Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak je pravda, ze vladni partaje nechtej Bureše, vi se pritom dlouho, ze asi bude kandidovat (a ted uz je to jasne) a nikoho relevantniho proti nemu nepostavily ("nevytvorily"). A kdyz maji alespon nekoho moralne podporit, tak podpori hned 3 kandidaty, cimzto to dale droli, navic vsichni z nich jsou slabsi kalibr nez Bureš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Radek124 napsal:

@Lynx12 Narážkami na dubiózní výsledek přímé volby se snažíš popřít frašku, jakou byly prakticky všechny dosavadní  tuzemské nepřímé prezidentské volby, realizované prostřednictvím “kompetentnějších” poslanců+senátorů? Co takhle si konečně připustit že to ovar vyhrál ne kvůli tomu “kdo a proč přímou volbu prosadil”, ale protože jeho protikandidáti pro nadpoloviční většinu voličů možná skutečně stáli za starou bačkoru (což si ti kdo to propagovali dovedli spočítat, protože na rozdíl od Tebe a ouředníka odjinud nebyli “z Prahe”)? A že zpohodlnělé šéfstvo vládních partají se dodnes tak zoufale děsí prezidenta který by nebyl kariérně zauzlován (jejich) poslanecké mafii, že opět nejsou a nebudou schopní postavit (nebo aspoň uznat a podpořit) jediného relevantního Burešova protikandidáta? Nad tím se hoši vztekejte, až za rok budete loyálně ouřadovat pod vytlemenou Andrejkovou prezidentskou podobiznou, autisticky koukat na hodinky a u toho žvejkat mastnou koblihu… :thumbsdown_anim:

Jsi mi připomněl tuto frašku :)

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Volby_prezidenta_České_republiky_2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, odjinud napsal:

Tak je pravda, ze vladni partaje nechtej Bureše, vi se pritom dlouho, ze asi bude kandidovat (a ted uz je to jasne) a nikoho relevantniho proti nemu nepostavily ("nevytvorily"). A kdyz maji alespon nekoho moralne podporit, tak podpori hned 3 kandidaty, cimzto to dale droli, navic vsichni z nich jsou slabsi kalibr nez Bureš. 

Jestli  mi včera neunikla nějaká další špína, tak si dovolím nesouhlasit se slabým kalibrem v podobě pana Pavla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl, dělám si seznam, dlužím oběd ještě Romanovi, kterej je furt v prdeli nebo já jsem v prdeli takže to bude logistika jak hovado než to sladíme. 

Btw. určitě bude na netu i video z téhle taškařice, to si pamatuju 😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic takového! Hezky se podívej. 

Je to teda krapet delší koukám, 420 minut . . . 😂

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10178644820-spolecna-schuze-ps-a-senatu-pcr-k-volbe-prezidenta/

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Tome - i internetové archivy mohou být užitečný lék na "vzpomínkový optimismus", pro ty kteří zapomněli proč dnes vlastně máme přímou volbu prezidenta. :cheers:
Smutné je že vesměs ta samá generace "zákonodárců" svého času dokázala opakovaně udělat frašku už z voleb Václava Havla (o postkomunistickém Federálním shromáždění raději nemluvě) - a nedělám si iluze kdo by po několika kolech podobné parlamentní plichty vyhrál dnes... :yucky:

image.jpeg.ae99ade773c86691d074d8dd34f7586d.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako každý rok opakuji hlášení: lajky jsou zapnuté vždy POUZE kvůli hlasování o kalendáři. Jakmile hlasování skončí, Bert možnost lajkování vypíná. Kdo ke svému životu lajkování potřebuje, nechť směřuje své kroky na fejsbůk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, montemar napsal:

Si to svý přesvědčení podal celkem objektivně. :)) Dislike. :))

 

.

.

pár dní zpátky jsem jel po nějaký silnici poblíž Weidenu a pár metrů nad autem mi proletěl ten americkej Apache, letěl hodně nízko nad vozovkou a pokračoval v tom předemnou. To jsem viděl jenom v nějakých videích nebo nejspíš i v tomhle vlákně, tak bylo zajímavý to vidět naživo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Jako každý rok opakuji hlášení: lajky jsou zapnuté vždy POUZE kvůli hlasování o kalendáři. Jakmile hlasování skončí, Bert možnost lajkování vypíná. Kdo ke svému životu lajkování potřebuje, nechť směřuje své kroky na fejsbůk.

Dal bych Ti lajk, ale nejde to 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...