Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 24,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prachy samozřejmě nesmrdej, ale musi to mít nejsou úroveň. Tomáš T. pro Mac taky fotil a mělo to nějakej styl. Kapitán Demo pro Lidl ma taky koule. Atd. Ale tohle je zoufalství a Forejt je kokot, ne ze do toho šel, ale ze si neohlidal, aby to mělo nějakou kvalitu. Okopírovat Edeku proste nestačí 🙂 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

Prachy samozřejmě nesmrdej, ale musi to mít nejsou úroveň. Tomáš T. pro Mac taky fotil a mělo to nějakej styl. Kapitán Demo pro Lidl ma taky koule. Atd. Ale tohle je zoufalství a Forejt je kokot, ne ze do toho šel, ale ze si neohlidal, aby to mělo nějakou kvalitu. Okopírovat Edeku proste nestačí 🙂 

 

Prema se nechal inspirovat 😁 vykradl to 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alireza Firouzja (nadějný špičkový šachista) s cenou pro vítěze 2022 Saint Louis Rapid & Blitz turnaje má na ruce Longines HydroConquest v modré. Celkově se divím, že hodinářské firmy officiálně více nesponzorují i šachisty. Každopádně Ali na skvěle obsazeném turnaji předvedl parádní výkon. Klobouk dolů!

Dominant Firouzja Clinches Saint Louis Rapid & Blitz With 4 Rounds To Spare

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 8. 2022 v 18:52, Bert napsal:

Není to fér, ale je to nutné. Seaman měsíc, Zdeněk 1307 dva týdny. A běžte voba s podporou rusáků do hajzlu. Ještě jednou, a bude to nafurt.

Jsem rád, že se mi po 14 dnech odblokoval účet a že můžu reagovat přímo v tomto vlákně a na tvůj konkrétní příspěvek. Tím bych tě rád požádal o odpověď na dvě otázky:

1) Napsal jsem dva komentáře: ...první s dotazem Proč? ...a druhý s odpovědí "Když myslíš".

Kde je v těchto komentářích podpora Ruska?

2) V pravidlech fóra je napsáno mimo jiné: Příspěvky obsahující vulgarity, nadávky a příspěvky tzv. "totálně mimo mísu", budou bez předchozího upozornění smazány, případně zeditovány administrátory fóra.

Znamená to tedy, že když Frantik o někom napíše, že je pičus, tak je to v pořádku a není zablokovaný... A když se ho já slušně a stručně zeptám "Proč?", tak mi na základě nějaké doměnky účet zablokuješ?

Děkuji za vysvětlení. Z

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Jsem rád, že se mi po 14 dnech odblokoval účet a že můžu reagovat přímo v tomto vlákně a na tvůj konkrétní příspěvek. Tím bych tě rád požádal o odpověď na dvě otázky:

1) Napsal jsem dva komentáře: ...první s dotazem Proč? ...a druhý s odpovědí "Když myslíš".

Kde je v těchto komentářích podpora Ruska?

2) V pravidlech fóra je napsáno mimo jiné: Příspěvky obsahující vulgarity, nadávky a příspěvky tzv. "totálně mimo mísu", budou bez předchozího upozornění smazány, případně zeditovány administrátory fóra.

Znamená to tedy, že když Frantik o někom napíše, že je pičus, tak je to v pořádku a není zablokovaný... A když se ho já slušně a stručně zeptám "Proč?", tak mi na základě nějaké doměnky účet zablokuješ?

Děkuji za vysvětlení. Z

Tady nejsi na aeronetu. Většina lidí tady je dost chystá na to, aby věděla, co jsi těmi komentáři myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...