Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Stary Kohn vo veku 70r si vezme za zenu krasnu mladu Saru. Prekona vsetky prekazky ktore takemu vztahu stoja, a vsetko je ok az na sexualny zivot. Ten stoji za houby, a vsetky osvedcene tisicky rokov stare recepty zlyhavaju, tak Kohn so zenou idu za rabinom, aby im poradil, co maju robit. (v zidovskom manzelstve plati pravo zeny a povinnost muza na pravidelny sex - "onah"). Rabin hovori: najdite mladeho pekneho zidovskeho muza, dajte mu do ruky uterak a Kohn ked budes so Sarou tak nech nad vami mlady toci uterakom. Kohnovi to pride cudne, ale rabin je mudry muz, tak Kohn to zariadi, Najde mladeho pekneho zida, ktory nafasuje uterak a ked Kohn skusa so Sarou, mlady toci uterakom ako o zivot. Ziadna zmena, tak idu znova za rabinom. Rabin sa zamysli a hovori: vies co Kohn, teraz nech mlady skusa a ty budes tocit uterakom. Urobia ako rabin nakazal, mlady na Sare, Kohn nad nimi toci uterakom, Sara uspokojena do bezvedomia. Mlady zid spoteny vstane z tej postele, Kohn mu hodi uterak do tvare a hovori: Vidis ty nemozny shmuk, TAKTO SA MA TOCIT UTERAKOM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde nový ředitel do kanceláře a ode dveří volá na sekretářku: “PUK!”
Udivená sekretářka se ptá svého šéfa, co že to znamená.
Ředitel odpoví: “Pičo, Uvař Kafe.”
Sekretářka tedy uvaří kafe, nese ho šéfovi do ředitelny, postaví šálek na stůl a ptá se: “KSČ”?
Ředitel udiveně hledí a sekretářka s milým úsměvem odpoví:
“Kolik Sladíš Čuráku?”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pridam zidovskej..

Moše, kolik stojí ty rajčata?

60 korun kilo.

To je moc Moše, vedle je prodávají za čtyřicet.

A proč jste je tam nekoupil?

No, voni je zrovna nemaji.

Jo, pane, až já je nebudu mít,  tak budou jenom za dvacet....

 

A jeden černej jak bota

...je mě hrozně líto Anny Frankové. Nejdřív zveřejní její deník,  což je zlý sen každé dívky.  A ještě z toho nic nemá,  což je zlý sen každého Žida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a když jsem v těch černých....

Žid povídá židovi:
"Nechal jsem si postavit dům od německé firmy, nádherná práce, dodání v termínu, rozpočet vyšel přesně, jak jsme se domluvili, akorát staré psy novým kouskům nenaučíš, takže mi plyn zapojili misto do sporáku do sprchy".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...