Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

před 1 minutou, geometr napsal:

Jako piš si to někam, když si to nepamatuješ. Někam, kde to najdeš, třeba do telefonu (nebo si to vyfoť), na ten si můžeš zavolat, když nevíš, kam si ho položil. Teda jestli si pamatuješ svoje číslo a nezapomínáš ho nabíjet... :default_biggrin:

Dobrý nápad 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám třeba Google Keep (poznámky). Synchronizované v Google účtu - když potřebuju, jsou všude - v mobilu, na PC, v notebooku... Samozřejmě jdou i sdílet. Ale takovejch podobnejch fičur bude... U mě snad druhá nejlepší věc po Google kalendáři, co už mi to ušetřilo času a hledání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám, musím dávat věci na stejné místo... jak to tam není, panika a může to být kdekoli.

Zkus si vybavit tu situaci, jít a dělat tak jak jsi šel a postupoval.... takhle bych postupoval já....

Jednou jsem měl telefon v lednici 🙄😂

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, EpsteinBarr napsal:

Hovno stáří, se zlil jak mužík :cheers:  
Asi zo mna hovori aj osobna skusenost 🙊

Právě že ne... nějak jsem více v kontaktu s ajťáky 25-35 let a od té doby nepiju, neprovozuju sex  a ideálně bych uzavřel centra měst pro auta 🙂 teda kromě mého PHEV 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak Google Keep můžu doporučit. Štítky, nákupní seznam, dá se seřadit - jdu, házím do košíku, odškrtnuté padají dolů. Na poznámky, odkazy, seznamy naprosto ideál. A synchronizace s PC je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...