Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, Americkej napsal:

... Ten čů.ák ho sice dal zpátky, ale šrouby (čepy) nezajistil....

 

 

a třeba kvůli tomuhle bych se právě vrátil a řešil s STK náhradu způsobené škody. Ne kvůli Ačkám v protokolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to pátek a než jsem kryt našel, měli po zavíračce. Nedokážu si představit způsob, jakým bych pak v pondělí jeho zavinění vzniklé škody prokazoval. Ale polykalo se mi to těžko.

Jo a poslal jsem dotaz na Cebii, jak je to vlastně s právem být přítomen průběhu prohlídky. Zde odpověď: "děkujeme za dotaz. Ze zákona je fyzická osoba oprávněna být technické prohlídce přítomna (§ 47, odst. 5, zákona č. 56/2001 Sb.). Přitom je ale povinna řídit se pokyny zaměstnanců provozovatele stanice technické kontroly pro zachování bezpečnosti".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až jsem to odeslal, tak mi došlo, že to by se o tom asi dohadovalo dost blbě, protože za zajištění nákladu jsi odpovědný ty a on tak maximálně nevrátil motorku do původního stavu, což určitě někde bude mít v popisu práce, ale to by ti asi nic moc nevyřešilo s rozbitým deklem. Každopádně sralo by mě to hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak mame svatky. I do Orlickych hor se dere jaro. A derou sesem i turisti. Zajeli jsme s pani na kafe do Neratova. Turistu celkem fest. V bistru zivo. Vypadalo to tam jak v base campu v Himalajich. Bundy Tilak, Patagonia, botky Hanwag nebo garmont, cepicky Eisbär. No hotovy outdorovy raj. 
No dalli jsme si kafco a ja IPU a sli se podivat do kostela. Je to 200 m od bistra, tak jsem tehdy pochopil tu vybavu.

v kostele se VHT turisti zastavili, vytahli mobily. Vrchol uspesne zdolan. Ale ze by si aspon jeden z tech debilu a blbek sundali cepici, kdyz vlezou do kostela, to ani nahodou. Bekovku v ruce jsem tam zmoulal sam.

 Fakt me tohle buranstvi sere…. 

 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ajajaj. Vcera jsme byli v Javornici ve Venclove statku na obede, tam maji naprosto bozi cukrarku, takze jsme naslazeny jako blazen. Ale super tip, dalsi duvod se tahnout pres kopec 😊. Vypada to famozne. Ja jsem o ni nevdel. Hotel a polivku jo, kluky, co meli cafe Neratov, jsem parkrat trefil u kostela, ze delali kafe, ale pani neznam. Vim, ze v Potstejne je jedna super cukrarka, ale tohle bude nekdo jiny.

 

56AEEBDB-5CE6-488F-97B0-0614ADA6BEBA.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Právě teď, Americkej napsal:

Romane, blbky v kostele nesmekají. Muž smekne na znamení pokory před bohem. Ovšem když je někdo nevychovaný hovado, je hovadem všude a nezávisle na pohlaví.

Nechal jsem cloumat prchlivosti svym majestatem. Mas samozrejme pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krestanstvi (alepson v prvnim stoleti) zastavalo nazor, ze muz na mistech uctívání by pokryvku hlavy nemel mit, zatimco zena ano a to na znameni pokory. Novy zakon se odvolava na prvni kapitoly stareho zakona a svedeni Evy (protoze az ona svedla Adama)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak ve starovekem Izraeli bylo bezne, ze knezi meli pokryvku hlavy jako soucast slavnostniho odevu. 

EDIT: veleknez ji mel narizenou - viz 2. A 3. Mojzisova. Ustanoveni pro kneze se mi nechce po obede hledat 🙂

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo STK, to je vlastně  boj s úřednickými  "policajty" v montérkách, a není tomu konce. Jsou to jinak velmi svědomití úředníci a najdou vše - i to co tam není. V běžném servisu nebo dílně by se sotva uplatnili.
A tak jich je všude plno. Ale STKv CZ  v tomhle provedení jsou jen buzerace a tahání peněz z kapes daňových poplatníků, fungovat tato věc má nebo měly by úplně jinak. Ale aby to mělo na silnici i v dílně hlavu a patu - museli bychom vyloučit Brusel a všechny jeho odnože a chapadla. Vyloučit, to jest všichni víme co. Ty čtyři míče, jak píše výše Berbatow - to je v podstatě celý a skutečný hmatatelný výsledek této "technické" šaškárny.
A perlička nakonec - úplně mě dojalo, že na srazu tunerových aut policie hledá problémy a dává pokuty a omezuje STK a ještě má v záloze - Zásahovou jednotku. Je to obyčejné svinstvo srovnatelné s bouchači na Národní třídě v roce 89. K čemu tady lidé potřebují,  aby policajti buzerovali mladý kluky, který chtějí mít auta podle svého? Na co je zásahová jednotka? Proti komu? a Proti čemu?  - Že má někdo širší gumy? Že má tmavý skla? Nebo snad osvětlený spodek vozu?
Tahle úřednicko-policejní svévole to je něco - no nic, vlastně jsem ve správném vlákně - to mě fakt nasralo, já se tomu usmívám, ale nepotřebuju na to jako občan volat Zásahovou jednotku. To je přeci Policie postavená na hlavu a naprosté , IQ tykve. Ostatně mám s kukláči na silnici svou zkušenost, smutné kino.

 
 
Viděl jsem "IQ tykve" tunnera co si dal tak velké a široké kola že nemohl otočit volantem. Takových inženýrů je v té skupině vysoké procento.

Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pokud bys přijal premisu, že Bůh židů a křesťanů je identický, pak máme zaděláno na problém. Tedy pokud jsi žid a vstoupíš do Tebou zmíněného kostela (mimochodem vstup do kostela si židé nezakazují). Takže situace vypadá následovně: Bůh, k jehož uctění Tě víra a nauka Tvých předků vyzývá nechat na hlavě stojí proti učení, se kterým Ty nemáš nic společného, a které na daném místě vyžaduje smeknout. Dilema tedy je, jestli zachovat víru svých otců, nebo se podrobit úzu .... Já osobně v tom mám jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na boha jako takového nevěřím. Přestože jsem křtěný (jednota bratrská, tedy protestant) a jako malý jsem chodil do nedělní školičky, moje matka je věřící a od mala jsem byl k víře veden. Jezdili jsme na prázdniny na faru. Věřím ale v dobro a zlo, které všichni vytváříme svým jednáním i nejednáním. Také věřím v obyčejnou slušnost, tedy v kostele smeknu a před mešitou se vyzuju. Jo a přestože na boha jako takového nevěřím, vedu s ním často rozhovory. A bejvám na něj i sprostej, k pokoře to má daleko. Ale tak jestli se ve mně vyzná, v čistotě srdce, tak o moc nejde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem v tom měl vždycky jasno a fackoval jsem i své 18ti léte svěřence, když si nesundal pokrývku hlavy třeba jen v hospode. Dle mého je to vrchol buranstvi ( u jarmulky si jist teda nejsem, ale to nikdy nikdo z mých kluků, nikdy na hlavě neměl ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Americkej napsal:

Na boha jako takového nevěřím. Přestože jsem křtěný (jednota bratrská, tedy protestant) a jako malý jsem chodil do nedělní školičky, moje matka je věřící a od mala jsem byl k víře veden. Jezdili jsme na prázdniny na faru. Věřím ale v dobro a zlo, které všichni vytváříme svým jednáním i nejednáním. Také věřím v obyčejnou slušnost, tedy v kostele smeknu a před mešitou se vyzuju. Jo a přestože na boha jako takového nevěřím, vedu s ním často rozhovory. A bejvám na něj i sprostej, k pokoře to má daleko. Ale tak jestli se ve mně vyzná, v čistotě srdce, tak o moc nejde...

:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...