Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

Nedává, ani za mák, protože to ta tak (naštěstí) nefunguje, néé ?? A chcem vůbec, aby si každej 6x rozmyslel, než klikne na Add Reply ?? Právě ti, co si to rozmyslí, tu třeba chybí. Protože ti, co si to nerozmyslí, tu fakt nescházej :D Byl tu i argument s tím, že po vymazání příspěvků by diskuze nebyly plynulé, ale to už taky neplatí - vždyť kdo tu starou veteš čte jako plynulý rozhovor ?? Jen ti nejpilnější tam sem tam loví informace.

 

Já mám za to, že teď prostě možná dospěl čas na to, abychom se v tomhle vrátili do výchozího stavu, který fungoval na všechny strany a bylo tu jen to, za čím si všichni trvale stáli. Když nic jinýho, nic se podle mne nezhorší a zlepší se tím naše postavení vůči chronomagu, což , jak všichni víme, nejsme my, ale je jen jeden z nás.

 

Takže kibimu fandím, je borec, že to důsledně dotáhne do konce. I když já bych na jeho místě možná jednal jinak, to nevím.

 

tak dík - minimálně jsem rád, že znám tvůj názor :D

 

*jo a kibi není bůh - teda u mně není a není to ani mučedník - kibi je u mně tvor se slabou slovní zásobou, který dostal do ruky aparát a někdo ho s tím naučil zacházet - prostě něco jako Yetti, kterýmu dáš boty (to jsou ti pánové na horách- humanoidi - he he )

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kibi byl bůh ( nebo yeti, to je buřt), co se to naučil s aparátem i přes nedostatečnou slovní zásobu a nepořádek v hlavě ?? :gora:

 

 

dobře, už se neperu, jen mi nedávejte ban ... !!

 

život můj - jen luneta

že já vůl lez na neta

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona i cvičená opice se to naučí s fotoaparátem (základní věci), mezi námi. No a když už jsme u toho, tak si myslím, že se to s ním ani pořádně nenaučil. Jsem rád, že je fuč a to, co teď provádí, dokazuje, oč mu šlo celou dobu. Bohužel né všichni to viděli hned.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... že si o tom rozhoduješ sám

... a že třeba když v emoci, nebo z jiného důvodu, napíšeš o někom něco, pro co by tě mohl třeba i žalovat, tak že bys to mohl ještě smazat, žes to tak třeba nemyslel :crying_anim02:

 

Nevim, proc by mel clovek vyjadrovat ruzne veci v ruznem rozpolozeni a pak podle vlastniho uvazeni zpetne sve prispevky menit ... jakou by potom diskuze mely logiku a smysl, kdyz bychom byli vsichni defacto neomylni?

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

... že si o tom rozhoduješ sám

... a že třeba když v emoci, nebo z jiného důvodu, napíšeš o někom něco, pro co by tě mohl třeba i žalovat, tak že bys to mohl ještě smazat, žes to tak třeba nemyslel :crying_anim02:

 

:gora: tohle by se mělo přesunout do análů (jaxe to vlákno menuje?)

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty bys to neudělal, ale já to už nekolikrat udelal a i naopak jsem dostal hodinky, jeste pred poslanim penez. Protoze takovych clenu je tu dost a taky se dost známe, dá se říct, že jsme i přátelé. Takže na princip se vykašli Posted Image

 

Jen pro ujištění že se dobře chápeme :).

Budeš se chtít zbavit svých Pepsi z mekáče a ozve se ti přes SZ člen s ulovou historií na foru, u kterýho si do tý chvíle ani nevěděl, že existuje a bez problémů a zaváhání mu předem hodinky pošleš na prohlídku?

Pokud je odpověď ano, tak máš mojí poklonu :notworthy:

 

Jestli je odpověĎ ne, tak se tu bavíme každej o něčem jiným, určitě znáš spoustu lidí a poznáváš spoustu lidí, ale je jich skutečně tolik v porovnání s množstvím registrovaných členů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, proc by mel clovek vyjadrovat ruzne veci v ruznem rozpolozeni a pak podle vlastniho uvazeni zpetne sve prispevky menit ... jakou by potom diskuze meli logiku a smysl, kdyz bychom byli vsichni defacto neomylni?

 

 

No jo, no, bez urážky - další teoretik, asi nebudeš ten, co kvůli příspěvkům na chronomagu přišel (právem) o práci v jedně nejmenované manufaktuře, viď. Já vím, může si za to sám. Lidi sou různý, no, co na tom nechápeš ??

 

Logika diskuzí po nějakém čase ztrácí na důležitosti až k nicotnosti , jak píšu. Kdy sis naposled přečetl řekněme mou bazální :D hádku s popshopem jen tak pro potěšení v plném znění a souvislostech ?? Já tu vostudu po sobě nečet nikdy a kdo by asi tak asi měl?

 

A kibi je bůh už 1,5 roku - dobrý..... vlastně opravdu fenomenální :D

 

Nechávám toho, svoje práva si vynutím jak kibi, když bude třeba.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro ujištění že se dobře chápeme :).

Budeš se chtít zbavit svých Pepsi z mekáče a ozve se ti přes SZ člen s ulovou historií na foru, u kterýho si do tý chvíle ani nevěděl, že existuje a bez problémů a zaváhání mu předem hodinky pošleš na prohlídku?

Pokud je odpověď ano, tak máš mojí poklonu :notworthy:

 

Jestli je odpověĎ ne, tak se tu bavíme každej o něčem jiným, určitě znáš spoustu lidí a poznáváš spoustu lidí, ale je jich skutečně tolik v porovnání s množstvím registrovaných členů?

 

No samozrejme že ne, bavíme se o clenech, ktere osobne znám nebo kteri jsou zde provaření. To je snad jasné.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, no, bez urážky - další teoretik, asi nebudeš ten, co kvůli příspěvkům chronomagu přišel (právem) o práci v jedně nejmenované manufaktuře, viď.

 

Kazdy sveho stesti strujcem. A na naprovavani extremne hloupych vyplodu, ktere by mohly teoreticky nekoho ohrozit, myslim, staci admini ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

No jo, no, bez urážky - další teoretik, asi nebudeš ten, co kvůli příspěvkům chronomagu přišel (právem) o práci v jedně nejmenované manufaktuře, viď.

 

no tak cigi :oneeyed02: - to už je groteska ne ? budu se znovu otravně opakovat, ale nic není povinné - nemusíš psát i když je slina na jazyku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, fórum Chronomag je bezva, važme si ho. Když čtu jiná fóra, tak tady to má, přes všechny občasné úlety a drobné osobní invektivy, dobrou úroveň, je tady dobrá parta lidí, je tu zábava i poučení. Setkáváme se osobně na srazech, to není u ostatních fór běžné, důvěřujeme si (a ono to v naprosté většině případů je právem), to na jiných fórech není vůbec běžné. Neviděl jsem jinde, že by mi někdo poslal něco (tady na Chronomagu hodinky) ještě před platbou anebo souběžně s ní.

O pár fotek míň - na tom to tady, dle mého, nestojí, budou fotky horší, ale nějaké budou, a třeba se focení chopí někdo jiný a bude třeba ještě lepší a méně sebestředný než ten onen. Budou to třeba často fotky více "ze života", z běžných životních situací, méně umělé. Nechme tomu to, co všichni tak urputně sledujeme a měříme a máme na to různé krásné stroječky, to je čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, fórum Chronomag je bezva, važme si ho. Když čtu jiná fóra, tak tady to má, přes všechny občasné úlety a drobné osobní invektivy, dobrou úroveň, je tady dobrá parta lidí, je tu zábava i poučení. Setkáváme se osobně na srazech, to není u ostatních fór běžné, důvěřujeme si (a ono to v naprosté většině případů je právem), to na jiných fórech není vůbec běžné. Neviděl jsem jinde, že by mi někdo poslal něco (tady na Chronomagu hodinky) ještě před platbou anebo souběžně s ní.

O pár fotek míň - na tom to tady, dle mého, nestojí, budou fotky horší, ale nějaké budou, a třeba se focení chopí někdo jiný a bude třeba ještě lepší a méně sebestředný než ten onen. Budou to třeba často fotky více "ze života", z běžných životních situací, méně umělé. Nechme tomu to, co všichni tak urputně sledujeme a měříme a máme na to různé krásné stroječky, to je čas.

 

Amen Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona i cvičená opice se to naučí s fotoaparátem (základní věci), mezi námi. No a když už jsme u toho, tak si myslím, že se to s ním ani pořádně nenaučil. Jsem rád, že je fuč a to, co teď provádí, dokazuje, oč mu šlo celou dobu. Bohužel né všichni to viděli hned.

 

Tak, tohle jsem DO SLOVA chtěl napsat já, děkuji za ušetřenou práci. Jestli mě něco skutečně udivovalo, byl to ten obdiv k jeho "dílům".
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...