Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak s "lepší než nic" rozhodně souhlasím. Ovšem technicky to nějak nedokážu domyslet. Mám virus já, dám si přes ksicht šátek = neprsknu to na ostatní. Má virus ten vedle mě, prskne to na muj šátek, já ho doma stahnu z ksichtu a? Tak sundavat v rukavicích? Co s těma rukavicema? Je to takový jednocestný, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto by mělo smysl, aby to měli všichni, i kdyby to byla blbá šála přes pusu a nos. Jenže ve svobodný netotalitní zemí to všichni budou mít, jen když to bude přik?záno a vysvětleno. Pak to bude nosit nadpoloviční počet lidí. Všichni to budou nosit, jen když za holej spodek xichtu bude pokuta 3 mio :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto by mělo smysl, aby to měli všichni, i kdyby to byla blbá šála přes pusu a nos. Jenže ve svobodný netotalitní zemí to všichni budou mít, jen když to bude přik?záno a vysvětleno. Pak to bude nosit nadpoloviční počet lidí. Všichni to budou nosit, jen když za holej spodek xichtu bude pokuta 3 mio :)

... nebo když už budou chcípat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem přesně myslel, když jsem viděl ty šátky přes hubu za 8 set a stejně nejsou. Výrobní náklady budou nula nula prd, když to přestřelím, řeknu tři pětky s logistikou. By se mi líbila sanitka na každým náměstí a prodej třeba za pade. Zadara by to cigoši brali po bednách, tak proto aspoň to páďo. Každej tu sype do zdravotního od 2 litrů měsíčně vejš. Jenomže konstruktivní přístup chybí, jedou klasicky jen zákazy. A že to mohlo jít do výroby už před měsícem je jistý, nikdo už nepochyboval, že nás to převálcuje, jako celej svět. Že se pár kšeftařů nažere je mi jedno, ale že většina plebsu má smůlu mě sere. Nakonec to chytnu taky, s tím jsem smířenej, ale nemusíme lehnout všichni naráz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba teď Čína zase pošle recipročně roušky nám nějakým svým speciálem.

Kdo by jinak taky pak nakupoval ty věci z Alíka, že?

Hradní pán by to moh domluvit, má konexe. A ten nápad se sanitkou je fajn.

 

Nezkusíme si to zorganizovat nějak sami? Hnutí rouška na každý obličej?

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem přesně myslel, když jsem viděl ty šátky přes hubu za 8 set a stejně nejsou. Výrobní náklady budou nula nula prd, když to přestřelím, řeknu tři pětky s logistikou. By se mi líbila sanitka na každým náměstí a prodej třeba za pade. Zadara by to cigoši brali po bednách, tak proto aspoň to páďo. Každej tu sype do zdravotního od 2 litrů měsíčně vejš. Jenomže konstruktivní přístup chybí, jedou klasicky jen zákazy. A že to mohlo jít do výroby už před měsícem je jistý, nikdo už nepochyboval, že nás to převálcuje, jako celej svět. Že se pár kšeftařů nažere je mi jedno, ale že většina plebsu má smůlu mě sere. Nakonec to chytnu taky, s tím jsem smířenej, ale nemusíme lehnout všichni naráz. 

Vždyť můžeš- sedni, prober prostěradla v prádelníku, můžeš celou noc šít, vyděláš !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba teď Čína zase pošle recipročně roušky nám nějakým svým speciálem.

Kdo by jinak taky pak nakupoval ty věci z Alíka, že?

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/evrope-v-boji-proti-koronaviru-pomuze-nejbohatsi-cinan-40316429

 

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ft-italie-se-pta-kde-je-evropska-solidarita/1866431?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

V době, kdy italští lékaři museli vybírat pacienty, kteří zřejmě nepřežijí, italské zdravotnické úřady prosily přátele a spojence Itálie o naléhavé dodávky zdravotnických pomůcek. Ve čtvrtek konečně dorazily - z Šanghaje. Letadlo China Eastern dopravilo do Itálie tým zdravotníků a 31 tun materiálu, včetně ventilátorů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my co jezdíme v zimě na kole jsme vybavený :) a ještě můžu pár tunelů na krk / obličej půjčit. Prodávají tuším i v Albertu a Kauflandu v Tchibo regálu ;) kdo nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak my co jezdíme v zimě na kole jsme vybavený :) a ještě můžu pár tunelů na krk / obličej půjčit. Prodávají tuším i v Albertu a Kauflandu v Tchibo regálu ;) kdo nemá.

A kdo lyžuje, může si vzít kuklu a má to dva v jednom. Na lyže do Itálie s kuklou to jo, že jo, ale natáhnout si to přes ksicht v Kauflandu, to ne... No ale bacha na ostrahu, mohla by to blbě vyhodnotit. A do banky s tím nechoďte, to by bylo na CPZku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...