Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Vortex-Tempus napsal:

U nas je kazdodenny steardown… kto z koho. Nakoniec vzdy vyhra ten dominantnejsi predator…

FE9788BB-4214-4842-8259-C9286653C5AA.thumb.jpeg.fb44b9f0cc54fc9b9be844d3b0490757.jpeg

E755F18D-1EE0-430D-BCF9-A756C9C043C7.thumb.jpeg.4a886defb660cf9328346fecee18c5dd.jpeg

Klasická nerozvážnost - zabiják a malé dítě 😎 kde já už to jen viděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Murphy97 napsal:

..ne, ale kazdy vecer shanim dve kresla/zidle, at si mame s pani kam vlezt 🙂

Já bych si lehl mezi ně a ňuchal bych se s nima😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Moty napsal:

Já bych si lehl mezi ně a ňuchal bych se s nima😍

neboj, nic jineho nedelame 🙂

Kdyz maji naladu (ano, asi to mely byt puvodne kocky, jak jsou palicate), jsou to fakt mazlove, hlavne ta nejmladsi - vyrustala bez maminky, tak ji to vynahrazujeme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Murphy97 napsal:

neboj, nic jineho nedelame 🙂

Kdyz maji naladu (ano, asi to mely byt puvodne kocky, jak jsou palicate), jsou to fakt mazlove, hlavne ta nejmladsi - vyrustala bez maminky, tak ji to vynahrazujeme

U vás sou jak v ráji, to nemám strach😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2024 v 18:56, mlsoun1 napsal:

Co to zde asi proletělo☺️

 

 

Ahoj, nedá mi to - ty fakt s tím jezevcem nachodíš i 30 km denně a on kolem tebe ještě pobíhá? To fakt dá? Já mám jezevčíky dva, jednomu je 12 a dává s přehledem tak 6 km vycházku, pak už je trochu poznat, že je ušlej, s mladším jsem ušel nejvíc asi 12 km a nevypadal moc utahaně, ale 30 km je teda slušný.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Bushmanv pohodě to dá,ale ta procházka je dvouhodinová.Plus ještě jde s ženou + 5km.Ale těch 30 km není denně.Standartem je 20 ráno a když nespěchám a vstanu dříve,tak dáme více.Teď supluji za dva profesory a tím pádem jezdím do školy dříve.A tím pádem si vycházku rozdělím na ráno a večer🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Murphy97 napsal:

Tak to holky povysily na finalni level. Ted uz ta kresla fakt potrebujeme..

🤦🏼‍♂️

IMG_7741.jpeg

Jestli bych mohl poprosit, dáš mi nějaký návod na úklid? 😀 My máme doma jedno "prase" a mám pocit, že bych mohl klidně položit zaměstnání a pracovat doma... prostě 3x denně úklid. Zrovna včera, nevím, kde se vyválel, ale pak samozřejmě musel přelehávat po celém bytě na všech možných místech, mimo pelech, takže když jsme přijeli domů, bylo to jak v žumpě. 🙄 To nemluvím o zametání... no to vlastně 2x denně děláme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zdenek1307 napsal:

Jestli bych mohl poprosit, dáš mi nějaký návod na úklid? 😀 My máme doma jedno "prase" a mám pocit, že bych mohl klidně položit zaměstnání a pracovat doma... prostě 3x denně úklid. Zrovna včera, nevím, kde se vyválel, ale pak samozřejmě musel přelehávat po celém bytě na všech možných místech, mimo pelech, takže když jsme přijeli domů, bylo to jak v žumpě. 🙄 To nemluvím o zametání... no to vlastně 2x denně děláme.

Navod na uklid je uklizet 🙂

Ne, promin... Jasny, je to narocnejsi, samozrejme. Po prichodu z venku (a ze couraji furt) utirame 12 pacicek :-), 3-4 denne luxujeme + mam rucni aku vysavac na rychlou pomoc, vytirame dvakrat denne. Ale nestezju si, je to nase rozhodnuti, pesani nas provazeji cely zivot, jsou to partaci a clenove rodiny se vsim vsudy. Kdyz nekam jedeme na vylet, na kaficko, na prochazku - vetsinou jsou s nami. Takze to replikujeme i doma 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...