Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dneska jsem si přečetl hádku samořečeného experta pravdy J. Rajchla s Danou Drábova na téma jaderných elektráren. To bylo fakt one man show kde jsem brečel ze začátku smíchy a pak už jen zoufalstvím. Kde se v lidech bere ta drzost rozumět všemu na světě? Neuvěřitelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Gustaf napsal:

On si je měl asi před vysíláním sundat, aby nevysiral a po si je zase hodit na ruku....

Sorry , ale pro to nevidím důvod. Bylo by to trapné a pokrytecké.  Doporučil bys mu na debatu ještě cestu tramvají, aby ho náhodou nikdo neviděl vystupovat z jeho auta? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, long napsal:

Sorry , ale pro to nevidím důvod. Bylo by to trapné a pokrytecké.  Doporučil bys mu na debatu ještě cestu tramvají, aby ho náhodou nikdo neviděl vystupovat z jeho auta? 🙂

Proč to píše mně? Já jsem proti tomu názoru...ten poslední příspěvek byla ironie na to, co napsal ten blb.

Omlouvám se, že ta ironie nebyla v příspěvku cítit, ale tohle kdyby někdo napsal vážně, tak je to na Chocholouška....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Gustaf napsal:

Proč to píše mně? Já jsem proti tomu názoru...ten poslední příspěvek byla ironie na to, co napsal ten blb.

Omlouvám se, že ta ironie nebyla v příspěvku cítit, ale tohle kdyby někdo napsal vážně, tak je to na Chocholouška....

Promin, nějak to nebylo poznat:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...