Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahojte, 

ako sa dari fanusikovia znacky LT? :) Jede jede masinka? 

 

Co poviete na tychto styroch zlych chlapcov? :)

 

// 350M-1

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

// 350M-2

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

// 350M-3

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

// 350M-4

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

 

Posted

V modry pekny, 43mm akorat, Sellita inside gut, 675$ se taky da, ten tah je zvlastni, ale chce to zivy fotky, na tom renderu nevidis ani poradne lunetu. Cifr se mi libi.

Posted

Jo, ty modrý jsou fakt pěkný. Škoda že jsem zatížen na aplikovaný indexy nebo aspoň vytlačený no...

Posted

Terč na černým cifru, zuby lunety jsou vyloženě gut.<br />A ta full lume verze je děsně zábavná, snad ten cifr v reálu na světle není až takovej maskáč.

Posted (edited)

.

Ahojte, 

ako sa dari fanusikovia znacky LT? :) Jede jede masinka? 

 

Co poviete na tychto styroch zlych chlapcov? :)

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

.

Ahoj Roberte,

Nejvíc se mi líbí ty modré.

 

Potom ten nápad s tou luminiscencí.

Ale stejně by se mi moc líbilo, kdyby se vám podařilo udělat, to co jsem ti říkal už kdysi:

Dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.

(nějaký nápis, jiný formát popisu hodinových indexů (12/24))

 

Je nějaký nový materiál pouzder na obzoru?

Edited by Vit
Posted

Tak mne se nejvic libi ty bilocerne, jsou odvazne a pritom konzervatini.

Chtelo by to vice fotek.

Posted

No, já bych si dovedl na sobě představit všechny čtyři. Od uhlazenějších černých, modrých až po hravé barvičky. Každopádně od LT dobrý počin včetně ceny. 

Posted

Na nekterych modelech se indexy jevi jako plasticke.

Jinak me pobavila WR 350M. Je za tim nejaka story? Jestli ne, tak bych se radsi drzel celych stovek (300, 500 atd.)

Posted

...dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.

Vít, to je veľmi dobrý nápad! Farba vo farbe by aj za denného svetla jemne naznačovala, že tam niečo je, trebárs aj nejaký dodatočný nadpis, ktorý v tme vypáli naplno. Neviem, či by bolo možné to urobiť až tak, že by to za dňa, ale bez nasvietenia nebolo vidieť vôbec. Ale je to zaujímavý nápad.

 

Pridám sa ku kolegom, páči sa mi čierna a modrá verzia na prvých fotkách. No a ten posledný model, pri ktorom by som sa aj na noc musel natrieť krémom na opaľovanie...neviem...až také hrátky s lumi moc nemusím. Ale v reále to môže vyznieť inak.

Posted

bílí s černými indexy mě přijdou nejzajimavější, moc takovych hodinek není a není to tak běžné jako černé, modré ... 

  • 1 month later...
Posted

Ahoj Vit, 

ano ako uputat pozornost je to zaujimavy napad. Sice to nic neriesi ale minimalne dobre pre marketing... :) 

 

Vyrobca sa pohrava s Damascus oceľou. 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

 

.

.

Ahoj Roberte,

Nejvíc se mi líbí ty modré.

 

Potom ten nápad s tou luminiscencí.

Ale stejně by se mi moc líbilo, kdyby se vám podařilo udělat, to co jsem ti říkal už kdysi:

Dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.

(nějaký nápis, jiný formát popisu hodinových indexů (12/24))

 

Je nějaký nový materiál pouzder na obzoru?

 

Posted (edited)

Ahoj Vit, 

ano ako uputat pozornost je to zaujimavy napad. Sice to nic neriesi ale minimalne dobre pre marketing... :)

 

Vyrobca sa pohrava s Damascus oceľou.

 

s priatelskym pozdravom 

Robert 

 

Z estetického hlediska je to moc zajímavé.

Super by bylo použít dvoubarevný damašek:

1

CN1.jpg

2

maxresdefault.jpg

Edited by Vit
  • 11 months later...
Posted

Různé tóny, spousta odstínů.. Ani to vlastně vyfotit nejde. Dobrá práce LT 😉👍

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...