Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Jj, ale ty se chytáš každého slovíčka. Je jedno provládní / opoziční, proste není vhodná doba. A i ty obce mají plno jiné práce, než sčítat hlasy. Ale zase rozumim, ze odložit volby není jednoduché - změna zákona ve stavu leg nouze (PS, S, prezident). No proste situace na hovno. Tak se tu nehádejte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Oplt napsal:

Ne koblihu si určitě nedám!

To že jsem napsal OPOZIČNÍCH VOLIČŮ  jsem měl na mysli ostravsko nic víc. Asi jsi nepochopil můj příspěvek.

Tak tohle je už fakt bizár. Jak mám ty demente čuchat, že pod slovnim spojením opoziční volič máš na mysli voliče z ostravska???

  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 9. 2024 v 16:14, Micey napsal:

Který myslíš? USA, Čína nic směrem ke snižování emisí nedělají? Trochu blbá je Indie, no. Nicméně opakuju.. Evropa si ty svý emise ve dvacátym století už vytvořila a zaplaťpánbůh, že sme ty naše evropský snížili. To, že se šoupne spousta průmyslový výroby do Asie a pak máme najednou malej podíl emisí.. nojo, no:)

 A opět, taky si myslim, že to EU tlačí moc na sílu.

 EDIT: Jo počkat, ty to myslíš čistě z pohledu počtu obyvatel, no, to ale neni úplně vypovídající..

Filipíny, Pákistán ale hlavně deštné pralesy - Brazílie a okolí, proti tomu je Indie slabej odvar. Evropa je proti tomu opravdu kapka v moři ( obrazně řečeno ). Jo a abych nezapomněl, naše oblíbené Rusko ( to je taky ekl srovnatelnej s tou Indií ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, luidis napsal:

Nejdříve mě ta nulová empatie zhnusila. Teď už to ale beru jako sondu do charakteru jedince. No, nic moc.

Ano, uznávám. Mám nulovou empatii k osobám, které napiší A, myslí B, no a nakonec argumentačně skončí u C. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, někdo chápe text jako celek, se vším všudy, i s tím "lidským" podtextem. Někdo se zaměří jenom na nepodstatné technické detaily a tupě je opakuje. To byl tvůj případ. Tvá reakce na nickolase byla dokonalá žumpa, v pořádku, jsme v žumpě. Tvá reakce na Oplta už jenom nesmyslný kolovrátek s nechtěností pochopit smysl textu. A tvrzení o drtivé většině vs drtivé menšině je, s ohledem na dění posledních hodin a dní, opravdu sračkomet. Samozřejmě to ten, komu to bahno nevlítlo do obýváku, nepochopí stejně, jako ti druzí. A za drtivou menšinu je rozhodně nepovažuju.

  • Like 1
  • Díky 1
  • Dát hlas 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Bert napsal:

Tak tohle je už fakt bizár. Jak mám ty demente čuchat, že pod slovnim spojením opoziční volič máš na mysli voliče z ostravska???

Tak když jsi takový formalista (chápu to, z podstaty tvé práce) tak pak ses tady střelil do nohy. Protože se bavíme o KRAJSKYCH volbách, je nabíledni, že jde o opozici krajskou.

Jinak celkem chápu, proč do toho nesahli (byť za sebe jsem taky pro odložení). Umíte si představit, co by spustila Konečná s Okamurou ale i Alenka s Dvojhavlickem? Přesně by to hodili do této nelogické roviny, kterou si vydedukoval Bert a spustili by šílený hnojomet o ohrožení demokracie a vůbec by jim u toho nevadilo, že to ve funkci "drží" jejich hejtmany... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych byl taky za odložení voleb:

  • lidský aspekt - samosprávy/lidi mají jiný starosti, než organizovat volby nebo jít volit
  • demokratický aspekt - sice se jedná o malé procento voličů, které nezmění výsledky voleb, tak by to bylo gesto většiny společnosti, že menšině umožní snadnější "přístup" k volbám
  • pragmatický aspekt - už vidím, jak opozice (ANO, SPD) spouští hnojomety, že vláda neodložením voleb zneužila povodně k tomu, že nepřijdou volit příznivci opozice (zasažené regiony mají větší podíl voličů opozice než např. velká města)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a do toho Ti @Maro napíše:

Jinak celkem chápu, proč do toho nesahli (byť za sebe jsem taky pro odložení). Umíte si představit, co by spustila Konečná s Okamurou ale i Alenka s Dvojhavlickem? Přesně by to hodili do této nelogické roviny, kterou si vydedukoval Bert a spustili by šílený hnojomet o ohrožení demokracie a vůbec by jim u toho nevadilo, že to ve funkci "drží" jejich hejtmany...

Takže oba tvrdíte přesně opačnou věc.....

Do toho pak ještě bývalý člen, myšlenkově nedostačivý Oplt, který si myslí, že jediní opoziční voliči jsou na Ostravsku, potažmo, že jediný Ostravský kraj byl vypláchnutý. Občas mám hrůzu z toho, že i lidé na Chronomagu už čtou jenom poslední 2 příspěvky dozadu, a na zbytek pečou .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oni objektivně budou pičovat tak jako tak... ale z pohledu demage control zvolili podle mě správnou variantu, obhajuje se to určitě líp, než posun (a reálný proces, který by posun umožňoval, bude taky šílený).

Mimochodem, ostravský kraj neexistuje už od roku 1960...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...