Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, Lamiczka napsal:

ty vlastníš lyžařskej areál? Počasí je super, snad lyžování nezavřou, to mě přišlo jako jedna z největších demencí

Rád bych, ale myslel jsem počasí přeje nám lyžařům :D U nás tedy fajnově dnes sype :punk:

DSC_2082.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@African U nás se taky solidně sype. Bydlím na Blanensku a odřízlo to tady některý dědiny. Vypadá to super, vlastně bych měl standardně radost jak děcko, ale vlastně je to věc, která mě brutálně štve, že jsem v noci ani nespal, proto jsem tu vypisoval ve 4 ráno.

Zedník od začátku října sliboval udělat fasádu na baráku a furt to odkládal, až v půlce listopadu chytl covid, takže zima bez fasády a polystyren složenej u baráku pod sněhem. Druhá půlka ve stavbě, takže přes zimu bude problém dodělat vnitřky. Jsem na infarkt a nevím co stím...

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lamiczka Bodeť by neodřízlo, když si sypač do vyhnálovů typu Olešná/Hořice vyrazí sice s radlicí, ale bez soli - když jsem ho pod kopcem u šraněk dojel a taktně se optal proč se tam teda namáhal, vyškrábal se na nezakrytou korbu a hrozně se divil že už tam nic nemá... :censored:

Ale i tak mě potěšilo že jsem tam vyjel (holce ujel autobus na brigádu a nezabrala ani nabídka kompenzace z vlastní kapsy) a bez návštěvy pangejtu nějak doklouzal zpátky - no a teď volala že už je taky dole, takže do toho přimrzajícího marastu podruhé nemusím :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Lamiczka napsal:

Zedník od začátku října sliboval udělat fasádu na baráku a furt to odkládal, až v půlce listopadu chytl covid, takže zima bez fasády a polystyren složenej u baráku pod sněhem. Druhá půlka ve stavbě, takže přes zimu bude problém dodělat vnitřky. Jsem na infarkt a nevím co stím...

No s tím náběhem na infarkt honem do nemocnice.. pokud ještě berou. Někdy se to sere. Mám kamarádku, které odložili pro Covid zjara operaci kyčle / TEP/ mezitím ji umřel manžel a poté brácha. Na začátku listopadu se konečně dostala do nemocnice k operaci - vše OK, byla přeložena do lázní. Barák ji hlídal syn - no a barák vyhořel. Debil si sušil údajně papričky či co, časový spínač nevypnul a v noci ho probudilo praskání z kuchyně... tak šel honit zloděje - a ony to byly dlaždičky, které žárem odskakovaly od zdi...... tak snad má letos vybráno. Proti tomu polysteren pod sněhem je prd... ale nevím, jestli Ti to nějak pomohlo :-).

Upraveno uživatelem mtruelle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mtruelle To je fakt síla....vlastně pomohlo. Člověk sice může mít problémy, ale je to řešitelný, zdraví je přednější, někdy je ptřeba si uvědomit, že to co vnímáme jako průšvih je malá vlnka okresního formátu na rozbouřeným moři....

Ale sere mě ten zedník, to ne že ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Lamiczka napsal:

@African U nás se taky solidně sype. Bydlím na Blanensku a odřízlo to tady některý dědiny. Vypadá to super, vlastně bych měl standardně radost jak děcko, ale vlastně je to věc, která mě brutálně štve, že jsem v noci ani nespal, proto jsem tu vypisoval ve 4 ráno.

Zedník od začátku října sliboval udělat fasádu na baráku a furt to odkládal, až v půlce listopadu chytl covid, takže zima bez fasády a polystyren složenej u baráku pod sněhem. Druhá půlka ve stavbě, takže přes zimu bude problém dodělat vnitřky. Jsem na infarkt a nevím co stím...

Nám se to taky vleče, sice pouze garáž, ale letos to je s dělníkama bída. Máme nalepený polystyren a lepidlo neschne, tak to máme pod plachtou i s lešením a topíme pod tím 🤦‍♂️

C939CBFD-D8F1-47E4-A049-70F2AB907006.jpeg
 

edit: můžeme být rádi, že minulý týden vytáhli fólii od střechy přes atiku a ten roztátý sníh nenateče dovnitř, snad

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám to stejný. Taky to mělo být na části baráku, kde mám garáž a kancelář, takže je to kostka. Polystyren včetně spádových klínů, folii, ... na střechu dovezli, mám tam všechno, ale mám obavu, že něčeho podobnýho u mě schopni nebudou, ale uvidíme.

Držím pěsti, co mám v okolí, tak je to všude podobný. Kamarád dokonce vyhodil stavební firmu ze stavby, když měl tak tři šáry baráku. Všechno vybroural, vzal si 4 měsíce dovolenou a barák nakonec stavěl sám...na Vánoce bude bydlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...