Pe3xxx Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Ahojte, ako sa dari fanusikovia znacky LT? Jede jede masinka? Co poviete na tychto styroch zlych chlapcov? // 350M-1 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. // 350M-2 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. // 350M-3 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. // 350M-4 Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. s priatelskym pozdravom Robert
sibirnaya Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 V modry pekny, 43mm akorat, Sellita inside gut, 675$ se taky da, ten tah je zvlastni, ale chce to zivy fotky, na tom renderu nevidis ani poradne lunetu. Cifr se mi libi.
shewcza Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Jo, ty modrý jsou fakt pěkný. Škoda že jsem zatížen na aplikovaný indexy nebo aspoň vytlačený no...
Harwey Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 ten tah je nejaky cudny, lumi cifer pekny, nieco take zhanam:)
bandicoot Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Terč na černým cifru, zuby lunety jsou vyloženě gut.<br />A ta full lume verze je děsně zábavná, snad ten cifr v reálu na světle není až takovej maskáč.
Vit Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 (edited) .Ahojte, ako sa dari fanusikovia znacky LT? Jede jede masinka? Co poviete na tychto styroch zlych chlapcov? s priatelskym pozdravom Robert .Ahoj Roberte,Nejvíc se mi líbí ty modré. Potom ten nápad s tou luminiscencí.Ale stejně by se mi moc líbilo, kdyby se vám podařilo udělat, to co jsem ti říkal už kdysi:Dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.(nějaký nápis, jiný formát popisu hodinových indexů (12/24)) Je nějaký nový materiál pouzder na obzoru? Edited June 4, 2019 by Vit
Daemonultimate Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Taky hlasuju pro modrý, ale zas ty ostatní barevný kombinace jsou nevšední. Černý ne.
tano Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Tak mne se nejvic libi ty bilocerne, jsou odvazne a pritom konzervatini.Chtelo by to vice fotek.
habadej Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 No, já bych si dovedl na sobě představit všechny čtyři. Od uhlazenějších černých, modrých až po hravé barvičky. Každopádně od LT dobrý počin včetně ceny.
vraby Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Černý a modrý snad,ale datumovka nee a font číslic mě nebere od LT. Můj problém.
AndyAaron Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 Na nekterych modelech se indexy jevi jako plasticke.Jinak me pobavila WR 350M. Je za tim nejaka story? Jestli ne, tak bych se radsi drzel celych stovek (300, 500 atd.)
StanoBare Posted June 4, 2019 Report Posted June 4, 2019 ...dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.Vít, to je veľmi dobrý nápad! Farba vo farbe by aj za denného svetla jemne naznačovala, že tam niečo je, trebárs aj nejaký dodatočný nadpis, ktorý v tme vypáli naplno. Neviem, či by bolo možné to urobiť až tak, že by to za dňa, ale bez nasvietenia nebolo vidieť vôbec. Ale je to zaujímavý nápad. Pridám sa ku kolegom, páči sa mi čierna a modrá verzia na prvých fotkách. No a ten posledný model, pri ktorom by som sa aj na noc musel natrieť krémom na opaľovanie...neviem...až také hrátky s lumi moc nemusím. Ale v reále to môže vyznieť inak.
01axel01 Posted June 5, 2019 Report Posted June 5, 2019 bílí s černými indexy mě přijdou nejzajimavější, moc takovych hodinek není a není to tak běžné jako černé, modré ...
StanoBare Posted June 5, 2019 Report Posted June 5, 2019 Chocholusik - no vidíš, ani som nevedel, že už to niekto použil, Helson moc nesledujem. Díky za fotky.
Pe3xxx Posted July 17, 2019 Author Report Posted July 17, 2019 Ahoj Vit, ano ako uputat pozornost je to zaujimavy napad. Sice to nic neriesi ale minimalne dobre pre marketing... Vyrobca sa pohrava s Damascus oceľou. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. s priatelskym pozdravom Robert ..Ahoj Roberte,Nejvíc se mi líbí ty modré. Potom ten nápad s tou luminiscencí.Ale stejně by se mi moc líbilo, kdyby se vám podařilo udělat, to co jsem ti říkal už kdysi:Dva identické odstíny na číselníku, z nichž jeden by byl luminiscenční. Tzn, že by hodinky odhalily něco až ve tmě.(nějaký nápis, jiný formát popisu hodinových indexů (12/24)) Je nějaký nový materiál pouzder na obzoru?
Vit Posted July 22, 2019 Report Posted July 22, 2019 (edited) Ahoj Vit, ano ako uputat pozornost je to zaujimavy napad. Sice to nic neriesi ale minimalne dobre pre marketing... Vyrobca sa pohrava s Damascus oceľou. s priatelskym pozdravom Robert Z estetického hlediska je to moc zajímavé.Super by bylo použít dvoubarevný damašek:12 Edited July 22, 2019 by Vit
samael Posted July 10, 2020 Report Posted July 10, 2020 Různé tóny, spousta odstínů.. Ani to vlastně vyfotit nejde. Dobrá práce LT Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now