Přejít na obsah

Co máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • mlsoun1

    1530

  • Akam

    1375

  • Vit

    1110

  • Kid_A

    849

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, Kupa54 napsal:

Toto je, prosím, narozeninový dárek od mojí milé manželky.

Zaujimala by ma taka drobnost, ako to vlastne prebieha. Pani manzelka vie, co by si chcel, pozorne pocuva a hlada (to mi teda znie dost naivne), alebo...alebo si nieco uspori a milej zlatej, tady mas par kacek a kup si pekne hodinky? Mi to hlava neberie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Kupa54 napsal:

Toto je, prosím, narozeninový dárek od mojí milé manželky. Takže teď bude na ruce pěkný fofr, abych všechny ty moje krásky vyvenčil 😄

Teda, toho bych se chtěl taky dožít 😉 A kde se shání taková manželka? 🤣

Takže gratuluji k obojímu - k manželce i hodinkám. Jako dárek mají daleko vyšší cenu 👍 Super.

  • Haha 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Zaujimala by ma taka drobnost, ako to vlastne prebieha. Pani manzelka vie, co by si chcel, pozorne pocuva a hlada (to mi teda znie dost naivne), alebo...alebo si nieco uspori a milej zlatej, tady mas par kacek a kup si pekne hodinky? Mi to hlava neberie.

Ano, byla to taková směsice, "tak si ty paneráje sežeň, já ti je koupím k narozeninám" tož tak.😀

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DarylVanHorne napsal:

Teda, toho bych se chtěl taky dožít 😉 A kde se shání taková manželka? 🤣

Takže gratuluji k obojímu - k manželce i hodinkám. Jako dárek mají daleko vyšší cenu 👍 Super.

Děkuji za gratulaci a k manžece ti moc neporadím, to jde postupně 🙂

17260664960554306884129450452339.jpg

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Kupa54 napsal:

Děkuji za gratulaci a k manžece ti moc neporadím, to jde postupně 🙂

Hmmm, tak já si zatím nechám tu stávající a třeba se mi ji podaří vysvětlit, jaké dárky má kupovat 🤣

Ta moje si pro změnu vymyslela kočku, tak jsme se dnes jeli na to škvrně podívat. Ženy jsou neuvěřitelný... Hned prý: no vidíš, ta ti bude ladit k těm novým hodinkám 😂 No, myslím, že by to ladilo 👍 A kotě má vkus hodinky zaujaly, tak si ho za měsíc asi vezmeme. Tedy asi určitě, ono když si žena něco umane...🤣

IMG_20240911_172323884.jpg

IMG_20240911_175039852.jpg

  • Like 2
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Kupa54 napsal:

Ano, byla to taková směsice, "tak si ty paneráje sežeň, já ti je koupím k narozeninám" tož tak.😀

jsem zvědav, jak intenzivně k nim přilneš / jak často je budeš mít na ruce... třeba se časem proderou na pomyslný vrchol a všechny ostatní postupně prodáš a dosáhneš blaženosti... (a budu ti závidět - teď nevím jestli víc blaženost nebo hodinky, ha ha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...