Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kladenský soud uložil dvěma obžalovaným tresty vězení za nenávistné výroky o Ukrajincích v nahrávce na sociálních sítích. Tomáše Čermáka odsoudil k šesti měsícům odnětí svobody, Patrika Tušla k deseti měsícům....

Jo, tohle je třeba první krok k tomu, aby se deprivanti trochu probrali a uvědomili si, že nelze plácat páté přes deváté. IMHO to platí i pro pár lidí na tomto fóru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dost dlouhou dobu si připadám, že kamkoli přijdu, někdo mě chce prachsprostě vojebat... no a dnes vedle mě na dětské hřiště přisedne cikánská rodina a já půl hodiny poslouchám jak plánují vojebat někoho oni, samozřejmě včetně státu 🤮 Nechal jsem to být a pouze upozornil paní, že u kolotoče kde se točí asi pět dětí včetně mé dcery hulit nebude. Prý, aby jste se neposral a já v klidu běž do hajzlu. S mým velkým překvapením odešla a pak i zbytek státem rozcapený tlustý familie... já tohle prostě nedávám 😝

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martar napsal:

Vlasto, taková šance, aby si tvý potomstvo zvykalo už od písečku na kulturní, sociální i populačně genetickou diverzitu... a ty ji spláchneš do hajzlu :)

Ty si wůl :cheers:, tohle přesně mě napadlo taky, ale nedokázal jsem to zformulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po projevu toho trpaslíka jsem poslal další love na krmení pro Tomáška a kamarády.

 

„Dlouhou nesvobodu už by mé srdce nevydrželo. Takto se rozletím, zase do polí a luk, strání a k rybníkům, na hory i v nížiny. Budu zase nespoutaná, a ten klid a mír.“

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok nerozumím a to přes to, že jsem četl komentáře na Novinkách, které mi do toho měli vnést "jasno"
"Hodná holka" Hanička, dva ošetřující lékaři, rybář Jakub Vágner a Ivana Trump plus řada dalších zjevných omylů ?
Co dostal Milda do kapačky? On a celá jeho partička, tedy hlavně Mlynář a Nejedlý, který se nyní stáhl, jsou špína co nemá obdoby.

Milda by měl dostat statného ošetřovatele a středně velký pokoj s klikou jen zvenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakkoli je to krutě vtipné, pozadí je politické, a tudíž nikoli do humoru, ale sem:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-hleda-se-ferdinand-vanek-demonstranti-se-nachytali-na-vtip-s-havlem-217929#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Je zkrátka vidět ta paralela mezi Vrábelovci a tehdejšími cenzory Rudého Práva. Za mne palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Bert napsal:

Jakkoli je to krutě vtipné, pozadí je politické, a tudíž nikoli do humoru, ale sem:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-hleda-se-ferdinand-vanek-demonstranti-se-nachytali-na-vtip-s-havlem-217929#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Je zkrátka vidět ta paralela mezi Vrábelovci a tehdejšími cenzory Rudého Práva. Za mne palec nahoru!

Jj, to se tomu učitelskýmu krutopřísně povedlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Bert napsal:

Jakkoli je to krutě vtipné, pozadí je politické, a tudíž nikoli do humoru, ale sem:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-hleda-se-ferdinand-vanek-demonstranti-se-nachytali-na-vtip-s-havlem-217929#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Je zkrátka vidět ta paralela mezi Vrábelovci a tehdejšími cenzory Rudého Práva. Za mne palec nahoru!

Ano ! 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na jednu stranu ministr vnitra "vykulena čivava" Rakušan rozhorcene narizuje vysetrovani maluvky v tramvaji, kde kdosi za covidu namaloval jakehosi ministra na sibenici, a na druhou stranu vesi na vnitro toto:

https://www.lidovky.cz/domov/vnitro-vlajky-cr-ukrajina-podobizna-putin-vak-na-mrtvoly.A221028_181001_ln_domov_lros

Cert vem Putina, ale co kdybych ja takhle vyvesil Zelenskeho? Neposlal by na me nahodou sve fizle?

Ptam se v kontextu propirane "svobody" projevu. Plivat na rusaky je zrejme ted legalni a zadane, jako bylo sveho casu plivat na zidy; plivat na ukrajince je zrejme nelegalni. Fajn, nicmene tohle rikani, komu mam "fandit", me jaksi z principu se*e.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...