Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 22 hodinami, Gustaf napsal:

Vsak píšu...byl to cleaning day :D teď už je zase jako prase...

 

@Afri sem to opřel u tchána vo garáž 

Při pohledu na vymydlenou Španělku s perfektním make-upem a sladěnými doplňky outfitu jsem se zastyděl za zabláceného Skota a spáchal jsem návštěvu myčky. Aspoň pár hodin se bude lesknout jak psí kulky

 

808991F0-30BD-4143-BE68-14C7ADB72D13.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Duke650 napsal:

Při pohledu na vymydlenou Španělku s perfektním make-upem a sladěnými doplňky outfitu jsem se zastyděl za zabláceného Skota a spáchal jsem návštěvu myčky. Aspoň pár hodin se bude lesknout jak psí kulky

 

808991F0-30BD-4143-BE68-14C7ADB72D13.jpeg

Krásná práce...tak je to správné,tak to má byť :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, tikzot napsal:

Dneska rozhledna Jedlová, počasí je teď na bike největší pecka! 

 

 

 

 

 

 

 

5C5C4130-877F-4506-9820-C490EDAC85FA.jpeg

 

Co máš za gripy a jak si s nima spokojenej  ? Chci si jako starej karpálista nějaký "ergo" gripy koupit , protože originály mi uplně neseděj  tak mě zajímají zkušenosti 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, gogo7607 napsal:

Co máš za gripy a jak si s nima spokojenej  ? Chci si jako starej karpálista nějaký "ergo" gripy koupit , protože originály mi uplně neseděj  tak mě zajímají zkušenosti 

Jsou to ergon gp2 a nedám na ně dopustit, taky jsem měl problémy s karpálama a co vozim tyhle gripy, tak jsem problém neměl. Takže stopro doporučuju, ostatně já je koupil také na dopiručení místních borců.!😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Duke650 napsal:

Na obou kolech mám Ergon a byl to nejlepší upgrade ever, dělají se i v provedení s decentními rohy a ta možnost změnit občas úchop je fakt úlevná

Přesně tak, věc která fakt pomohla a ty rohy do kopců jsou fakt super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem po nejakem vybirani koupil SQLab 711 Tech & Trail. Na ty s rohama jsem koukal taky, ale docela jsem se bal toho, ze drbnu v lese vo nejakou vetev a ten roh se mi tam pekne zasekne. Zmena proti originalnim gripum taky kosmicka.

https://www.sq-lab.com/en/products/grips/sqlab-grip-711-tech-trail.html#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem po nejakem vybirani koupil SQLab 711 Tech & Trail. Na ty s rohama jsem koukal taky, ale docela jsem se bal toho, ze drbnu v lese vo nejakou vetev a ten roh se mi tam pekne zasekne. Zmena proti originalnim gripum taky kosmicka.
https://www.sq-lab.com/en/products/grips/sqlab-grip-711-tech-trail.html#

711 jsou pecka. Mám je na fullu a nedám na ně dopustit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...