kral083 Odesláno 18. června Nahlásit Odesláno 18. června @redd Ze všech těch doktorů, co jsem za poslední rok poznal, jsem zatím psychology vynechal. Takže tam prostor pro zlepšení je Nicméně koleno v pořádku není. Uvidím, co se dozvím za 14 u dalšího doktora. Ale na takovéto ježdění kolem komína to zatím stačí
wawrik Odesláno 18. června Nahlásit Odesláno 18. června před 16 minutami, kral083 napsal: Nicméně koleno v pořádku není. Jo, to je vidno, slabých 350 km na jeden záťah... 99 % fóra by bolo dávno mŕtvych od vyčerpania – niektorí aj keby to išli autom –, ale pánovi sa zdá, že nemá koleno v poriadku... 2
wawrik Odesláno 20. června Nahlásit Odesláno 20. června Dnes 80 km motanica pri geotermálnej elektrárni Nesjavellir a okolo jazera cez Þingvellir. 13 °C. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. A podľa farby v tejto vulkanickej trhline Silfra nazvali chlapci z Laufu farbu na bajku, ktorý som kúpil – Silfra blue. Myslím, že to celkom trafili. Farba s príbehom Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. V Þingvellire prebiehal hudobný festival, cestou okolo kovbojského pódia s country hudbou, rodeom a podobnými podivnosťami som si vypočul pár poznámok na tému život, vesmír, zábava a pumpičkári Tak som im vysvetlil, že som stíhacia jednotka obďaleč sediacich sekuriťákov v rovnakých žltých bundách, ako mám ja Celkovo fajn deň. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 3
Beet Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června Kamarád si zajel k moři na jeden zátah. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 2 2
kral083 Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června @Beet Taky cesta jak ušetřit za mýtné a tunely Slušnej výkon, to by asi nebavilo ani mě
Beet Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Beet Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června S občerstvovačkama samozřejmě trochu déle. Ve čtvrtek večer vyjel v sobotu v poledne na místě. Ale vůbec nechápu. Já dnes 56km na bajku a v tomhle počasí jsem měl dost.
shewcza Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Duke650 Odesláno 21. června Nahlásit Odesláno 21. června Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Duke650 Odesláno úterý v 14:52 Nahlásit Odesláno úterý v 14:52 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
WATCHES Odesláno úterý v 19:26 Nahlásit Odesláno úterý v 19:26 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
African Odesláno čtvrtek v 17:26 Nahlásit Odesláno čtvrtek v 17:26 Tohle vedro úplně miluju Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
African Odesláno pátek v 15:12 Nahlásit Odesláno pátek v 15:12 Lesem to jede rychle jak sviňa, v uších Jarre, milión stupňů... chce se mi řvát radostí Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
kral083 Odesláno pátek v 16:26 Nahlásit Odesláno pátek v 16:26 Jestli je pro mě něco symbolem léta, tak zastávka na tomhle místě. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 1
Karussell Odesláno včera v 14:15 Nahlásit Odesláno včera v 14:15 Vedro je sice fest, ale v lese se to dalo prezit Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
African Odesláno před 22 hodinami Nahlásit Odesláno před 22 hodinami 2 hours ago, Karussell said: Vedro je sice fest, ale v lese se to dalo prezit Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Fajnový bajk 1
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se