi celkem na pokoji.

edit hlasita hudba na ne tez nepusobi, tatka tam zkousel nechat hrat radio cely tyden, fakt nahlas... stejne tam porad ty kuny bydli

Upraveno uživatelem Anela
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Anela napsal:

my tuhle elektronickou plasicku mame u rodicu na baraku v podkrovi a o vikendu tatka posilal fotku z fotopasti - triclenna kuni rodinka. podle termokamery je cca tretina izolace z podkrovi pryc. kuny se navic stehuji mezi nekolika baraky...

na mysi to ale docela fungovalo, pres zimu nechaly uskladnene veci v garazi celkem na pokoji.

edit hlasita hudba na ne tez nepusobi, tatka tam zkousel nechat hrat radio cely tyden, fakt nahlas... stejne tam porad ty kuny bydli

No dobrý vědět. Máte tu tichou? Nám to funguje v autech, ale tam jsou ty hlasité. A v garáži mám tichou a myši tam nebyly. Budu taky něco potřebovat pod střechu, tak asi vemu tu hlasitou, je to neobývaný prostor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kunu v baraku (na pude na chalupe) jsme zkouseli kde co - plasic, pusteny radio, vlasy, takovy ty hnusny vune do pisoaru a nic. Pomůže jedine - dukladne projit barak a zatesnit vsechny diry, kudy by tam mohla lezt. A od te doby je klid. Kuna neni mys ani vosa, ta se zase vsude neprotahne.

 

Jo a pocitejte, ze po fasade beha jako po podlaze. Aspon te nasi hrube.

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 5. 2022 v 14:49, klobadysek napsal:

Nemáte někdo zkušenost s tímhle?

https://www.proti-kunam.cz/

Mě bylo nabídnuto za 20-25 tisíc. Funguje to za ty prachy? 

Nám na chalupě zabralo na kuny na půdě tygří hov.o. Zkoušeli jsme předtím všechno. Jako fakt 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Violoncello napsal:

Nám na chalupě zabralo na kuny na půdě tygří hov.o. Zkoušeli jsme předtím všechno. Jako fakt 🙂

Takže jen skočit k Berouskům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, odjinud napsal:

Na kunu v baraku (na pude na chalupe) jsme zkouseli kde co - plasic, pusteny radio, vlasy, takovy ty hnusny vune do pisoaru a nic. Pomůže jedine - dukladne projit barak a zatesnit vsechny diry, kudy by tam mohla lezt. A od te doby je klid. Kuna neni mys ani vosa, ta se zase vsude neprotahne.

 

 

Taky jsem zkoušel kdysi všechno možný (asi měsíc jsem jim dělal v jednom tahu diskotéku,petardy,psí chlupy,dymogam,sirné knoty, apod.).Přišlo mně tehdá,že jim to možná ještě vyhovuje :D.Až jsem se nasral,a barák nakonec celý kolem dokola uzavřel.Od té doby je klid.

Jak píše odjinud,uzavřít všechny možné i nemožné vlezy.20220511_075314.thumb.jpeg.dc68a9c3019d594b0e957d8065123a0c.jpeg

Např.,takhle jsem musel natahat za okapy "králičí pletivo"20220511_075344.thumb.jpeg.165eeab61a03a904e3e9e8123d04cd93.jpeg

Výsledek: hromadu let je od kun pokoj,yes 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na chatě kuny zničily zateplení podkroví.

Žádné plašiče nefungovaly, lebedily si tam, i když někdo v podkroví spal/bydlel.

Pomohlo jen uzavření, a to plechem - mám vlnitej eternit, takže to bylo pracné. Plastem (takové hřebeny) si prokousala díru.

Když jsme předělávali zateplení, našli jsem tam komplet vysušenou mrtvolu.

Dodnes ta chata smrdí, jak to tam prochcaly (nejspíš generace), než jsme na ně přišli.

IMAG0574.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...