Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Zásilkovna - od začátku týdne, leží balík na expedičním depu, zatímco zásilka odeslána v úterý, už je dávno doma. Obě stejné depo, stejný box. Záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem minulý týden to samé. Tři dny aplikace ukazovala, že zásilka leží na depu. Po tom, co jsem se přes robota dostal k milé paní, mi sdělila, že asi zásilku nenačetli na výdejním místě. Bylo to tak a zásilka šťastně našla adresáta.

Tak zkus zavolat na to výdejní místo, jestli jim tam neleží zásilka, která jim nešla načíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsem přes kontaktní formulář na podporu, ohledně stavu zásilky, tak uvidíme. Bohužel je to Z-Box, takže se nedovolám. Každopádně díky za tip🙃!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak uvidíš. Mě robot tvrdil že i když to 3dny leželo na depu, že většinou do 48 hodin zásilku doručí 😀

Po mém nespokojeném položení telefonu mi volala zpět paní ze zákaznické podpory. 

Upraveno uživatelem Shane001
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 3. 2024 v 14:25, VS napsal:

image.png.068313e9c4617111bcf4b81c4d5cb62d.png

Senior je vygumovaná trubka. Co jsi mu na to řekl?

Řekl bych nikdy neviděl rozjetou 556 s 60 plnými vagony. Taková parní mašina každého poučí o tom, co jsou to koleje a vlak. Jenže parní mašiny jsou v háji, a dnešní vláčky si lidé představují málem jako tramvaj/šalinu. A taky se podle toho chovají, bohužel. Patřilo by se ho tam u kolejí chvíli podržet, než se objeví opodál vláček, aby musel měnit textil... 🙂 Ono by ho to rychle přešlo. Stačí malý problém a chlápek by musel hradit veškeré dopravní a jiné další náklady. V Rakousku je takové jednání téměř na ztrátu občanských práv, odebrání vozíku a statut invalidy atd. 😎 🤠.

Se fakt bavím - a takhle my tady žijeme........ :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrátím se dnes z půldenního výletu do ONYXu, otevřu hodinkovnici a GS s 5letou baterkou najednou indikují slabý stav. Doslova pár dnů zpátky šly ještě normálně 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adélka 😎, Fanánek Hagen se taky přetlačoval s lokomotivou a má o jednu nohu méně, jenom.

Ale zvládá to, tenhle strejda pokud by musel měnit textil, tak bych mluvit o absolutním a největším štěstí ale spíše by to byla varianta penál, pokud by ho našli... 🤠

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastvalo.. no, nejdriv vylekalo, pak trochu nastvalo, nakonec asi pobavilo:) Jedem s rodinou z lyzovacky, kolem Brenneru klasika snura kamionu a aut.. a najednou nam na predni sklo leti obloukem velka cerna bota. Prudce brzdit nemuzu, klickovat taky ne.. tak odevzdane cekam, bum, pavouk vpravo a prasklina pres cely sklo. Deti z toho mely zazitek na zbytek cesty a ja si jdu doma precist, jak to mam s pojistkou.

 

C38AE07B-6FA0-4E9A-AB3C-F63157A434C9.jpeg

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Potkan napsal:

Muzu se zeptat co te k tomu vedlo? :)

Byt to jenom ta plomba, tak jeste ok. Ale s tim nervem to bez umrtveni nejde. 

Tak ať neplácám..

6 vlevo dole. Prosinec, vánoční trhy a kousnutí do praženého oříšku v nějaké strašně dobré a hrozně tvrdé krustě. Hned jak došlo ke kompresi tak to bylo bodnutí, že bych upadl. Plomba v zubu stará asi 25 let. Na pohled jí nic nebylo, nic se neulomilo. Pak se to trochu uklidnilo, ale od té doby na kousnutí, studené, teplé přicházela docela velká bolest. Počkal jsem do února kdy jsem měl pravidelnou prohlídku po půl roce. Doktor řekl, buď otevřít nebo ještě počkat, kaz tam není, tak se to může ještě uklidnit. Tento týden už jsem musel jít, protože to začínalo bolet i v klidu.

Dnes ráno mi odvrtal starou plombu a dál až k nervu, prý jí bylo škoda, dobře udělaná poctivá kovářská práce. Pak mi tam dal vložku a odumření nervu. 8.4. to mám jít vytáhnout vč. mrtvého nervu. Co vše s tím bude ještě spojené vůbec nevím. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou ti čistit kanálky a trhat nerv. Tam už bych se za trochu toho Supracainu nebo něčeho jinýho dost přimlouval :D. Věř mi - ve stejný situaci jsem podleh doktorce, která říkala, že zub je mrtvej a nebude umrtvení potřeba. Po první minutě jsem jí rukou málem vyrazil vercajk z ruky a musela mě píchnout... :) 

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, KFL napsal:

Budou ti čistit kanálky a trhat nerv. Tam už bych se za trochu toho Supracainu nebo něčeho jinýho dost přimlouval :D. Věř mi - ve stejný situaci jsem podleh doktorce, která říkala, že zub je mrtvej a nebude umrtvení potřeba. Po první minutě jsem jí rukou málem vyrazil vercajk z ruky a musela mě píchnout... :) 

Věřím, všecko ti věřím. :D

V práci jsem poslechl pár podcastů o endodoncii a bez injekce bych do toho nešel. To by se fakt asi nedalo. Už teď na škále bolesti 0 až 10 jsem byl tak na 12 😵‍💫 A musel jsem si při zákroku brát třikrát time out. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Potkan napsal:

To je cistej masochismus :D

:D Nějak tak to říkala i sestra... 

Asi to byl jen nějaký dočasný záchvat hrdinství. :D Navíc jsem někde četl, že anestezie u zubu zkracuje životnost až o čtyři roky, nevím přišlo mi to v tu chvíli jako dobrý nápad.. před tou sestřičkou hlavně. 

před 38 minutami, KFL napsal:

Budou ti čistit kanálky a trhat nerv. Tam už bych se za trochu toho Supracainu nebo něčeho jinýho dost přimlouval :D. Věř mi - ve stejný situaci jsem podleh doktorce, která říkala, že zub je mrtvej a nebude umrtvení potřeba. Po první minutě jsem jí rukou málem vyrazil vercajk z ruky a musela mě píchnout... :) 

A můžu se zeptat jak to ve finále dopadlo? Končí se zase plombou? Nebo už korunkou? 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...