Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :)


Doporučené příspěvky

Neuveriteľná rozprávková atmosféra, už druhé ráno po sebe. Fialové nebo som párkrát zažil v horách, ale keď rozžiari tenkú vrstvu nízkej oblačnosti, je intenzívne fialové úplne všetko navôkol. Nedalo sa odolať, zobral som bike a išiel sa do toho farebného filtra pobajkovať.

20211218_103926.thumb.jpg.f6c01071216905d8038ad6d367b20c57.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, wawrik napsal:

Neuveriteľná rozprávková atmosféra, už druhé ráno po sebe. Fialové nebo som párkrát zažil v horách, ale keď rozžiari tenkú vrstvu nízkej oblačnosti, je intenzívne fialové úplne všetko navôkol. Nedalo sa odolať, zobral som bike a išiel sa do toho farebného filtra pobajkovať.

20211218_103926.thumb.jpg.f6c01071216905d8038ad6d367b20c57.jpg

masaker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Ajaj napsal:

Gratulace 👍 když jsem četl ty story s čekáním…

Diky :-), meli prijet zitra, vola mi ridic jestli jsem dostupnej, ze dnes rozvazi zitrek 😅

Nastesti to nespechalo, chrona mam pro mladyho ale ne k Vanocum, Mido jsou pro me, ale nevim, blbe na ne vidim a asi pujdou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem debil, tak by to zároveň mělo patřit do "sousedního" vlákna, ale protože kromě mě bylo vše v pořádku dám to sem - šel jsem si dát věci z fitka do kufru auta zaparkovanýho v garáži v OC Nový Smíchov a v klidu dokoupit nějaký věci na Vánoce. To se podařilo a vracím se k autu a už zdálky vidím, že je něco špatně - kufr auta otevřený. Polil mě studený pot, protože kromě tašky se spocenýma hadrama tam byly i dárky pro manželku za ne úplně pár korun. No a ono to tam i po víc než hodině všechno zůstalo! Nakonec jsem zjistil, že jsem si klíče od auta nechal v tý sportovní tašce a protože ta byla v kufru, tak to elektronika nedovolila zavřít. No a já zmáčkl tlačítko a už jsem se prostě debil neotočil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, xcmaniax napsal:

Protože jsem debil, tak by to zároveň mělo patřit do "sousedního" vlákna, ale protože kromě mě bylo vše v pořádku dám to sem - šel jsem si dát věci z fitka do kufru auta zaparkovanýho v garáži v OC Nový Smíchov a v klidu dokoupit nějaký věci na Vánoce. To se podařilo a vracím se k autu a už zdálky vidím, že je něco špatně - kufr auta otevřený. Polil mě studený pot, protože kromě tašky se spocenýma hadrama tam byly i dárky pro manželku za ne úplně pár korun. No a ono to tam i po víc než hodině všechno zůstalo! Nakonec jsem zjistil, že jsem si klíče od auta nechal v tý sportovní tašce a protože ta byla v kufru, tak to elektronika nedovolila zavřít. No a já zmáčkl tlačítko a už jsem se prostě debil neotočil...

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, xcmaniax napsal:

Protože jsem debil, tak by to zároveň mělo patřit do "sousedního" vlákna, ale protože kromě mě bylo vše v pořádku dám to sem - šel jsem si dát věci z fitka do kufru auta zaparkovanýho v garáži v OC Nový Smíchov a v klidu dokoupit nějaký věci na Vánoce. To se podařilo a vracím se k autu a už zdálky vidím, že je něco špatně - kufr auta otevřený. Polil mě studený pot, protože kromě tašky se spocenýma hadrama tam byly i dárky pro manželku za ne úplně pár korun. No a ono to tam i po víc než hodině všechno zůstalo! Nakonec jsem zjistil, že jsem si klíče od auta nechal v tý sportovní tašce a protože ta byla v kufru, tak to elektronika nedovolila zavřít. No a já zmáčkl tlačítko a už jsem se prostě debil neotočil...

To's mi připomněl... před pár lety jsem cestou z práce zajel na Vypich do Kauflandu, vracím se s nákupem a čumím jak puk, vedle tý červený oktávky Mondeo není, polil mne pot... sice jsem zaparkoval vedle červený oktávky, ale o řadu dál, tak jsem doma zaparkoval a šel na pivo 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Hasňa napsal:

Z tohohle neztloustneš. Taky se na to těším, je to u nás už taková vánoční tradice. Dobře se kolem toho sedí a debatuje. Jen kráječ má za chvíli bolavou ruku. 

Přesně a u nás platí pravidlo, kdo chce papat, musí krájet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Lynx12 napsal:

To's mi připomněl... před pár lety jsem cestou z práce zajel na Vypich do Kauflandu, vracím se s nákupem a čumím jak puk, vedle tý červený oktávky Mondeo není, polil mne pot... sice jsem zaparkoval vedle červený oktávky, ale o řadu dál, tak jsem doma zaparkoval a šel na pivo 🤣

Já takhle nechal auto v podzemním parkovišti bohunického kampusu, vracím se k auto, okno řidiče stažený, říkám si jsem debil, mohlo se stát, jdu blíž, za volantem sedí chlap, tvl co jé ... no moje auto stálo o řadu dál, jen prostě přijelo druhé, naprosto stejné, barva, kola, xenony, verze s radarem v masce, a to jsem si myslel, že jsem si koupil auto, který u obchoďáku jen tak 2x nepotkám (Volvo) 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 40 minutami, honzyk napsal:

naprosto stejné, barva, kola, xenony, verze s radarem v masce, a to jsem si myslel, že jsem si koupil auto, který u obchoďáku jen tak 2x nepotkám (Volvo) 

Jo, na tému rovnaké autá mám tiež dobrú storku. Kúpili sme bielu RAVku, frajerka s tým išla do nejakého obchodného centra. Vrátila sa k autu, nasadla, nešlo naštartovať. Trochu ju zneistila ružová peňaženka položená na sedadle spolujazdca, ale zasa nie až tak moc. Len jej nešlo do hlavy, prečo to neštartuje. Po chvíli sa dorozmýšľala k tomu, že nasadla do iného auta (tu sa veľmi zamykať nezvykne). No, to sa stane.

A pointa? Auto, do ktorého nasadla, bolo Volvo, a „rovnakosť“ spočívala v tom, že bolo biele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, wawrik napsal:

Jo, na tému rovnaké autá mám tiež dobrú storku. Kúpili sme bielu RAVku, frajerka s tým išla do nejakého obchodného centra. Vrátila sa k autu, nasadla, nešlo naštartovať. Trochu ju zneistila ružová peňaženka položená na sedadle spolujazdca, ale zasa nie až tak moc. Len jej nešlo do hlavy, prečo to neštartuje. Po chvíli sa dorozmýšľala k tomu, že nasadla do iného auta (tu sa veľmi zamykať nezvykne). No, to sa stane.

A pointa? Auto, do ktorého nasadla, bolo Volvo, a „rovnakosť“ spočívala v tom, že bolo biele :D

Ano, tohle presne znam a taky bila 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, honzyk napsal:

Já takhle nechal auto v podzemním parkovišti bohunického kampusu, vracím se k auto, okno řidiče stažený, říkám si jsem debil, mohlo se stát, jdu blíž, za volantem sedí chlap, tvl co jé ... no moje auto stálo o řadu dál, jen prostě přijelo druhé, naprosto stejné, barva, kola, xenony, verze s radarem v masce, a to jsem si myslel, že jsem si koupil auto, který u obchoďáku jen tak 2x nepotkám (Volvo) 🤣

To mi připomíná mojí story před x-lety v Blavě. Vystoupím, na 100% zamknu, protože mám v kufru za půl míče měrák, dojdu k baráku zkontrolovat klíče, za 2 minuty zpátky a sedí tam “řidič” co zuřivě prohrabuje podpalubní skříňku. Říkám si, to je divný 2 stejný auta na parkovišti s pražskou značkou….no a co myslíš? Bylo to moje auto!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radost a potěšeni mám z toho, že se dostávám posledni týden do té vánoční pohodové atmosféry. Písničky, občas film i jídlo a trochu toho vína . 
 

Přeji Vám všem zdraví , lasku a klid spolu s pohodou . Prostě vypněte 😂

00C62AA8-AF15-497C-9CF5-D551817C0A77.jpeg

F7D63DB0-3862-4DEE-9105-A2B9C8D3DCDE.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...