Přejít na obsah

Koscom


safi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 352
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten novej Koscom je krásnej velkej vzdušnej obchod. Kromě GS tam má vitrínku i Prim, v ní pár (pro mě) novinek. Model Brusel 42 mm, takový přerostlý oblekovky, a standard velká verze Sportů II, plus všechny Diplomaty, Spartaky atd.

 

Mají tam i pěknou "service" area s proskleným pohledem na hodináře a sedačkou pro klienta. Vitríny bez viditelných zámků, otevírají se čipem. No je to hezký, k tomu ty GS a Moser, palec nahoru.

 

post-59-0-50155000-1394178120_thumb.jpg

 

post-59-0-13996200-1394178129_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ode me ma Koscom 1* nebo chcete-li AAA. Dnes jsem si nakup hodinek opravdu uzil se vsim vsudy. Fundovany ochotny personal, posezeni nad kavou, vybornym bilym vinem a svycarskym syrem... v prostredi prijemneho noveho shopu. Krome hodinek, ktere jsem si koupil, jsem vyzkousel i GS, Jungansy, okouknul Primky ve vytrince (zda se, ze jde o vzorky a bez cen). Odchazim i s tipem na darek pro manzelku. Proste prijemne stravene dopoledne. A muzu jednoznacne rict, ze se rad vratim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem se tam podívat v pátek a ten jejich nový obchod je opravdu krásný. Personál ochotný. Slečna mi ukázala MUONDAINY na tahu, co jsem chtěl vidět, a hezky jsme si o nich popovídali. Prostě příjemná atmosféra. Když nechcete, můžete se tam jen kochat a nikdo se vám nevnucuje. Když oslovíte personál, jsou ochotní. Tak nějak si to představuju. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridávam sa s chválou na novú predajňu Koscomu. Prostredie je veľmi príjemné a priestornejšie, než starý Koscom. No a čo je pre mňa najhlavnejšie, je nový personál. Všetci sa zdali byť ochotní, nevtieraví, no a v neposlednom rade znalí problematiky. Vyskúšal som si Grand Seiko "Snowflake" a nikto na mňa nezazeral, keď som ich vrátil bez kupovania :-). Čo sa týka rozšírenia sortimentu, tak za mňa palec hore - Grand Seiko, Mondaine, obrovský výber Jungahns. Jediné mínus je, že sa to nachádza v ďalšom generickom obchodno/kancelárskom prostretí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Jediné mínus je, že sa to nachádza v ďalšom generickom obchodno/kancelárskom prostretí...

Otázka je, jestli může být krásně vybavená, světlá a vzdušná prodejna hodinek o pěti stech metrech čtverečních někde jinde? Možná v nějakým jiným světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník jan333

Ode me ma Koscom 1* nebo chcete-li AAA. Dnes jsem si nakup hodinek opravdu uzil se vsim vsudy. Fundovany ochotny personal, posezeni nad kavou, vybornym bilym vinem a svycarskym syrem... v prostredi prijemneho noveho shopu. Krome hodinek, ktere jsem si koupil, jsem vyzkousel i GS, Jungansy, okouknul Primky ve vytrince (zda se, ze jde o vzorky a bez cen). Odchazim i s tipem na darek pro manzelku. Proste prijemne stravene dopoledne. A muzu jednoznacne rict, ze se rad vratim :)

sem si nevsiml , ze by se tam dalo nekde"dřepnout",nebyl si v jinem kramu?tady to na rozdavani sejra moc nevypada. jako musim uznat obchod peknej,ale myslim si ze koscom neni  typ obchodu "luxury butique"jak se to tam ted tvaří- to by museli prestat prodavat vsemozne "šmuky"jako invicta a spol, ceny u tech primek nejsou protoze nekolik zakazniku ranila mrtvice :lol2:

Upraveno uživatelem jan333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem byl s kolegou kouknout v Koscomu. Má to tu správnou kulturu, jak prostředí, tak personál. Velikost prostoru tomu dává pocit, že tam člověk nerušeně a nenápadně zapadne, nikdo ho nešmíruje co tam, dělá...

Trochu jsem nepochopil proč je to jakoby rozdělěné na dvě části se dvěma vstupy a uvnitř přitom propojené.

Jednoznačně nejhezčí tam byla výloha Grand Seiko. Hned bych si troje odnesl, snowflake, diver a chrono.

 

P.S. kolega vybíral mezi: Certinou a Citizenem a nerozhodl se. A já jsem už buď moc zhýčkaný nebo jsou ty hodinky nějaký pocitově fórovější než bývaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl též v Koscomu a byl jsem příjemně překvapen. Jak píší ostatní, prostorná a příjemná prodejna rozdělená na 2 "křídla" nebo části, chcete-li. Příjemný personál, který se nevnucuje, ale při oslovení velmi příjemní.

Na to, že jsem tam kupoval hodinky za něco málo přes tisícovku (otloukánky) tak byl pán (vysoký, hubený, brýle, navoskované vlasy, podle všeho ten uprostřed za pultem na fotce výše, co se dívá dolů) velmi příjemný a ochotný.

 

Rozhodně se tam půjdu podívat znovu a snad i něco koupím. Udělali dobrý dojem.

Upraveno uživatelem Riotstarterr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám  positivní zkušenost se servisem (2 hodináři v prosklené kukani + jeden na příjmu)...potřeboval jsem dva drobné servisní zákroky na hodinkách /i značce/ kterou neprodávají /ani neservisují/  i přes člověka, který čekal ve frontě přede mnou se mne ujala velice ochotně prodavačka..vyslechla problém..zašla do prosklené kukaně..za hodináři...poté řekla přijímacímu technikovi ať sepíše přijímací protokol...opravdu velmi milé a přitom akční přijetí...mohu doporučit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

asi jo, teď jsem se vrátil, prvně měl kecy jakože to se nemohlo stát při výměně baterie, že k tomu není důvod. Pak zas kecy. Ještě jednou kecy a pak teda odešel někam dozadu a za 10 minut se vrátil s novýma stěžejkama. Možná blbej dotaz, ale nemám s tím zkušenosti, ale stejně...četl jsem tak zběžně vlákno o tlakové zkoušce a zničení hodinek při ní. K čemu je tlakovka dobrá? Jestliže když ty hodinky špatně zavře, skřípne těsnění atd. tak se ty hodinky při tlakové zkoušce rozbijí ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jo, teď jsem se vrátil, prvně měl kecy jakože to se nemohlo stát při výměně baterie, že k tomu není důvod. Pak zas kecy. Ještě jednou kecy a pak teda odešel někam dozadu a za 10 minut se vrátil s novýma stěžejkama. Možná blbej dotaz, ale nemám s tím zkušenosti, ale stejně...četl jsem tak zběžně vlákno o tlakové zkoušce a zničení hodinek při ní. K čemu je tlakovka dobrá? Jestliže když ty hodinky špatně zavře, skřípne těsnění atd. tak se ty hodinky při tlakové zkoušce rozbijí ne?

 

V případě netěsnosti se hodinkám při tlakové zkoušce nic nestane. Díky případné netěsnosti se stále vyrovnává tlak uvnitř a v okolí pouzdra. Takže nevzniká žádná deformace a díky tomu se pozná, že "to někde netěsní". Zjednodušeně řečeno, samozřejmě.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V případě netěsnosti se hodinkám při tlakové zkoušce nic nestane. Díky případné netěsnosti se stále vyrovnává tlak uvnitř a v okolí pouzdra. Takže nevzniká žádná deformace a díky tomu se pozná, že "to někde netěsní". Zjednodušeně řečeno, samozřejmě.

 

Aha, díky! A co ty případy exploze/imploze co se tam řešili? To se stane, jenom tehdy, je-li nějakým způsobem narušeno např. sklo?

 

@geometr: no to asi mohli :D

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám negativní zkušenost ze servisem. Rutinní výměna baterie v Certinách, výsledky: dojebaný origo řemen, ohnuté stěžejky, škráblé dýnko a rozkalibrované stopky (to jde ale lehce nastavit zpět). Jo a ještě jsem tam čekal tak půl hodiny...

Tak toho za půl hodiny stihli docela dost :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tlakové zkoušce nic nevím. Zato s Koscomem mám úplně novou zkušenost. Na jejich stránkách jsem si vybral nové hodinky. Vyrazil jsem tam a ouha, měli zavřeno!!! Moje blbost, říkám si. Vzpomněl jsem si, že na to upozorňovali. Co teď? Hodinky jsem chtěl už mít. Pak mi došlo, že Certinu prodává i Bechyně. Vydal jsem se tam. Můj vysněný model měli, a tak se opatrně ptám na cenu. Slečna, co mě obsluhovala, mi ji s úsměvem sdělila. Já myslel, že mě omejou. Byla o 6 tisíc nižší, než jakou uváděli v Koscomu. Takže jsem měl obrovské štěstí. Dobrý Koscom - zavřený Koscom. Zbylo i manželce na nový mobil  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tlakové zkoušce nic nevím. Zato s Koscomem mám úplně novou zkušenost. Na jejich stránkách jsem si vybral nové hodinky. Vyrazil jsem tam a ouha, měli zavřeno!!! Moje blbost, říkám si. Vzpomněl jsem si, že na to upozorňovali. Co teď? Hodinky jsem chtěl už mít. Pak mi došlo, že Certinu prodává i Bechyně. Vydal jsem se tam. Můj vysněný model měli, a tak se opatrně ptám na cenu. Slečna, co mě obsluhovala, mi ji s úsměvem sdělila. Já myslel, že mě omejou. Byla o 6 tisíc nižší, než jakou uváděli v Koscomu. Takže jsem měl obrovské štěstí. Dobrý Koscom - zavřený Koscom. Zbylo i manželce na nový mobil  :D

 

No tak to už je hustý. Můžeme vědět, co to bylo za vysněný model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...