Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 23 minutami, Prochy68 napsal:

Vypada to krasne, ja chtel vyrazit pristi tyden, ale stahli me z dovoleny. Co teplota? Kolem -5?

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Jop, plus mínus, jenom termotriko a lehká péřovka sníh držel pěkně, ani muldy se netvořili, ale ono bylo na sjezdovce vcelku málo lidí. Ty neděle jsou opravdu parádní, tedy určitě oproti sobotám co jsem slyšel, což je tak nějak jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další PCR test u děcek nařízený hygienou negativní, yes. Kolem nás to teď lítá, v jednom kroužku kontakt s pozitivním, v druhém kontakt, ve škole spolužačka přímo z lavice pozitivní, ale držíme se zuby nehty. Jdu si nalít šišky :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Prochy68 napsal:

Ja si to snad budu muset objednat, kdy to tu porad tak vychvalujes emoji3.png

Jasný, je to mňamka, ale spíš doporučuji 30% . Je jemnější s větší intenzitou chutě šišek. V ČR jsem bohužel sehnal pouze 35% a to není ono, jako je dobrá, víc zahřeje, ale za mě slabší jsou chutnější. V únoru jedu Rakousi a tam mají na výběr hafo variací s ochutnávkou ve specializovaném obchodě. Od 250 půlitr až třeba po tři tisíce za půlitr. Třeba tahle co tu ještě mám je ta základní za dvěstěpade a je výborná. Když budeš chtít, flašku ti dovezu, u nás je to nedostatkové zboží...

DSC_2125.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšilo mě, že  se již pomalu dávám do klidu a je to možná zapříčiněné tím, že sem přestal brát již před deseti dny zakázky, které měli  být letos hotové jako dárky pod stromem od "Ježíška"

Také to, že jsem dárky, které jsem nevyráběl, letos fakticky komplet a pro všechny nakoupil již v červenci a srpnu.

No a možná, je v tom také ta zvýšená spotřeba alkoholu 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 12. 2021 v 17:14, ragu napsal:


Tak to se hodně ošidili. Cena je za plechovku.
bc1e1e6bf577c75ffcb004347d8167e5.jpg

To jste mi teda dali, žena šla do Penny tak jsem jí řekl ať vezme ten Guiness v akci. Přinesla domů 3 balení po čtyřech, myslela si že celý balení stojí těch 44kč. No každopádně to bylo za kus a navíc polodementní prodavač asi automaticky usoudil že plechy se balí po 6ti kusech, takže jí jich naúčtoval rovnou celejch 18 kousků x 44kč 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vedeli co prodavaji nebo to vazne byla nejaka zapomenuta lahev?

No,kdyz jsem si pro ni do toho nejvyssiho regalu lezl protoze pana pry bolela noha a nemuze. Tak mi rikal ze je dobra lahev a draha. Platil jsem cenu za kterou tam podle me byl od zacatku. Podle data plneni ktery Zufanek na tenhle absinthe daval jez roku 2014. Takze tam zabka asi dlouhooo odpocivala.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, foldes napsal:


No,kdyz jsem si pro ni do toho nejvyssiho regalu lezl protoze pana pry bolela noha a nemuze. Tak mi rikal ze je dobra lahev a draha. Platil jsem cenu za kterou tam podle me byl od zacatku. Podle data plneni ktery Zufanek na tenhle absinthe daval jez roku 2014. Takze tam zabka asi dlouhooo odpocivala.

To by nám mohl někdo z rodiny Žufánků potvrdit, jelikož je tady s námi 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by nám mohl někdo z rodiny Žufánků potvrdit, jelikož je tady s námi

To si pak ale nesmim cist abych mu tady nebrecel do sz pokazdy kdyz na me nevyjde flaska na eshopu jestli mu nezbyla. :). Nevim z jakyho duvodu ale na zabku Zufanek daval jeste datum plneni a mezinarodni oznaceni,myslim, ze asi jednoduse proto, ze velka cast produkce sla za hranice. Takhle
To vypadac242ebc47d11ac0de4ed8ff8a3b7c3c4.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, foldes napsal:


To si pak ale nesmim cist abych mu tady nebrecel do sz pokazdy kdyz na me nevyjde flaska na eshopu jestli mu nezbyla. :). Nevim z jakyho duvodu ale na zabku Zufanek daval jeste datum plneni a mezinarodni oznaceni,myslim, ze asi jednoduse proto, ze velka cast produkce sla za hranice. Takhle
To vypadac242ebc47d11ac0de4ed8ff8a3b7c3c4.jpg

Dobře ty !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...