Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Prdlajs, vy jste trubky stejně jako ti pitomci v televizních médiích. Americká plavkyně se jmenuje - LEDECKY. A jejich rodinný příběh stojí za přemýšlení.

Takže Ledecky - a ne Ledecká jako Ester. Takže tyhle rádoby hloupostí číří media a televize. Ovšem tady je to jako mor, oblbovat lidi je snadné a voni to žerou. 😎

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, eloga napsal:

Prdlajs, vy jste trubky stejně jako ti pitomci v televizních médiích. Americká plavkyně se jmenuje - LEDECKY. A jejich rodinný příběh stojí za přemýšlení.

Takže Ledecky - a ne Ledecká jako Ester. Takže tyhle rádoby hloupostí číří media a televize. Ovšem tady je to jako mor, oblbovat lidi je snadné a voni to žerou. 😎

Elogo, začínáš Radkovatět. @Radek124. Prosím,nepiš své hlubokomyslné polemiky do vlákna humor. Díky.

 

  • Like 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Radek124 napsal:

Ať to tu není jenom samá olympiáda, kdopak z místních motorkářů se pozná hned po ránu? 🚽

Beznazvu.jpg.5d69c3f26b020e068dd00b505ba9dea5.jpg

Tenhle mi připomněl video, u motokrosaře jsem uchcával smíchy

 

  • Haha 1
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@odjinud já ho zažil naživo na jednom lepším plese organizovaném státním podnikem a od té doby ho nemusím.

Absolutně neodhadl vhodnost svého chování a poměrně noblesní akci tím totálně degradoval....

To rok předtím tu akci Lucie Bílá naopak povýšila na ještě vyšší level 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...