Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, martar napsal:

Zároveň to ale Wizi vypovídá, jak moc je Bájný Západ v prdeli... 

Jako bezesrandy... moc iluzí bych si nedělal. Probíhají tu deset let procesy s lidma, kteří na lampu nalepili nálepku ODPOR ( https://www.lidovky.cz/domov/soud-s-radikaly-odsunuli-prisedici.A170228_150102_ln_domov_jho ), přičemž ve vládě nám sedí lidé s výroky a názory, které by před pár lety nepustila veřejně ani "ultrapravice". Přičemž, když pracuješ v kulturním/akademickém, tak tě jedna "nekorektní" věta může stát místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak no z podobnýho soudku mě včera dostalo toto:

https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/hank-azaria-simpsonovi-dabing-omluva-apu-indie-postava.A210414_074322_filmvideo_pmk

že s tím dabingem sekl, je už stašího data, ale že se bude ještě takhle omlouvat.

Mimochodem včera jsem ještě četl, že zlomovej byl pro něj rozhovor s nějakým mladým Indem, kterej Simpsonovi NIKDY neviděl, ale přesto zcela přesně věděl, co takhle stylizovaná figurka (Apu) znamená:

https://www.cbsnews.com/news/the-simpsons-hank-azaria-apologizes-voicing-apu-armchair-expert/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda jenom doufám že časem budou následovat neméně početné stížnosti a žaloby od pohoršených Poláků, Rusáků, irů, mafioso-špagety-černé kníry Talošů, mexických uzenáčů a celého zástupu německých zlounů v druhoválečných uniformách, co v tradičnách Hollywoodských filmech taky reprezentovali jeden "národní stereotyp" vedle druhého... :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Ještě ad fotbal, prostě to tady u nás vidíme moc černě (nebo bledě, teď sám nevím):

https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/ondrej-kudela-glen-kamara-tresty-pohled-velka-britanie.A210414_203327_fot_pohary_ten

 

Mě na tom pohoršuje především to, že se ještě nikdo veřejně neomluvil opicím. Jak k tomu přijde jakékoliv zvíře, aby bylo přirovnáváno k profesionálnímu fotbalistovi?!?  :grrr:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, azeppelin napsal:

Jako bezesrandy... moc iluzí bych si nedělal. Probíhají tu deset let procesy s lidma, kteří na lampu nalepili nálepku ODPOR ( https://www.lidovky.cz/domov/soud-s-radikaly-odsunuli-prisedici.A170228_150102_ln_domov_jho ), přičemž ve vládě nám sedí lidé s výroky a názory, které by před pár lety nepustila veřejně ani "ultrapravice". Přičemž, když pracuješ v kulturním/akademickém, tak tě jedna "nekorektní" věta může stát místo.

Vždyť to píšu, soudnictví v ČR je kapitola sama pro sebe :) Měl jsem na mysli to, že namísto aby byl Západ dál tím bájným vzorem, k jehož úrovni se budeme snažit přibližovat, v mnoha ohledech nám spíš kvapí vstŕíc a v některých aspektech si chce dokonce vyzkoušet prolézt podobnou králičí norou jako kdysi my :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím, s těma černochama. Oprášil jsem své vědomosti dějepisu a k zotročení černochů docházelo ve vnitrozemí Afriky, kdy černí a arabští otrokáři pochytali a zotročili obyvatelstvo a hnali je na pobřeží, kde tyto otroky koupil bílý muž. Převezl je do Ameriky a zde docházelo pomocí "podzemní železnice" k převádění otroků do svobodné části USA a Kanady a jejich osvobození. Ty které se nepodařilo osvobodit tímto způsobem běloši osvobodili občanskou válkou. Tedy, černochy zotročili zase černoši a arabové a osvobodili běloši. Za mě by tedy černoch měl klečet před bělochem a děkovat mu za osvobození...

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@hinkle Jasná páka - a Abraham Lincoln byl kamuflovanej černoch a uznávanej divadelní kritik, jinak by ho ten zlej bílej herec nezastřelil.

Jestli má někdo v Evropě sebemrskačské sklony kvůli kolonizaci Afriky, ať do toho laskavě netahá Rakousko(Uhersko). My se teprve budeme omlouvat - do žní, Turkovi...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a) Biely muz nevykoristoval Afriku o nic viac nez Indiu alebo Cinu(jedni aj druhi dnes lietaju do vesmiru, maju jadrove zbrane a celkovo jedne z najsilnejsich armad sveta, zatial co v Afrike sa stale mastia najradsej macetami)

b) Myslim ze by dnes ziaden LA gangsta nemenil s inym, ktoreho dedo take stastie nemal a tak on musi dnes gangstercit niekde v Mogadisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, hinkle napsal:

Neni tenhle historicky popis vytvoren na zaklade historie sepsane nejakym belochem? 

Na bílej papír... bezprecedentní. Papírenský průmysl je vůbec mysogynní, homofóbní a rasistický od své podstaty. Sejdeme se ve vlákně "kam investovat", kde nabídnu vstup do právě vzniknuvší neziskovky, prosazující diverzitu papíru ve školách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

@hinkle Jasná páka - a Abraham Lincoln byl kamuflovanej černoch a uznávanej divadelní kritik, jinak by ho ten zlej bílej herec nezastřelil.

Jestli má někdo v Evropě sebemrskačské sklony kvůli kolonizaci Afriky, ať do toho laskavě netahá Rakousko(Uhersko). My se teprve budeme omlouvat - do žní, Turkovi...

Ten citat mas spatne. Spravne to je: “...nevazil sis me, po znich pujdes k Turkovi ...” 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, azeppelin napsal:

Na bílej papír... bezprecedentní. Papírenský průmysl je vůbec mysogynní, homofóbní a rasistický od své podstaty. Sejdeme se ve vlákně "kam investovat", kde nabídnu vstup do právě vzniknuvší neziskovky, prosazující diverzitu papíru ve školách.

Super, hlasim se na pozici manazerky diverzity. 

https://www.novinky.cz/kultura/filmy-serialy/clanek/neji-cernosske-jidlo-vytkla-serialu-luther-manazerka-diverzity-40357143#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=FD4nURAy1eh-202104151542&dop_id=40357143&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ve škole zásadní myšlenky psal (a komiksy kreslil) ve většině případů na růžovej piják. V dospělosti zas byly mý první návrhy novejch projektů na bleděmodrým billboardovým BBS papíru. Mam to kádrově dobrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, martar napsal:

Ja jsem ve škole zásadní myšlenky psal (a komiksy kreslil) ve většině případů na růžovej piják. V dospělosti zas byly mý první návrhy novejch projektů na bleděmodrým billboardovým BBS papíru. Mam to kádrově dobrý?

LBQTPSVZ komunita ti to pochválí, no a ještě zbývá odpověď na otázku zda se ti líbí nová reklama na Birell?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...