Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Americkej,třeba toho moc nepovezeš, páč v regálech toho moc nebude. Důchodci vstávají brzo :-))) Když jsem onehdá viděl, jak se servali o košíky, až na ně ostraha volala měšťáky...

No to by bylo naprd, mám doma minimum zásob. Jsem nepodlehl panice a nakupuju pořád ve stejným rytmu bez hromadění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tpc pres noc nic novyho a uz aji vobchody a hospody?

 

Dyk vo tom mluvil Prymula předem, navíc tam choděj haranti, včera v CČM nasypáno v křeslech na wifi, neska už to nelítá po venku. Tady za chvilku budou makat jen prodavači, řidiči a lékarníci tvl :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl ono se slovo "jarňáky" fakt užívá? Já dlouho myslel, že to je nějakej  blud (slyšel jsem to v nějakým filmu a nechápal, kde k tomu filmaři přišli).

Ale abych přispěl k tématu, tak minulou neděli mi umřel dobrej známej a včera ráno zemřel dcery děda. Nějak bych si o tom rád promluvil třeba se ženou, ale zrovna odjela na pohřeb jejich rodinné známé. Takže skutečnost, že máme společnou kancelář se ženou, kde máme jednu sekretářku, přičemž žena je teď nuceně doma s klukem, a sekretářka je taky doma na cca 7 tejdnů po operaci kolene, se jeví už tak nějak marginální. 

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, aktuální výbava zaměstnanců v Alza. Není to filtr P3, ale kdyby něco podobného nosili všichni lidi ( tedy i ti infikovaní, ale dosud nediagnostikovaní mezi námi), pomohlo by to hodně.

 

post-30813-0-57942400-1584179956.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud bude fungovat elektrina a net, zadna populacni exploze se konat nebude :)

Ještě je naváděj!

Ale já jsem se z nákupů vrátil vcelku, jihočeši prostě jedou i konec světa v poklidu. Já jsem teď připravenej na nejhorší, mám nový pyžamový kalhoty a flašku Beefeatera. Mrkev jsem risknul z Itálie. Ale trochu to napětí na mne taky působí, abych nekecal. Dobral jsem naftu, přestože jsem byl na půlce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, aktuální výbava zaměstnanců v Alza. Není to filtr P3, ale kdyby něco podobného nosili všichni lidi ( tedy i ti infikovaní, ale dosud nediagnostikovaní mezi námi), pomohlo by to hodně.

 

attachicon.gifResized_20200314_104632.jpeg

 

 Ten chlap nemá rukavice.

 

Ještě je naváděj!

Ale já jsem se z nákupů vrátil vcelku, jihočeši prostě jedou i konec světa v poklidu. Já jsem teď připravenej na nejhorší, mám nový pyžamový kalhoty a flašku Beefeatera. Mrkev jsem risknul z Itálie. Ale trochu to napětí na mne taky působí, abych nekecal. Dobral jsem naftu, přestože jsem byl na půlce.

 

Chcem taky odjet na jih, snad to stihnu, než zavřou města. V Písku dobrý teda, jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...