Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

JJ, už zase máme svobodu projevu, ale ne svobodu po projevu. Nepoučitelní blbci si musí vše prožívat znovu dokola, dokud nepochopí. Tak já už to jednou zažil a teď s těmi blbci to zažiju v životě podruhé... z čehož mi vychází, že jsem blbec taktéž ( naivní, neb jsem v tento národ vkládal dnes už zcela reálně naprosto nereálné naděje). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, odjinud napsal:

Tak na jednu stranu ministr vnitra "vykulena čivava" Rakušan rozhorcene narizuje vysetrovani maluvky v tramvaji, kde kdosi za covidu namaloval jakehosi ministra na sibenici, a na druhou stranu vesi na vnitro toto:

https://www.lidovky.cz/domov/vnitro-vlajky-cr-ukrajina-podobizna-putin-vak-na-mrtvoly.A221028_181001_ln_domov_lros

Cert vem Putina, ale co kdybych ja takhle vyvesil Zelenskeho? Neposlal by na me nahodou sve fizle?

Ptam se v kontextu propirane "svobody" projevu. Plivat na rusaky je zrejme ted legalni a zadane, jako bylo sveho casu plivat na zidy; plivat na ukrajince je zrejme nelegalni. Fajn, nicmene tohle rikani, komu mam "fandit", me jaksi z principu se*e.... 

Vono nakopat se do koulí a ječet u toho, že mě do nich kope druhej, je taky kumšt. Vyvěšuj si koho chceš blbe,….  A spojovat oběti genocidy s agresorem… radši bez komentáře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, M10 napsal:

JJ, už zase máme svobodu projevu, ale ne svobodu po projevu. Nepoučitelní blbci si musí vše prožívat znovu dokola, dokud nepochopí. Tak já už to jednou zažil a teď s těmi blbci to zažiju v životě podruhé... z čehož mi vychází, že jsem blbec taktéž ( naivní, neb jsem v tento národ vkládal dnes už zcela reálně naprosto nereálné naděje). 

Napiš konkrétně, kdo a jak ti ubližuje, prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechme stranou detail že jako někdo kdo má na Ukrajině příbuzné bych chcíplému Putlerovi pytel přes hlavu milerád zapnul. 

Za problém považuju spíš že ono dílko (klidně i jako “symbol individuální občanské svobody projevu”) nevyvěsil “statečný aktivista” (nebo aspoň nevládní/místní politik), ale nechal ho za státní peníze pořídit a u příležitosti státního svátku vyvěsit ministr vlády, která s Ruskem stále udržuje jakési (byť mizerné) diplomatické a obchodní vztahy. No a “keď už máme hen ten mier” a chceme si hrát na civilizovanější stranu s morální převahou, připusťme aspoň že určité klukoviny (třeba typu veřejného přání “ať už ten zmetek konečně chcípne”) by v oficiálním slovníku měly být tabu - jinak jde  fluidum “dospělého právního státu” do háje a snižuje nás to do role přisprostlých infantilních figurek ze Southparku (“Fuck Canada!”). Notabene když dotyčný ministrant neprovozuje ministerstvo propagandy ale policejní aparát, který by měl podobné typy “nenávistných projevů” (a jiné “neslušnosti”) ze své zákonné podstaty teoreticky i potírat a stíhat :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, odjinud napsal:

Tak na jednu stranu ministr vnitra "vykulena čivava" Rakušan rozhorcene narizuje vysetrovani maluvky v tramvaji, kde kdosi za covidu namaloval jakehosi ministra na sibenici, a na druhou stranu vesi na vnitro toto:

https://www.lidovky.cz/domov/vnitro-vlajky-cr-ukrajina-podobizna-putin-vak-na-mrtvoly.A221028_181001_ln_domov_lros

Cert vem Putina, ale co kdybych ja takhle vyvesil Zelenskeho? Neposlal by na me nahodou sve fizle?

Ptam se v kontextu propirane "svobody" projevu. Plivat na rusaky je zrejme ted legalni a zadane, jako bylo sveho casu plivat na zidy; plivat na ukrajince je zrejme nelegalni. Fajn, nicmene tohle rikani, komu mam "fandit", me jaksi z principu se*e.... 

Ano máš pravdu, plivat na Rusáky je a bylo žádoucí. Oni se totiž nikdy nezmění. Možná sis toho nevšiml, nebo jsi příliš mlád, ale oni ( Putin a RuSSko) rozsévají nesvobodu, lidské ponížení i smrt.

 

A ano plivat na Rusáky je alespoň za mne v pořádku a to v kontextu mojí s větou výše

 

Jinak ta Tvá propírané svoboda projevu existuje a to i zde v Žumpě. Jak vidíš, každý si tady si může napsat co si myslí i když to může být blábol a nikdo ho za to nevězní a neperzekuuje.

Dokonce můžeš dojet na Letnou a vyřvat si tam plíce, jak moc se Ti Putin v pytli nelíbí a stále Tě nikdo nebude chtít uvěznit, tam znásilnit třeba násadou od koštěte a třeba i zabít ( tedy zavraždit)

Zkus to v Russku:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, ohrenstein napsal:

Držely dlouho a bez soudu, ale smí se o tom mluvit, točit filmy atp, díky tomu jich je tam 1/10 oproti tomu co bylo po 9/11. Npř. Mauretánec: film o týpkovi, kterýmu zavolal bratranekz Bin Ladinova telefonu.

Napiš to tomu Pakistanci jistě ho to potěší že se o tom může psát 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O vhodnosti vlajky s Putinem v pytli na budově ministerstva asi můžeme vést dlouhé diskuze, ale v kontextu této demonstrace (a doufám i nasrání hlavního ruského zmrda), mi přijde jako silná nerozvážnost, že zítra přibližně POLOVINA VLÁDY odcestuje do Kyjeva. To mi hlava nebere. Možná by měl někdo ze Strakovky brnknout do Varšavy, a zeptat se, co pro Polsko znamenal Smolensk ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Conrad napsal:

Napiš to tomu Pakistanci jistě ho to potěší že se o tom může psát 

No potěší. Bez zveřejnění toho bezpráví by nikdy nedošlo k jeho propuštění jo a je z Mauritanie ta je v Africe. Jinak viděl jsem rozhovor s tím týpkem a není zahořklej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, ohrenstein napsal:

No potěší. Bez zveřejnění toho bezpráví by nikdy nedošlo k jeho propuštění jo a je z Mauritanie ta je v Africe. Jinak viděl jsem rozhovor s tím týpkem a není zahořklej.

Globe 24

věznice Guantánamo byl propuštěn nejstarší vězeň a dnes se vrátil do rodného Pákistánu. 

No 🔥 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, polifka napsal:

Já mám pocit, že jedni jsou za 18 a druzí bez 2 za 20. Jinak jde politika mimo mne ....

O politice, ktera jde mimo, jsem slysel dobrej ruskej vtip:

- Tati, proc nas vezou do gulagu?

- Nevim, ja se o politiku nezajimam.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...