Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 12 hodinami, AndyAaron napsal:

Prvni se tvari jako neco od Cartiera, ale po blizsim koumani mi nesedi pouzdro. Nevim.

Druhy pilotky od Archimede.

Treti podle tloustky nejaky chrono s Valjoux 7750.

Posledni se zdaji byt Suby nebo nejaka jejich pocta.

Kdyby měl na sobě nějaká jiná chrona, třeba od tudoru nebo z německa, kde 7750 není, tak mi chceš říct, že by šlo poznat, že to není 7750? Podlé té fotky to můžou být nějaké orloje, kde chrono ani být nemusí. Považuju to za velmi odvážný odhad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odvaznej, to ja su. Hlavne ve tlachani na netu ;)

Moje premisy:
1. Pokud jsou prvni Cartiery, druhe Archimede a posledni Suby, tak necekam nejake modni mrdky.

2. Baterkova nebo dokonce fejkova chrona vetsinou nemaji takovej tlustej plechovkovej case. Maji velkej prumer at jsou na efekt, ale tluste moc nebyvaj. Takhle tluste pouzdro vetsinou ma neco se 7750.

3. Pushery i subcifry tam vypadaj, ze jsou.

4. Chrona od Tudoru mi to zadna nepripomina. Pokud ma pilotky Archimede, tak mozna zna i Stowa. Trochu mi to evokuje Marine Klassik v chronu. Nebo neco na ten zpusob.

Z techto bodu uvedenych vyse mi to dovolilo hrat si na vestirnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Exiztence napsal:

Me to prijde ze sedi, jako mohou to bejt faky :D 

Tyjo, nenapadlo mě najít si lepší rozlišení. Ale pořád nejsem na 100 % přesvědčený. Nepůsobí na mě jako ten typ člověka, co by nosil Cartier.

Udělal jsem pár lepších screenů. První pilotky těžko říct, ale aspoň už je vidět, že ciferník je černý. Mohly by to být i Štajny, zvlášť, pokud stejně jako Roden navštěvuje Chronoshop. :)

chrono.png.a48d927ab3fdce1fb96be8758a08889e.png

Archimede jsou jasné. Je s nimi vidět asi nejčastěji.

pilot.png.47606830c631043ba9a107e236b62b8e.png

Potápky tutově nejsou Suby. Je vidět barevná luneta a spíš než kyklop na trojce to vypadá na day date. :)

suby.png.72e3df73195ed8b80535f4675e05c9cd.png

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak já se přikláním k těm Laco Monte Carlo. Mátly mě pushery, ale podle přítele Googlu se dělaly minimálně ve dvou variantách. Na Štajny nebo Archimede zase nesedí tvar nožek nebo řemen.

Respekt, @RadekB.

https://www.chronoshop.cz/laco-flieger-monte-carlo-bazar

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kluk jako buk napsal:

Hm, tak já se přikláním k těm Laco Monte Carlo. Mátly mě pushery, ale podle přítele Googlu se dělaly minimálně ve dvou variantách. Na Štajny nebo Archimede zase nesedí tvar nožek nebo řemen.

Respekt, @RadekB.

https://www.chronoshop.cz/laco-flieger-monte-carlo-bazar

Čtvrťas = hlavní postava a excelentní herecký výkon v seriálu Autobazar Monte Carlo. Já myslím, že těch správných indícií je kolem těch chrono hodně 😄.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...