Jump to content

Recommended Posts

"7. března 2020 uplyne přesně 170 let od narození prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka (TGM). K připomenutí této významné události připravil tradiční český výrobce náramkových hodinek PRIM výjimečnou limitovanou edici PRIM MASARYK."

Co jí říkáte?

mUSvAsRPiHqmTeoMOOdh_s.jpg

(více zde: https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-masaryk-l-e-105707)

Za mne je to další pokus o netradiční hodinky a podobně jako Mucha (ač ty jsou "jen" quartz) to má nejspíše ke značce přitáhnout nové lidi. U limitky za 100k CZK však nevím, zda z toho nebude další Karel IV.

Edited by Locky

zajimave jednorucky, takhle v deset to pusobi vyvazene, aby to o deset minut pozdeji nebylo cele rozhozene...

republikove pouzdro se mi libi

Sice z toho není moc vidět, že jsou to Primky, ale docela se mi to i líbí...možná právě proto, že z toho není vidět, že jsou to Primky

Ty hodinky jsou zajímavé, ale nejsou připomenutím vůbec ničeho.

Mě se to také v celku líbí, chtělo by to vidět na živo. Masarykova tradice pro mě není nijak zásadní,ale hodinky jako takové jsou na poměry zajímavé. Cenu nekomentuji, ale v dnešní době je asi konkurenceschopna

Líbí! Ale nepatrně mi to připomíná model "Jednorucka" od Prokop a Brož.7b3e07662451277791c8cfaeedbe4008.jpg

Hodinky pěkný, ale toho Masaryka tam taky nevidím.

Já tiše doufal, že až přijde správnej čas, vyroběj v Novým Městě worldtimer kapsáče, něco jako udělal Žižlavský pro Wilsona. Určitě by ty ručně psaný města v Eltonu zvládli, včetně Čikága a Žibraltaru :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81564-ceske-hodinky-28-prezidenta-usa-woodrowa-wilsona/

Líbí! Ale nepatrně mi to připomíná model "Jednorucka" od Prokop a Brož.

Aha, tak to neni tak originální... To trošku vobšlehli...

Tak o modelu od Prokop a Brož jsem nevěděl. Moc zajímavý počin! Jen ta lupa mohla být na minutové části, kde se mi líbí praktické označení čtvrthodin. :) To mi u Primek chybí, ale aspoň to není přímá kopie...

Edited by Locky

Hodinky se mi samy o sobě líbí. Ale kilo bych utratil (hodinkově) jinak.

Nechápu, co je na nich to výjimečné. To se dá s nadsázkou tvrdit o každé limitce. A neumím tam najít tu spojitost s TGM. Proč zrovna výročí 170 let od narození? Za 5 let bude výročí 90 let od odchodu z funkce prezidenta, za sedm roků bude výročí 90 let od jeho úmrtí, to bude taky něco?

divný hodinky, divná "baťovská" cena

cigi by nám to vysvětlil tak, že by na ně stála fronta  :lol2:

Mi prijde fajn, ze se snazi udelat neco jineho/noveho. Remen a dynko jsou ale super :) Zbytek tak za 3.

A vlastně jedinej fór tohohle zobrazení je ta lupa. S ní je to dobrý, bez ní takovej kikstártr.

Konečně pořádná cena, 459 tis. V zastávárně v New Yorku by nožem vyloupli strojek, hodili by to na váhu a řekli dám ti tři stovky a to jsem skoro prodělal....

_MG_2484-Edit_ruzove%20zlato(1).jpg