Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, shaggy napsal:

Dik, asi to tak bude.
Ak niekto vie o nejakom takom obycajnom kusku do tych 800 evri, kludne si necham poradit.
Podmienkami su vzduchova vidla, jednoprevodnik, ziadne kriklave farby a velkost L.
Nic extra nejazdim, ziadne zjazdy. Len sa mi neoplati davat prachy do 13 rocneho ctm-ka.

Zkus mrknout na Sava Fjoll 4.0. Kupoval jsem ho manželce na Alza.cz s dobrou cenovkou – karbon, Deore, vidle vzduch. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží jestli chceš ty s chemickým nebo minerálním/fyzikálním filtrem

Chemickejch je samozřejěm většina a dělaj se i jako oleje ve spreji, ale pak seš furt lesklej a podle mě to může chytat prach

Nano TiO2 u tech fyzikalnich filtru je blby, jak je to nano, takže spíš se ZnO je lepší, dobře kreje, nelepí, možná může trochu vysušovat, což na kole asi nevadí a max se po sprše namažeš

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Léta se mažu opalovákama z Lidlu a z DM s ochranným faktorem 50. Mám to jak na celodenní jizdy, tak i jen na odpolední a nikdy jsem nepocítil žádnej diskomfort (ani při jízdě, ani po).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Moty napsal:

Záleží jestli chceš ty s chemickým nebo minerálním/fyzikálním filtrem

Chemickejch je samozřejěm většina a dělaj se i jako oleje ve spreji, ale pak seš furt lesklej a podle mě to může chytat prach

Nano TiO2 u tech fyzikalnich filtru je blby, jak je to nano, takže spíš se ZnO je lepší, dobře kreje, nelepí, možná může trochu vysušovat, což na kole asi nevadí a max se po sprše namažeš

 

 

před 35 minutami, Paw napsal:

Léta se mažu opalovákama z Lidlu a z DM s ochranným faktorem 50. Mám to jak na celodenní jizdy, tak i jen na odpolední a nikdy jsem nepocítil žádnej diskomfort (ani při jízdě, ani po).

 

před 6 minutami, shaggy napsal:

Pouzivam detsku 50.

Díky hoši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si jednou vzal omylem hnědý rychloopalovák od mladé. Sice jsem na Kohutce vypadal na začátku sezony cool, ale ta svině už nikdy nešla sundat z bílého dresu. Plus dojeb doma, že drahým krémem na obličej si patlám celé ruce a nohy...:-) 

Jinak většinou beru Biodermu 30/50. Komfort asi neřeším, v kopci na krém nemyslím:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, shaggy napsal:

@Maro

Diky. Vyzera fajn. Predne kolecko ma len 30 zubov oproti 34 na tom Maxbike, tak neviem ci sa na rovnej ceste neukrutim...
QR ci pevna os ma nejak netrapi, QR ma vyhodu ze netreba tahat dalsi imbusak.
 

Tohle jsou věci, na které bych se nedíval a ladil bych je až podle potřeby. Respektive za mě by to nemělo být kritérium výběru, i když chápu, že to jsou pak kačky navíc, tak i přesto bych kolo nevybral podle počtu zubů na převodníku.

Jinak ta pevná osa není jenom o tom upinaku, určitě to je lepší řešení než rychloupínák a obzvláště u vidlice která se prostě bude s pevnou osou míň kroutit (a obzvlášť levná vidlice). Navíc imbus předpokládám stejně v kapse voziš tak jako tak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Paw napsal:

Léta se mažu opalovákama z Lidlu a z DM s ochranným faktorem 50. Mám to jak na celodenní jizdy, tak i jen na odpolední a nikdy jsem nepocítil žádnej diskomfort (ani při jízdě, ani po).

Mám to stejně....navíc mám pocit, že ty Lidl Cien dokonce vyhrály v nějakém testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co pises, se me libi nejvic Rychlebky. Jak prirodou, tak tim charakterem. Takove pohodove jezdeni. Byl jsem tam cca 14dni zpet naposledy. A pojedu s prckem jeste jednou o prazdninach.

Mam radsi prirodni jezdeni, treba v tech Jesenikach je moc hezkejch stezek. Trail kolem Prudkeho potoka je moc peknej.

Z toho co jezdim nejvic nedoporucim nic :) . Sorry.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, TLD napsal:

Z toho co pises, se me libi nejvic Rychlebky. Jak prirodou, tak tim charakterem. Takove pohodove jezdeni. Byl jsem tam cca 14dni zpet naposledy. A pojedu s prckem jeste jednou o prazdninach.

Mam radsi prirodni jezdeni, treba v tech Jesenikach je moc hezkejch stezek. Trail kolem Prudkeho potoka je moc peknej.

Z toho co jezdim nejvic nedoporucim nic :) . Sorry.

 

Tak jsem dal kamaráde šanci bratrům z domoviny 🤙 Endury M malé, L velké, Leatt sedne super, akorát na ta prodloužená kolena si budu muset zvyknout. Mají je dobře vymyšlené a materiály super, tak v terénu si myslím že budou cajk....

DSC_6715~2.JPG

DSC_6716~2.JPG

DSC_6717~2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...