Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jak mám držet půst, když jsou všude reklamy na žrádlo...??? Ráno jsem začal, že dám alespoň 2 dny, nejlépe 3. Ráno pohoda, odpoledne pohoda, večer byly myšlenky silné, ale docela v pohodě ještě, tak jsem šel do posilovny, vrátil se v 21:00. Chybou bylo, že jak jsem se vracel, tak jsem si nakoupil pár dobrot, až skončím. v 22:30 je po půstování, jídlo jsem viděl všude...Takže teď mám v sobě celou čokoládovou Viennetu, 2 Kinder Bueno a 5 bílých Kaštanů a jsem pěkně nasraný...O hubnutí mi nejde, chtěl jsem se trošku pročistit, s tím, že za pár týdnů dám třeba 7 dní, ovšem to je otázkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně jsou lidi ochotný koupit si virtuální stírací los?

Náhodou jsem na to někde narazil a ono to opravdu existuje.

https://m.sazka.cz/losy/online-losy

Neuvěřitelný.

 

Proč? Je to to samé, co papírový, akorát ušetří za tisk. :) Výsledek je stejný. Mne spíš udivuje, že je vůbec někdo ochotný si koupit los nebo vsadit sportku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportku nekomentuji, ty stírací losy když vytisknu všechny bez výhry tak je možnost že to je prokazatelný

podvod. Online si naprogramuji co chci a nikdo nikdy nikomu nic nedokáže ani kdyby se na hlavu stavěl, a když

si vezmu tisk na zadní straně který deklaruje že jde do "hry" třeba 2.000.000 kusů "losů" po 100 korunách za kus,

další druh je 4.000.000 kusů po 50 kurunách za jeden, atd., tak to jsou stovky milionů korun.

 

Na jednu stranu mě silně znepokojuje, ale zároveň fascinuje že se najde Xxxx lidí co tam pošlou peníze na který

tvrdě makají. Jo a taky mě štve že jsem to nevymyslel já :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stírací losy sou extrasupermogul kšeft... Sázka musela sakra cálovat aby se na tu poštu dostala...

Jinak ono ty emise losů musíš vytisknout i s těma největšíma výhrama, ale ty do oběhu nikdy nepustíš ;-)

Největší problém je, se dostat na dobrý prodejní místa. Pak už je to zlatej důl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že dokážu zakopnout o vlastní nohu i s miminem v ruce. Tywoe, lek jsem se, že se křísla hlavou o zem, ale vypadá to, že jsem ji stačil supermufí rychlostí vypodložit kebuli rukou. Boule nikde, jen řvala pět minut z toho leknutí a já jsem zralej na panáka domácí rynglovice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám. Takhle jsem se zamotal s malým v náručí taky. Pádu se zabránit nedalo, ale otočil jsem to na postel- je nízká ale měkká- a udělal jsem z náruče i zad takovou ochrannou hradbu. Byl jsem celej modrej, nohy okopaný o pelest, rameno naražený o protější pelest a čelo postele, ale kluk se jen culil   :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek je stejný. Mne spíš udivuje, že je vůbec někdo ochotný si koupit los nebo vsadit sportku.

Moje švagrová, totální socka, co si radši koupí cigára, než aby dětem koupila kvalitní jogurty nebo kvalitní čokoládu a kterou vyloženě nesnáším, minulý rok vyhrála 1M na los, který ji nabídli na poště při vyzvednutí sociálky. Do té doby jsem se divil, proč lidi utrácí za losy. No a sluší se dodat, že jako správná socka - nemakačenko za půl roku nic něměli, všechno proyebali. Já vyhrál na los maximálně desetikoruny :D . Takže tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su taky socka a nic, takže takhle to nefunguje :-) Zázraky se ale dějí, proto občas také sázím :-) V Trutnově před lety, Ital tuším že to byl, měl pizzerii na náměstí, tak na sportku osm míčů...Já za celý život tak pětikilo jednou max co vzpomínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já su taky socka a nic, takže takhle to nefunguje :-).

Ty vole neber mě za slovo. Je socka a socka. Socka jako Ty, jsem i já :D , ale pak jsou vandráci, kteří místo, aby koupili něco dobrého dětem, tak to prochlastají nebo prohulí a to je přesně švagrová. Děcka jsou samorosti a kašle na ně. Pak přišla výhra a najedou doma desatery značkový boty, parfémy Gucci, Dior a spol., a nějaká kabelka od Valentina. Nu a za půl roku prodala i tu kabelu. Takže tolik pro upřesnění, abys mě nechytal za slovo, Vlasto :D ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdavat Koran pocas najvacsich krestanskych sviatkov je fakt provokacia najvyssieho radu. (Bazilej)

 

 

http://barfi.ch/News-Basel/Bewusste-Provokation-Koranverteilaktion-am-Osterwochenende-selbst-an-Kleinkinder-vor-Bahnhof-SBB

 

Škoda, že se tohle nmůže stát v Arábii akorát obráceně :-) . Tipuju, že náboženská policie by měla radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...