Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 17 hodinami, Mildík napsal:

Tak schválně .... 😀

2306095_8d064.jpg

Jablka vedle sebe, šikmý řez oddělí z prvního jablka třetinu, z druhého dvě třetiny. Zůstanou tak 2/3 + 2/3 + 2 x 1/3. Každý tedy dostane dvě třetiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, elloco napsal:

Jablka vedle sebe, šikmý řez oddělí z prvního jablka třetinu, z druhého dvě třetiny. Zůstanou tak 2/3 + 2/3 + 2 x 1/3. Každý tedy dostane dvě třetiny...

Teoreticky správně. Akorát netuším, jak určit směr řezu, abych odkrojill přesně třetinu jablka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kolik majitelů aut na základě tohoto obyčeje záměrně staví svoje plechové miláčky do trasy průvodu mladých žhářů, aby pak vyinkasovali peníze z pojistky. Minimálně napadnout to někoho IMHO musí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi nepřijde jako ekonomicky rozumná úvaha. Shořelé auto se rovná tzv. totálka. A opravdu neopravitelná. Nemyslím, že by FR pojišťovny byly v poskytnutí plnění nějak velkorysejší, než ty české. V ČR na totálce, která opravdu nejde opravit, nikdy nevyděláš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, orol napsal:

To je zase humoru ... :thumbsdown_anim:

já tohle zažil v reálu v jistém nejmenovaném karlovarském hotelu, co v něm teď probíhá festival. v nedávné době,kdy se Vary po úbytku russáků začaly koncentrovat na Arábii

 

v restauraci hotelu, vepřové nudličky se zeleninou

excuse me sir what  meat is this?
pork
oh, yes, chicken
nono pork with vegetables
I see, chicken with some vegetables

a nabral si plný talíř "chicken"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, ragu napsal:

Já mám vandalismus krytej.

vandalizmus asi áno, ale väčšina poisťovní má napr. "povstanie alebo iné hromadné násilné nepokoje, štrajk, občianske nepokoje a pod." vylúčené a teda podľa mňa by neplnili...

Upraveno uživatelem rooosta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...