Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak zapomeňte, co zapomeňte??Sent from my iPhone using Tapatalk

Brzo uvidíš :-). Tenhle víkend mám cestování-včera v noci okolí Brna a dnes Pardubky :-)). Nejspíš nebudou přesně tyhle k mání :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte, zítra od 6:00 se vyhlásí zákaz převozu hodinek.

Ve vodotěsném pouzdře se dají transportovat viry do nezasažených oblastí.

Hlavně ty s heliákem jsou zákeřné.

 

A když najdou někoho se čtyřicítkou, ten šupajdí do separace hned a  bez řečí

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Naštěstí teď není moc času myslet na hodinky, korona mě zaměstnává naplno, ale pořád to v hlavě hlodá a myslím, že bude třeba nejen oslavit čtyřicítku a deset let v tomto spolku, ale i se odměnit za tu současnou psychárnu.

Ale favorita v hlavě pořád nemám.

 

Jak tak sjíždím net, narazil jsem na totálně kulervoucí Ulysse Nardin Freak, ale to už je totálně nad mé finanční možnosti. Ale pecka by to teda byla neskutečná.

 

Třeba se někdo nudí doma v karanténě, tak to zkusím trošku hodit nahoru, kdyby se někdo chtěl podělit o tipy, tak budu rád;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela se k tomuhle vlaknu vracim, ctu co tady kdo radi, koukam se na tu tvoji soucasnou sestavu a rikam si, ze tam skoro nic nechybi, ale kdyz je ta korona, tak sem neco hodim co me ted napadlo :)

 

Trochu ti tam podle me chybi pilotky, a zaroven co se podivat po proverenych vyrobcich z Nemecka. A nebo kdyz ne pilotky, tak neco co se od ostatnich bude trochu odlisovat. Trochu me inspirovaly ty UN co jsi ted zminil, ze mozna potrebujes neco co bude trochu vybocovat z takovyho toho tradicniho vzhledu :)

 

Takze cislo jedna, MG Rescue Timer nebo S.A.R. Flieger-Chronograp?

 

post-17375-0-33799200-1585231681_thumb.pngpost-17375-0-84941600-1585232816_thumb.png

 

 

Cislo 2

 

Novy pilotky od Sinn 

 

post-17375-0-64410900-1585231711_thumb.jpg

 

Cislo 3

 

Olejem plneny thermoregulovany quartzky

 

post-17375-0-54643500-1585231857_thumb.jpg

 

Cislo 4

 

Projizdel jsi Ball? Ty meli vzdycky spoustu crazy modelu vsech velikosti.

 

Mimo soutez

 

I kdyz nesplnuji zadani na WR, koupil bych Reversa :) A kdyz si tam nechas neco napsat zespodu, tak mas definitivky :)

 

Edit: jeste jsem pridal S.A.R. Flieger-Chronograph

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za tipy. A souhlas, že v současné sestavě nic moc nechybí. Spíš mě občas štve, že mám tolik hezkých kousků, které se pořádně nedostanou na ruku. A když dostanu prodejní záchvat, tak je hodím na ruku a jsem z nich tak nadšený, že mě ta myšlenka zase přejde a jen se kochám, jako třeba dnes s BB58. 

Druhý souhlas s tím, že mám taky pocit, že pokud něco dalšího, tak vybočit z uniformity mainstreamu a pořídit něco co bude vybočovat. 

 

Z těch kousků, které jsi tu teď hodil, tak žádná srdcovka, ale i tak velký dík.

No a ta Reversa jsou lákačka, ale připadám si na ně ještě docela mldý a nejsem úplný kravaťák, takže raději nějakou divočinku typu těch UN Freak:-)

Docela se k tomuhle vlaknu vracim, ctu co tady kdo radi, koukam se na tu tvoji soucasnou sestavu a rikam si, ze tam skoro nic nechybi, ale kdyz je ta korona, tak sem neco hodim co me ted napadlo :)

 

Trochu ti tam podle me chybi pilotky, a zaroven co se podivat po proverenych vyrobcich z Nemecka. A nebo kdyz ne pilotky, tak neco co se od ostatnich bude trochu odlisovat. Trochu me inspirovaly ty UN co jsi ted zminil, ze mozna potrebujes neco co bude trochu vybocovat z takovyho toho tradicniho vzhledu :)

 

Takze cislo jedna, MG Rescue Timer nebo S.A.R. Flieger-Chronograp?

 

attachicon.gifMuhle.PNGattachicon.gifMuhle1.PNG

 

 

Cislo 2

 

Novy pilotky od Sinn 

 

attachicon.gifxNeuheiten.jpg.pagespeed.ic.TyMAw8QHOT.jpg

 

Cislo 3

 

Olejem plneny thermoregulovany quartzky

 

attachicon.gifSinn-Taucheruhr-UX-S-GSG-9-(EZM-2B)-Silikonband.jpg

 

Cislo 4

 

Projizdel jsi Ball? Ty meli vzdycky spoustu crazy modelu vsech velikosti.

 

Mimo soutez

 

I kdyz nesplnuji zadani na WR, koupil bych Reversa :) A kdyz si tam nechas neco napsat zespodu, tak mas definitivky :)

 

Edit: jeste jsem pridal S.A.R. Flieger-Chronograph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem tady proměškal cca pět stránek, ale moc rád jsem si přečetl to doplnění, je to zajímavý vlákno. Nicméně zaujala mě myšlenka na VC i Bvlgari. Překvapil mě i ten Chopard GMT o tom jsem vůbec neměl tucha, no a u těch níže (Chopard), nebýt římských indexů, tak jako velká petelice.

 

Za mě - 1. Bvlgari, 2. VC, 3. Chopard, 4. Glashütte. A nechat k tomu Zenith.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady tak čtu....kup si Rlx LVčka a máš klid.

 

Čoveče myslím, že Rolády to nebudou. A už teď slyším ten potutelný smích, až tu vyrukuju s keramickýma subama:-)

 

Ad pam210 - ok, ma to aspon sendvic, das ale kilo za Unitas? Starej 10let?

 

si odpovez sam...

 

kouzelniku, zas tak ty ceny nepadly... ;)

 

Ty mi taky pokazíš každou radost Karle:-) Unitas za kilo je šílenost, ale stejné je to kde jinde (mám v hlavě třeba IWC). Když mě se líbí, na submersible nemám ruku, 233 nenacpu pod rukáv, přidávat další kilo za Radiomir osmidenky už se mi nechce, když mám ty 8 giorni ušáky atd...

  

Teď jsem tady proměškal cca pět stránek, ale moc rád jsem si přečetl to doplnění, je to zajímavý vlákno. Nicméně zaujala mě myšlenka na VC i Bvlgari. Překvapil mě i ten Chopard GMT o tom jsem vůbec neměl tucha, no a u těch níže (Chopard), nebýt římských indexů, tak jako velká petelice.

 

Za mě - 1. Bvlgari, 2. VC, 3. Chopard, 4. Glashütte. A nechat k tomu Zenith.

Dejve tudy asi cesta nakonec nepovede, nějak mě to nechytá za srdce a peněženku už by to moc bolelo. Z tohoto ranku jsou zatím na špici ty Nautilus kopírky Piaget Polo S v modré, ale zase se bojím, že je poškrábe i kapesník a bude mě to strašně sr't:-)

 

Prostě ztracen. Až nás pan Bremont Hamáček odkaranténuje, budu muset vletět do Pařížské a omrknout to všechno naživo;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...