Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Teď nevím jestli správně chápu otázku. Jakože by kupujícímu zbylo nerez pouzdro, dýnko, luneta nebo korunka? To asi ne. Vždyť my ty díly musíme použít na úpravu :-). Nebo myslíš, že třeba cena 1200 Kč je za kompletní pouzdro, korunku a dýnko vč. DLC povlakování? To zní jako blbost žejo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hele, nechci být rypák a troufnu si říci, že vám dost fandím, ale buď je to limitka pro Chonomag /potom nechápu prodej mimo fórum/, nebo normální komerční projekt.

Já jsem 27, ale Kuba jen nevěděl, že jsem i tu, páč mě zná původně z FB Chronomagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPO, to jsem byl já. Učinil jsem tak po zralé úvaze. Tohle vlákno, potažmo jeho autoři, se snaží o něco pozitivního. Ty sám jsi, ještě pod nickem Knedlík, do mne tepal, že Chronomag je mrtvej. Co jiného by jej mělo oživit, než podobné hodinářské hrátky? Nechci se nijak pouštět do hodnocení Tvých převážně špatných nálad, a z nich plynoucích zbytečně rýpavých až arogantních komentářů, ale s veškerou vážností říkám: NESER MNĚ!

 

Edit: NESER MĚ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Vypadaji hodne zajimave. Chvilku jsem uvazoval, ze bych se pridal, ale pro me je stopka ta zlata barva. Kdyby byla v budoucnu dalsi limitka, celoocelova (bez dlc) napr. se zelenou lunetou, tak by me to asi hodne lakalo... :)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaji hodne zajimave. Chvilku jsem uvazoval, ze bych se pridal, ale pro me je stopka ta zlata barva. Kdyby byla v budoucnu dalsi limitka, celoocelova (bez dlc) napr. se zelenou lunetou, tak by me to asi hodne lakalo... :)

 

zelená luneta není problém

 

image_8fac820a-e615-4cfe-a9ef-1aaeb92e75

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna ty DLW jsou na hraně s kvalitou. Určitě mají více dodavatelů. Některé kusy super, ale některé s "bradavicí" byly dost špatný, že jsme je ani nepoužili. Za nás to nejlépe uměj u LCBI. Na míru dělaj od 50 kusů. Jinak Hulk styl je jedna z modifikací, kterou chceme určitě udělat :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych si dovolil technický dotaz, na jakou přesnost jste schopni poladit strojek? A zvládli byste případně i nějaké jeho vylepšení?

Každý kus je originál, ale do 5 vteřin za den to ve většině případů zvládáme. Co se týká vylepšení 4R36, mohli bychom si hrát s barvou rotoru, nebo jinými šrouby, ale funkčně je ten stroj v pohodě :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkovo to vyzerá dobre a musím to pochváliť avšak pre mňa DLC a zlata farba  :sad01_anim:   ale na "hulk style" by ste ma pravdepodobne nahovorili  :smile_anim:  :smile_anim:  :smile_anim:

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...