Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

V 18. 5. 2024 v 9:19, Vasa_H napsal:

A tohle uz je jen potvrzeni, ze kdyz se sari tak se dari 😉

c8491112-771f-4443-a622-e5d1b416aba6.jpeg

Uff. Takže jen konzerva, motorová pila bývá horší, ale na ruce je to pak na druhé straně, proti palci pod malíkem. Máš kliku, konzervy je třeba separovat včas. :cheers: ☕

Nerad se vracim k debatě vyse- vychovani/ nevychovani pejsci, trochu se i stydím, ale- včera na vycházce u nás na vesnici napadl mého skoro slepého, skoro hlucheho, skoro bezzubeho dědečka  na voditku( malej knirac)na volno pustenej triletej NO. Nez jsem svého vytáhl do vejsky a toho skakajiciho velkého blba uzemnil, tak mě ten muj bezzubej blb stacil chytnout. Od ovčáka nic a to jelito tohle. Ja ta mala plemena fakt mit nemam.

20240521_100122.jpg

Edited by kuncák7

Po dvou měsících co mně promackli dveře u spolujezdce na autě a dlouhých peripetiích s pojišťovnou viníka,  jsem se konečně dočkal a v úterý jsem měl vézt auto na opravu. No a dnes na parkovišti tohle.... nevim jestli se smát a nebo brečet....

IMG_20240521_133846.jpg

IMG_20240521_133853.jpg

před 8 hodinami, Hans Gruber napsal:

Chtěl jsem umýt svoje Longines, vzal je do sprchy s sebou…sundal ze zápěstí abych je mohl pořádně vymydlit.

Hodinky spadly na zem, zastavily se a nejdou💩

Proto se sprchuji i s hodinami na rukou. Když se to pořádně namydlí, krásně se umyjí i tak 😉

Každopádně držím pěsti, ať to není nic vážného 👍

před 1 hodinou, Gustaf napsal:

... nevim jestli se smát a nebo brečet....

Já bych brečel :(

před 18 minutami, Pozorovatel napsal:

Proto se sprchuji i s hodinami na rukou. Když se to pořádně namydlí, krásně se umyjí i tak 😉

Nápodobně.

@Jeronimo no, raději smát....jak píše @Micey stejně mi nic jiného nezbývá....

@Murphy97 hele, oba zásahy během dvou měsíců na stejném místě na parkovišti u mojí práce... bych se posral.

Vše jsem okamžitě nahlásili na pojišťovnu ať sebou hnou. Bylo by fajn, kdyby to stihli vyřídit do toho úterka, ať to opraví rovnou celý...🤦‍♂️🤷🤣

před 3 hodinami, Gustaf napsal:

Po dvou měsících co mně promackli dveře u spolujezdce na autě a dlouhých peripetiích s pojišťovnou viníka,  jsem se konečně dočkal a v úterý jsem měl vézt auto na opravu. No a dnes na parkovišti tohle.... nevim jestli se smát a nebo brečet....

IMG_20240521_133846.jpg

IMG_20240521_133853.jpg

Tak to mega nasere 😖

před 14 minutami, Duke650 napsal:

Kameru na tom parkovišti asi nemáte, to fakt nasere

Ofiko ne, ale jedna tam je. V tomto případě viník(ice) sama přišla.... takže cajk. Spíš teď ten voser okolo toho... pojišťovna, servis, nová SPZ. Ješte jsem nevyřešil tu první událost a už řeším druhou...a auto otlučený jak píšťalička

Nechtěl jsem Tě děsit. Ale vypadá to jako by nějaká vyšší moc nechtěla, abys jezdil v tomhle. A pravidlo "do třetice" bych nepodceňoval, jakkoli Ti to nepřeju...