Přejít na obsah

Výroba winderu


Roumec

Doporučené příspěvky

Moc se mi to líbí! A fandím. Zrovna chci jeden vrtič kupovat, tak asi počkám na tenhle... Jinak za mě určitě bez šuplíku!!! Mě by třeba ten šuplík rušil celkový dojem a zřejmě bych ho kvůli tomu ani nechtěl... méně je někdy více... Já bych ještě uvítal i variantu na jedny hodinky ve ?stejném? designu... Jinak přední kryt bych řešil jako možnost k dokoupení, tedy kdo nechce, tak ne, nebo časem klidně dokoupí...(líbilo by se mi sklo nějak na magnety, ale aby to nekazilo design, když tam nebude) Už máte vymyšlené jméno? Cena je na vás, ale 100? je ideální... Držím palce a budu sledovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc se mi to líbí! A fandím. Zrovna chci jeden vrtič kupovat, tak asi počkám na tenhle... Jinak za mě určitě bez šuplíku!!! Mě by třeba ten šuplík rušil celkový dojem a zřejmě bych ho kvůli tomu ani nechtěl... méně je někdy více... Já bych ještě uvítal i variantu na jedny hodinky ve ?stejném? designu... Jinak přední kryt bych řešil jako možnost k dokoupení, tedy kdo nechce, tak ne, nebo časem klidně dokoupí...(líbilo by se mi sklo nějak na magnety, ale aby to nekazilo design, když tam nebude) Už máte vymyšlené jméno? Cena je na vás, ale 100? je ideální... Držím palce a budu sledovat!

Zdravím, mockrát díky za podporu, drží mě to při práci a vůli to dotáhnout. Co se týče ceny, jen motory chci od firmy portescap což je švýcarská firma, kterou využívají např swisskubik a další top výrobci a jeden motor se blíží 80? potom elektronika, baterie a materiál bavíme se spíše o vyšších stovkách. Tady na forum můžu samo a rád udělám něco na 3d tiskárně pokud by byl zájem, ale stále nejsme pod 500 :). Holt Číňanů je spousta a dělat další krám co se za rok rozpadne kvůli nižší ceně nemá smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na tom bude tak drahé pro zajímavost?

Jak sem psal výše, jen motor stojí přes 2000,jsou tam tři, pak elektronika, kterou já sám udělat nezvládnu, nabíjecí baterie s vysokou kapacitou a pak kastle dle volb. Momentálně počítám s kamenem, dřevem a eloxovanym hliníkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I lidská práce něco stojí. To víš, dětský čínský dělník se v ČR blbě shání. :)

V poradku me to zajimalo jen , pac vidim 3D tisk, tak me zajimalo co je na tom tak nakladne , nevedel jsem ze tam jsou drahe motory , protoze jsem videl na YT ze tyhle windery jdou ridit programovatelnou elektronikou na arduinu a krokovym motorem za par korun, ale chapu ze tady pujde asi o jinou kvalitu , proto jsem se ptal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poradku me to zajimalo jen , pac vidim 3D tisk, tak me zajimalo co je na tom tak nakladne , nevedel jsem ze tam jsou drahe motory , protoze jsem videl na YT ze tyhle windery jdou ridit programovatelnou elektronikou na arduinu a krokovym motorem za par korun, ale chapu ze tady pujde asi o jinou kvalitu , proto jsem se ptal. 

 

Jasně rozumím, krokáč a arduino byl plán na začátku, krokáč ale žere hrozné elektriky, takže baterka by byla nemyslitelná, z plastu bude jen vnitřek a prototypy, všechno ostatní budou potom v ostřé verzi super materiály, když sem s tím začínal tak jsem si říkal že např toto https://www.swisskubik.com/produit/wooden-masterbox-trio/ je absurdní, ale časem jsem přišel na to, že ty náklady jsou násobně vyšší, než jsem si představoval  :crying_anim:. Každopádně chci vyrobit první český natahovač, co se vedle těchto může postavit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně rozumím, krokáč a arduino byl plán na začátku, krokáč ale žere hrozné elektriky, takže baterka by byla nemyslitelná, z plastu bude jen vnitřek a prototypy, všechno ostatní budou potom v ostřé verzi super materiály, když sem s tím začínal tak jsem si říkal že např toto https://www.swisskubik.com/produit/wooden-masterbox-trio/ je absurdní, ale časem jsem přišel na to, že ty náklady jsou násobně vyšší, než jsem si představoval  :crying_anim:. Každopádně chci vyrobit první český natahovač, co se vedle těchto může postavit :)

 

jasan chapu , urcite drzim palce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z počátku jsem měl představu že za 10 000 Kč vyjde na dva (pro mě a pro taťku). Pak jsem si říkal, že alespoň jeden pro mě, žel, se to již vzdaluje.

 

Jinak držím palce.

Ahoj, úplně rozumím, bohužel jak jsem psal výše, ty ceny když to má být pořádně jsou děsivý. Každopárně mockrát díky za zájem a podporu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, bude to mít nějakou inovací v konstrukci, vzhledu atd.? Zatím mi připadá, že vymýšlíš vymyšlené.

 

Revoluci bych úplně nečekal, ale co můžu říct, že to bude bez kompromisů, takže konstrukce festovní, materiály ručně zpracované dřevo, kov (hliník, mosaz bronz) a kámen. Tj něco co se najde luxusních brandů. User interface bude taky friendly co se týče nastavení. Sleep time, počty otáček libovolné. Dále pak zabudované li-ion dobíjecí baterky (eventuálně možnost vyměnit).Neříkám, že dělám revoluci, ono ani nic moc nového vymyslet nejde. Ale je to pro mě technická študýrka a když o ni bude zájem, budu jen rád, když ne, budu mít pár kusů, které budou dělat lidem radost a já budu rád, že jsem to dotáhl do konce  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 15k to levný není, kvalitnější právě nevím v čem, nicméně to byl jen dotaz na motivaci vyvíjet "nový" produkt.

 

Nechci vyrábět další krám, kterých je všude plno, to bych koupil na ali jednotku komplet za 10 - 20EUR, za euro vytiskl krabici a máme hotovo :). Věřím, že i v česku zvládneme tohle https://www.watchwindersplus.com/collections/buben-zorweg (btw. tohle není levný) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...