Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Bert napsal:

To se asi v rámci hyperkorektnosti virtuálního prostoru nedá napsat jinam, než sem, do žumpy. Včera jsem jakousi shodou náhod v televizi uviděl promo na podivný obchod s oblečením jménem z-a-l-a-n-d-o. Píšu to s pomlčkama, ať to nevyskakuje v vyhledávání google. A nyní k meritu věci. Jak se v současné době dá korektně napsat že tam vystupovala hnusná tlustá černoska ... ?

Zdálo se mi, že v tý reklamě nevystupuje žádnej normální člověk. Na mě to působí jako antireklama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Bert napsal:

To se asi v rámci hyperkorektnosti virtuálního prostoru nedá napsat jinam, než sem, do žumpy. Včera jsem jakousi shodou náhod v televizi uviděl promo na podivný obchod s oblečením jménem z-a-l-a-n-d-o. Píšu to s pomlčkama, ať to nevyskakuje v vyhledávání google. A nyní k meritu věci. Jak se v současné době dá korektně napsat že tam vystupovala hnusná tlustá černoska ... ?

Hele, oni na to přijdou. Ženský u ženy v práci tenhle shop hodně využívaly, ale po masáži touhle reklamou se minulý týden kolektivně shodly že obchod nebudou podporovat a nakupují jinde. Některým vadí uprostřed Evropy tlustá černoška, některé nevydýchávají pusinkující se 4% chlapíky na konci spotu, a všeobecně je sere nucení jim "trendů" který tady existují již dlouho, ale nikdo je neokřikne když se takhle hlasitě hlásí. O práva která jim nikdo nebere :)

I z okolí zaznamenávám odklon od produktů kde v reklamě vystupují ne zcela tradiční herci. Colgate, AEG a další. 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to super hyper korektní reklama, jakože my opravdu myslíme na všechny a všichni se u nás můžou oblíct jak KRETÉNI. Mají to tak dlouhodobě, teď teda ještě přidali s tou černoškou a klukem bez ruky.

I když dělám v hadrách a rozumím použití zajímavých resp. netuctových osob (NE ta jejich tlustá černoška, ale spíše zajímavé obličeje, pihy, zrzky, holohlavý holky, dredy apod), tak asi úplně nerozumím tomu, proč jsou ve všech jejich reklamách lidi oblečení jako kreténi. Jako fakt nevím, no. Sice to jsou Němci, takže reklama je buď tradiční (leder hosse) nebo na piču, ale i tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tom4 napsal:

Hele, oni na to přijdou. Ženský u ženy v práci tenhle shop hodně využívaly, ale po masáži touhle reklamou se minulý týden kolektivně shodly že obchod nebudou podporovat a nakupují jinde. Některým vadí uprostřed Evropy tlustá černoška, některé nevydýchávají pusinkující se 4% chlapíky na konci spotu, a všeobecně je sere nucení jim "trendů" který tady existují již dlouho, ale nikdo je neokřikne když se takhle hlasitě hlásí. O práva která jim nikdo nebere :)

I z okolí zaznamenávám odklon od produktů kde v reklamě vystupují ne zcela tradiční herci. Colgate, AEG a další. 

No a do toho jsou teď všichni strašně eko, udržitelní apod. Zrovna to řeším ve worku pro španělské klienty. Nejvíc mě na tom s..e, že to nejvíc řeší firmy, které vyrostly na výrobě a dovozu sraček, které tady roky prodávaly, totální rychloobrátkové šmejdy, vyrobené kdoví jak a kým. Dneska se tváří jako největší ekologové a bojovníci za udržitelnost, práva dělníků ve třetím světě a bůhví co ještě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na mna ta reklama tiez poslednu dobu vyskakovala a vzdy som to skipoval jak to slo, medzi tym som si vrzvel, ze tam musi byt urcite nejaka hlboka spolocenska pointa, ktoru sa asi dozviem ked na to na konci kliknem... to je bohuzial ostro proti mojim internetovym zasadam (klikat na reklamy) takze som sa zhruba po 135om opakovani proste zacal zmierovat s tym, ze pointa mi ostane utajena. No takze teraz ste ma potesili informaciou, ze je to len blby obchod s handrami z ta reklama je len jebnuta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro kandidáty na nejdebilnější reklamy bych měl jiná želízka v ohni . . . 
 . . . reklama na X-tý srovnávač něčeho, válejí se tam dvě holky po zemi a ta jedna se nemůže rozhodnout kterej z jejích šamstrů jí bude dnes večer  . . . at, a posteskne si: "kdyby tak chlapi byli pojistky" to by mi to ten srovnávač poradil :D 

Určitě bych si vybavil i nějakou další, třeba váha jelena v alobalu a tak, ale ta je jen mírně hloupá (kdežto třeba reklama na Budvar33 nebo Starobrno jsou docela povedený). 

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...