Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
V 28. 7. 2020 v 8:31, moco napsal:

vypadá to dobře!

 

Tak blikačka došla a při zkoušce jsem si vypálil sítnice v očích :) :) :)

Je to fakt pecka, i když se nehonosí nějakými převratnými lumeny (max 90), tak, nejspíše optikou, bliká jak sviňa. 
Je to pěkná malá kostička, která nijak neuráží moji sedlovku. 

  • Odpovědi 10,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Tak a ted muzeme zacit diskuzi na tema, ze blikackou s nadstandardnim svetelenym vykonem a jejim vyuzitim ve dne egoisticky ochranujes sebe na ukor bezpeci ostatnich cyklistu kolem Tebe, nebot ti budou nyni diky Tobe "mene viditelni"...

🙂

Odesláno

Tohle mě ani tak nesejří, jako spíš jedinci, kteří na rovné hladké cyklostezce dají svoje přední světlo na plný výkon, takže když je míjíte, nevidíte zhola nic. Ale chápu, že tohle je víceméně jen pražské téma. Už mám zase pár takových zážitků,jak se začínají dny krátit.

Odesláno

Chlapi, do tohohle vlákna lezu velmi výjimečně, ale potřebuju radu. Kluk jede v neděli na cyklotábor a v požadavcích je náhradní duše. Dneska jsem objel 4 cyklokrámy a ani prd. Pláště jsou rozměr 24x1,75 a duše má takovej ten tenkej, galuskovej ventilek, myslím, že se mu říká presto. Ve většině obchodů neměli 24” vůbec a když ano, tak pouze s autoventilkem. Zkouším googlit a nic moc jsem nenašel. Nenapadá vás krám v Praze nebo okolí, kde by to šlo koupit? Začínám panikařit, že ta věc neexistuje a dostanu pojeb nejen od vedoucího tábora, ale hlavně...no však víte..

Díky předem za radu, pokud nějaká je.

 

Odesláno
před 9 minutami, dawe009 napsal:

Chlapi, do tohohle vlákna lezu velmi výjimečně, ale potřebuju radu. Kluk jede v neděli na cyklotábor a v požadavcích je náhradní duše. Dneska jsem objel 4 cyklokrámy a ani prd. Pláště jsou rozměr 24x1,75 a duše má takovej ten tenkej, galuskovej ventilek, myslím, že se mu říká presto. Ve většině obchodů neměli 24” vůbec a když ano, tak pouze s autoventilkem. Zkouším googlit a nic moc jsem nenašel. Nenapadá vás krám v Praze nebo okolí, kde by to šlo koupit? Začínám panikařit, že ta věc neexistuje a dostanu pojeb nejen od vedoucího tábora, ale hlavně...no však víte..

Díky předem za radu, pokud nějaká je.

 

Kámo, treba alza a pickup https://m.alza.cz/sport/schwalbe-duse-24-av10-d5319801.htm?kampan=adwsp_sport_pla_all_sport-css_cyklistika_plaste-a-duse_eCPC_m__SCHW056_9062867_~76761295146~&gclid=EAIaIQobChMIqOWJvf736gIVYIBQBh2X5AUDEAkYAiABEgJSHPD_BwE

Odesláno
Odesláno (upraveno)

Tak s prominutim predam prvni report z jizdy na ebike. Nejdřív trochu omáčky kolem. Dva roky zpátky jsem tady nadával na elektrokola a říkal si, že jednou to bohužel asi přijde a že to bude trvat doufám co nejdéle. Netrvalo. Nikdo nemládne, fyzička jde valem k šípku. Tak jsem začal letos o kole  přemýšlet. Původně jsem ho chtěl kupovat až na přesrok, ale jak jsem tady postoval několik dní zpátky, náhoda mi přivedla do cesty rok a půl starého haibike 10.00 HardNine carbon s výbavou, která je pro moje použití naprosto nesmyslná a myslím že byla nesmyslná i pro minulého majitele, ale když už to na kolo navěsil, tak proč si neužít trochu luxusu.A všechno v ceně průměrného nového elektrokola. První cesta vedla dneska z Pardubic do Orlických hor. A pocit z jízdy byl naprosto luxusní, šlapal jsem na režim eko, kus cesty jsem jel za svoje. Pouze do pár kopců jsem si ulevil druhým nejlehčím pomocníkem, režimem tour. Vzhledem k tomu, že kolo s baterkou váží 17,7 kg, chová se skoro jako bezmotorové. Přes můj metrák je na něm jízda velice komfortní a svižně jede dopředu. S Dukem jsme řešili, aby se nekroutila vidlice, ale protože se jedná o karbonový monoblok, jak tuhá jako prase. Za těch 78 kilometrů po vedlejších cestách a turistických značkách jsem skoro nikoho nepotkal, takže jsem ani chrtům nemohl překážet. Přes 3 pivka ve dvou pivovarech to byla velice příjemná cesta. Nohy mě trochu bolí, nekecám. Ale kdybych jel na svém celopéru bez motoru, byl bych teď strhaný jak rybíz. Takhle jsem schopný si v klidu dát sprchu a jít se podívat k Vietnamcům, protože doma mám ledničku úplně vymetenou. A při té příležitosti si koupím ještě dvě plzně. Suma sumárum, elektrokolo mě nadchlo, řekl bych že je to taková cyklistická Viagra, která tě hodí výkonově o 10 let zpátky a tímto prosím místní cyklisty o shovívavost k pupkatým fotrům. Taky si rádi zajezdí. 🙂

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odesláno
Právě teď, kloubik napsal:

To je fakt pekelnej úkol. Zatím jsem našel jen na amazon.de

https://www.amazon.de/dp/B00TX87LHK/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_otfjFbVH2AV1W

Koupil bych aspoň nějaké lepení.

Díky. Na Amazon už není čas. Lepení je poslední varianta. Obavám se, ze lepit se mu tam s tím nikdo nebude a von pak místo ježdění bude sedět na zadku.

V nejhorsim mu to tam zajedu zalepit sám.

Odesláno
před 28 minutami, Roman I. napsal:

Tak s prominutim predam prvni report z jizdy na ebike. Nejdřív trochu omáčky kolem. 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

A prechod z fula na pevny zadek ok?

Odesláno (upraveno)
před 16 minutami, nickolas napsal:

A prechod z fula na pevny zadek ok?

Zatím nedokážu úplně posoudit. Dneska jsem až do rychnova jel spíš po vedlejších silnicích. Na polňačky jsem najel až posledních 25 kilometrů, jel jsem spíš do kopce, takže tam ta pevná stavba byla spíš výhodou. Když už jsem najel na nějakou rozbitou cestu nebo lesni  turistickou znacku, tak jsem prostě v tech blbych mistech vysedl a odpruzil to nohama. Jak za starych casu. Ono s těmi celoodpruženým elektrokoly  to je celkem trápení. Sehnat takové kolo na spíš delsi vyjížďky není vůbec žádná prdel. Do 100 000 to jsou většinou většinou rádoby trailová kola, těžký to je jak prase a jsou tam mizerne komponenty. A dávat za celopero 130 až 150 000 mi přijde na moje ježdění na palici. Už s tímhletím jsem měl vážné mentální dilema, jestli mi náhodou nejeblo. Ale věřím, že mi to zase vrátí radost z ježdění.

Upraveno uživatelem Roman I.
Odesláno

Jako tlustý do tenkýho nenarvu.. A zvětšovat díru v ráfku? To by mohlo dopadnout tak, že budu zejtra shánět nový kolo..

Odesláno
před 2 minutami, spiderer napsal:

No super! Dík moc, to vypadá nadějně, že maj skladem na prodejně a zejtra otevřeno. Moc děkuju, ráno tam hned zajedu. 

Odesláno
před 8 minutami, dawe009 napsal:

No super! Dík moc, to vypadá nadějně, že maj skladem na prodejně a zejtra otevřeno. Moc děkuju, ráno tam hned zajedu. 

Rado se stalo, tohle je vec, ktera nekde existuje skladem urcite :)

Odesláno

No hlavně musím říct @kupko až mi bude zas prodávat kolo, tak mi má prodat něco pro normální lidi a ne ufo :) Sami to na krámě nemaj a ještě na mě čučeli, jak kdybych po nich chtěl zvonek s vodotryskem.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...