Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Co je k zamyšlení. V 18 roce, byla v Evropě a potažmo na celém světě taková nemoc, že se tomu vyrovnala lecjaká morová rána. A vše jelo dál. Ano, bylo po světové válce a lidé si tu humanitu nemohli dovolit. Ale i tak se stím poprali. Nejsme mi, už jen hrstka zdegenerovaných. Jako že vyměnit. Sám jsem dělnická třída, a likvidace střední třídy v rámci humanity mě děsí.  Notabene že onen stav je umělý. A ted babo raď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je k zamyšlení. V 18 roce, byla v Evropě a potažmo na celém světě taková nemoc, že se tomu vyrovnala lecjaká morová rána. A vše jelo dál. Ano, bylo po světové válce a lidé si tu humanitu nemohli dovolit. Ale i tak se stím poprali. Nejsme mi, už jen hrstka zdegenerovaných. Jako že vyměnit. Sám jsem dělnická třída, a likvidace střední třídy v rámci humanity mě děsí.  Notabene že onen stav je umělý. A ted babo raď.

Ať dělám co dělám nějak tomu nerozumím.

V této souvislosti mě pouze napadlo heslo Týdne humanity

Ať nehumální pochcípaj  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A slevy jízdného bych klidně zrušil s tím že bych oznámit bud budete mít lepší zdravotní péči  nebo se zadarmo svezete.

Chtěl bych mít v čele státníka který by se nebál říci -Slibuji vám jen krev,  dřinu  pot a slzy jak to jako první řekl Roosevelt a poté W.Churchill a lídé to vzali

 

 

V mnoha profesích dojde k situací kdy je nutno nést kůži na trh Nevím proč by politik mel být výjimkou

 

Smajlík mlátící hlavou do zdi, smajlík brečící smíchy, smajlík nevěřícně kroutítcí hlavou.

 

Conrade, díky, ale NE, NE a NE!

 

Volby do PSP 2021 budou vypadat takto

 

1 - Zoufalá snaha A.B. se udržet u vesla.

2 - Zoufalá snaha všech ostatních ho od vesla odstavit.

 

Jsem opravdu upřímně přesvědčen, že v takovéto době nebude mít žádný politik koule na to, aby vytáhl dřinu, pot a slzy.

 

Mimochodem, v Tebou citované Británii, potažmo USA, byly tou dobou vždy pouze 2 politické strany. Tudíž podpora byla u vítěze vždy většinová, takže si mohl "dovolit" mnohem více, než současné stádo bezpohlavních kariéristů, kteří zoufale loví v tzv středopravém, potažmo středolevém rybníčku. Důvod této orientace/ neorientace je jasný. Podívej se na gausovu křivku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Smajlík mlátící hlavou do zdi, smajlík brečící smíchy, smajlík nevěřícně kroutítcí hlavou.

 

Conrade, díky, ale NE, NE a NE!

 

Volby do PSP 2021 budou vypadat takto

 

1 - Zoufalá snaha A.B. se udržet u vesla.

2 - Zoufalá snaha všech ostatních ho od vesla odstavit.

 

Jsem opravdu upřímně přesvědčen, že v takovéto době nebude mít žádný politik koule na to, aby vytáhl dřinu, pot a slzy.

 

Mimochodem, v Tebou citované Británii, potažmo USA, byly tou dobou vždy pouze 2 politické strany. Tudíž podpora byla u vítěze vždy většinová, takže si mohl "dovolit" mnohem více, než současné stádo bezpohlavních kariéristů, kteří zoufale loví v tzv středopravém, potažmo středolevém rybníčku. Důvod této orientace/ neorientace je jasný. Podívej se na gausovu křivku.

Jako v Británii byly jen dvě strany- Oni  a němci tak zde to je My a corona

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

A slevy jízdného bych klidně zrušil s tím že bych oznámit bud budete mít lepší zdravotní péči nebo se zadarmo svezete.

 

Ja se obavam, ze kdyz das lidem presne takhle vybrat, tak 80% si vybere vlak zadarmo.

Protoze to muze okamzite vyuzit. Zdravotnictvi?? To az nekdy... mozna...

Lepsi zdravotni peci bude chtit par lidi, kteri maji -zrovna a pouze jen v tu chvili- nejakou otresnou zkusenost s lekarskou peci, ldn a podobne, a to jeste pro spoustu z nich to co je podle nasich meritek otresne jim pripada normalni, protoze u nich doma to vypada podobne jak v ldn, jenom plus elcedecko a video na splatky.

 

Kdyz jsem videl ve ctvrtek ty davy pred hornbachem, kdy mel kazdej dveste kilo, kratasy, tilko a pantofle, a strasne NUTNE si TEN DEN musel koupit bakelitovej kvetinac a pytel mulce, tak sorry..... vsichni by si vybrali radsi zadarmo vlak a estebaka na vecne casy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se obavam, ze kdyz das lidem presne takhle vybrat, tak 80% si vybere vlak zadarmo.

Protoze to muze okamzite vyuzit. Zdravotnictvi?? To az nekdy... mozna...

Lepsi zdravotni peci bude chtit par lidi, kteri maji -zrovna a pouze jen v tu chvili- nejakou otresnou zkusenost s lekarskou peci, ldn a podobne, a to jeste pro spoustu z nich to co je podle nasich meritek otresne jim pripada normalni, protoze u nich doma to vypada podobne jak v ldn, jenom plus elcedecko a video na splatky.

 

Kdyz jsem videl ve ctvrtek ty davy pred hornbachem, kdy mel kazdej dveste kilo, kratasy, tilko a pantofle, a strasne NUTNE si TEN DEN musel koupit bakelitovej kvetinac a pytel mulce, tak sorry..... vsichni by si vybrali radsi zadarmo vlak a estebaka na vecne casy.

 

Přesně,  a já... co potřebuji koupit dceři boty ve speciálce,  jelikož má po mě geneticky vysoký nárt..  Má utrum.  Protože v tom malém obchůdku se sejdou tři lidi za týden a vše ostatní se ladí po netu.

A tenhle obchodník musí mít zavřeno.

Proto jsem na pochybách jestli to řízené nicnedělání nám všeobecně neškodí víc,  než to chrchlání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apropo má babička,  potažmo prababička mých dětí, je naprosto smířená s tím co přijde.  Což v jejím věku 87 let se dá i chápat.

Jsou velikonoce.  Mám rád italské Carpe diem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte,

máš v mnohé pravdu rozhodnutí která činím musí být většinou okamžitá a omyl by byl malér i když se dotýkají jednotlivce a nejsou celospolečensky nijak důležitá. Rozhodnutí otevřít obchoďáky bych nenazval  politické ekonomickým,ale stupidním.

Prosím, Conrade, aby jsi to nebral jako  útok. Chci se zeptat, protože mě to zajímá a pár lékařů znám : jsi lékař, ale hlavně a především člověk. Nikdy, opakuji, nikdy za celý tvůj život se ti v tvé praxi nestalo, že jsi se zmýlil...a mělo to následky (snad ne fatální), které pacienta třeba poškodily? Já vím, že je to těžké,  medicína je kolikrát  tak trochu magie, ale přece nemůže nikdo říci, že je neomylný, nebo ano? Vím, jak lékaři těžce nesou fakt, když jim umře pacient, zvláště po těžké operaci, například... Já lékaře obdivuji, já bych to dělat nemohl, ale mám za to, že jsi svůj příspěvek mínil spíše tak, že omyl není dovolen a uděláš to nejlepší, co si sám myslíš, že lze... Je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, Conrade, aby jsi to nebral jako  útok. Chci se zeptat, protože mě to zajímá a pár lékařů znám : jsi lékař, ale hlavně a především člověk. Nikdy, opakuji, nikdy za celý tvůj život se ti v tvé praxi nestalo, že jsi se zmýlil...a mělo to následky (snad ne fatální), které pacienta třeba poškodily? Já vím, že je to těžké,  medicína je kolikrát  tak trochu magie, ale přece nemůže nikdo říci, že je neomylný, nebo ano? Vím, jak lékaři těžce nesou fakt, když jim umře pacient, zvláště po těžké operaci, například... Já lékaře obdivuji, já bych to dělat nemohl, ale mám za to, že jsi svůj příspěvek mínil spíše tak, že omyl není dovolen a uděláš to nejlepší, co si sám myslíš, že lze... Je to tak?

|Jistě jsem to neberu jako útok každý je omylný pravda je že jak píšeš uděláš to nejlepší, co si sám myslíš, že lze..     

rozhodně  pacienta  vědomě nikdy nepoškodíš ale tvrdit  že se tak nikdy nestalo by byla nadutost a nesmysl s postupem času tě medicina naučí skromnosti

Měl jsem snad ve své praxi štěstí že pokud vím žádný můj omyl neměl fatální následky

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem mluvil se spolužákem, má malou zubní ordinaci, kde zaměstnává dvě sestry ... obě mu zůstaly ze dne na den doma s dětmi. Byl úpně vyřízenej, týden mu trvalo, než sehnal kvalifikovanou brigádnici. A jeho dotaz, jsetli by se děvčata nemohla alespoň domluvit a nějak střídat ? Prý ne .... docela prdel ... Takže teď už shání nové sestry. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem mluvil se spolužákem, má malou zubní ordinaci, kde zaměstnává dvě sestry ... obě mu zůstaly ze dne na den doma s dětmi. Byl úpně vyřízenej, týden mu trvalo, než sehnal kvalifikovanou brigádnici. A jeho dotaz, jsetli by se děvčata nemohla alespoň domluvit a nějak střídat ? Prý ne .... docela prdel ... Takže teď už shání nové sestry. 

A sestry to ví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc za odpověď. Nezlob se, ale oni lidé vždy vidí jen ty dobré výsledky (protože je vidět chtějí) a nikdo se nezajímá o to, že existuje i druhá strana, kdy se to prostě nepovede.

Nicméně : Mám, přátelé, takový aktuální dotaz : Čtu o chytré karanténě, jak ji nemohli zatím spustit, protože nebylo dost případů a hlavně, že  kontaktovaný člověk musí dát souhlas s trasováním. OK. Teď mi ale, prosím, někdo vysvětlete, co ti ostatní, kterým se hygiena ozve, že měli kontakt s někým nakaženým, a to znamená, že ho dohledali dle telefonu a identifikovali a následně si ho pozvali na testy (stalo se dnes mé matce po absolvování chemoterapie před čtrnácti dny...). To znamená, že ten, kdo je vytrasován, už žádný souhlas nikomu dávat nemusí? A když odchycený nakažený nedá souhlas se sledováním ostatních? Tak se děje co? Nic? Nějak mi to nedává logiku... Ví o tom někdo něco konkrténějšího, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fór je že teprve teď po týdnu hraní na "inteligentní karanténu" naši IT mistři zjistili, že díky rokům tolerování netransparentních korporátních tarifů (a jejich anonymnímu přeprodeji mezi známé a příbuzné) nikdo pořádně neví kdo má vůbec jaké číslo - takže je to vlastně celé ku hovnu, když po týdnu mlácení do klávesnic dokázali sestavit celou jednu(!!!) vzpomínkovou mapu...  :shit:

Čekám že nějaký progresivní asistent z vnitra už teď smolí návrh zákona, který "v rámci boje s terorismemkoronavirem" zavede povinnou administrativní registraci všech SIM na jméno uživatele. Ideálně s nějakou hrdelní sankcí a možností fízlů přímo na ulici tuto skutečnost namátkově kontrolovat, včetně odemčení a zpřístupnění telefonu - protože kdo nic špatného nedělá, nemusí se gestapa a koncentráku bát...   :skull:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v našom meste potvrdených 47 nakazených v domove sociálnych služieb. Sami stary clovek taký čo tam už dožívajú. Inak je to už vyše mesiaca uzavreté pre verejnosť. Info z vnútra je, že niekto z personálu zatajil pobyt v taliansku. Docela hardcore to je velmi zla informácia každopádne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte,

máš v mnohé pravdu rozhodnutí která činím musí být většinou okamžitá a omyl by byl malér i když se dotýkají jednotlivce a nejsou celospolečensky nijak důležitá. Rozhodnutí otevřít obchoďáky bych nenazval politické ekonomickým,ale stupidním.

A slevy jízdného bych klidně zrušil s tím že bych oznámit bud budete mít lepší zdravotní péči nebo se zadarmo svezete.

Chtěl bych mít v čele státníka který by se nebál říci -Slibuji vám jen krev, dřinu pot a slzy jak to jako první řekl Roosevelt a poté W.Churchill a lídé to vzali

Ty ma fakt celkom series Ty si doktor,ze?Mas istotu stabilneho primu,ovacie a sestricky co Ti uvaria kavicku.Evidentne rozumies vsetkemu.Ale uz si uvedom,ze trebarz ja mam zavretu hospodu a nedostanem ani korunu.Nesedim,makam inde.Chcel by som vidiet Teba... Upraveno uživatelem svijanskymaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja teda zadny fizlovani nechci at s tim jdou nekam, uz mi ta situace prijde fakt prehnana, na ukor zdravi se utahujou srouby, i ten nouzovej stav mi prijde zbytecnej, co tak nutne potrebujou schvalovat zrychlene a nestihli to za 3 tydny lemry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...