Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

To už jsem holt já :) A opravdu si myslím, že jí je za tím vším opravdu hodně. Ale bavíme se, já nikomu jeho názor neberu, možná že si to myslím blbě já. Ostatně byl bych za to rád.

Já si taky myslím, že je to hrozně zpolitizovaný, hotová propaganda místy. Což je smutný. No a senzace pro média úplně excelentní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On sa už moc za Slováka nepovažuje.. A som v toho istého názoru, že Babis je už Čech a nie Slovák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsem holt já :) A opravdu si myslím, že jí je za tím vším opravdu hodně. Ale bavíme se, já nikomu jeho názor neberu, možná že si to myslím blbě já. Ostatně byl bych za to rád.

Zvýšeným zájmem o politiku ubližuješ sám sobě, je to dokázané, stejné jako móc solit, moc sladit a ták dále.... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne, armada CR rozvazi do domovu pro seniory testovaci sady na Covid

 

92758770_10206966671282222_6129604259144

 

To má logiku.

Senioři, co nezvládnou sníst perník, mají bolení v krku a můžou být pozitivní. Chybovost této sady bude možná i menší, než u té původní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beeman: jo tohle jsme dostali taky, v počtu 50 ks, máme přes 100 klientů :-)) a na počet zaměstnanců to taky nesedí

 

Pokud jde o dodržování opatření, tak asi žiju na jiný planetě, u nás na Vysočině je klid, až se té disciplinovanosti divím, v obchodech narváno tak nějak furt stejně, tam to nepřisuzuju opatřením ale tomu jestli bude/nebude přes svátky otevřeno, případně nezačala akce. Na kole měii roušky skoro všichni co jsem potkal, buď pořád, nebo si je včas nasazovali, když viděli že se někdo blíží, těch úplně bezrouškových bylo pár. u výdejního okýnka na pivo tak žádný hloučky, pivo si každej odnes a vypil na nábřeží pěkně s rozestupem... 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to myslel bez ohľadu na to ze je politik.. On sám sa prehlasuje že je Čech

Tak já bych asi ujasnil tři věci

- Bureš rád a často lže

- Slovák je pokud jde o národnost, tu si nemůže změnit ani za sto let a sto miliard 

- ?Čech? může být pokud je to myšleno jako státní příslušnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...