Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Před hodinou, varjag napsal:

Je rozdil s necim nesouhlasit a nesouhlasit z principu se vsim a pokazde jen proto, abych se mohl vymezit a dohadovat. Krtenek splnuje to druhy, kdyz sem das bilou kouli, bude tvrdit ze vidi cernou krychli jen proto, aby se mohl pohadat. A jeste se snazi aby to vypadalo uslechtile, jako ze jde svou vlastni myšlenkovou cestou. Uplnej Ovčáček

Za me taky dik, obcas myslim ze je dobry, kdyz Ovcackove zjisti, ze vsechno nevokecaji a ze nekdo muze bouchnout do stolu

Kopať do zabanovaného je zato prejavom veľkej ušľachtilosti, to bez debaty.

1262996890_weddingsnake.jpg.f798f22273d348c82a3fb8506245019e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježiši marja, to jsem rád, že nemusím dělat pro soudruhy za 28 000,- hrubého a to i s hromadou bonusů....

A ostatním kdo to nechápou doporučuji pár lekcí soudruštiny a promluvit si o tom v rodném jazyce nabízejících.

Protentokráte děkuji sám sobě.

A vlastně i soudruhům za to, že když mi tady chtějí dělat konkurenci jejich nejsilnějším argumentem je plat uklizečky základní školy.

Móóóc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, ggrand napsal:

Nesouhlasím se vším z principu, kolik je teda ok nabídka za hodináře, co dělá turbo od pátku?

Zřejmě nechápeš podstatu věci. Diskuze není o tom jak vysoký by měl mít plat hodinář od Pateku, ale o tom co je výsměchem pro všechny co něco podobného zvládnou opravovat. 

Schválně jsem zvolil slovo výsměch, protože to není ani humor a to i s ohledem na název vlákna.

Někdo kdo dokáže zveřejnit takto formulovaný inzerát, buď těžce upadl na hlavu a nebo je totálně mimo obraz, ale pak opravdu nevím co pohledává v hodinářské branži.

Schválně, napadá Vás někoho co má tento úlet znamenat? Mě to absolutně nedává žádný smysl! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že to bude buď překlep nebo nějaký ukliknutí při zadávání inzerátu, nebo jsou tam při zadávání nějaké možnosti a políčko nebylo vyplněno a tak se tam automaticky něco napsalo. Případně půjde o nějakou oficiální část mzdy a pak bude něco v obálce. Dost pochybuju, že by to takhle mohl někdo napsat a myslet vážně, pokud zrovna nespadnul na hlavu. Taky lidem, co berou 28 hrubého, se nedává běžně služební auto. Nemám nejmenší tušení, co berou hodináři na tomhle levelu, ale čekal bych tak 80-100?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtenku, končím s akceptací totálních pí-ovin. Jsi na hodinářském serveru. Každý, kdo má hodinky rád, a v hodinkové problematice se orientuje ví, že člověk, který umí Patek turbo nebere 28 hrubého plus bonusy. Víš to, doufám, i Ty. Asi ale máš nějakou potřebu o tom nadále diskutovat. Facebook je Ti otevřen. Sbohem.
Díky Berte, já bych mu dal doživotní ban a nikam to nepsal, nic neobhajoval. Nikdo by si ani nevzpomněl. On si najde jiné forum nebo diskuzi, kde bude moct blít na klávesnici dál.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, dawe009 napsal:

Já si myslím, že to bude buď překlep nebo nějaký ukliknutí při zadávání inzerátu, nebo jsou tam při zadávání nějaké možnosti a políčko nebylo vyplněno a tak se tam automaticky něco napsalo. Případně půjde o nějakou oficiální část mzdy a pak bude něco v obálce. Dost pochybuju, že by to takhle mohl někdo napsat a myslet vážně, pokud zrovna nespadnul na hlavu. Taky lidem, co berou 28 hrubého, se nedává běžně služební auto. Nemám nejmenší tušení, co berou hodináři na tomhle levelu, ale čekal bych tak 80-100?

Já bych hlavně čekal, že hodináři na tomhle levelu půjdou vždycky "odněkud někam" - tedy když už budou měnit místo, že si je vždycky někdo přetáhne. Nechce se mi věřit, že by chodili hledat práci na easy-prace.cz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mzda pro zkusenyho hodinare je jedna vec a ban pro (pravda) kikota, kterej nesdili stejnej mindset, je vec druha. Ja bych s tema banama setril a nerikam to proto, ze sem tuhle jednoho dostal. Snad je todle este diskuzni forum a ne jen revue jeho majitele. Vsemozny curaci sou koreni, ne nebezpeci.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Tichus napsal:

Já bych hlavně čekal, že hodináři na tomhle levelu půjdou vždycky "odněkud někam" - tedy když už budou měnit místo, že si je vždycky někdo přetáhne. Nechce se mi věřit, že by chodili hledat práci na easy-prace.cz...

To asi ano. Ale tak někde se to dozvědět musí, že je někdo hledá.. Třeba zvládneš oslovit některé na přímo, ale asi nemaj telefon na všechny a jít do Carollina a říct tam v servisu, jestli někdo nechce odejít, asi není úplně ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ano. Ale tak někde se to dozvědět musí, že je někdo hledá.. Třeba zvládneš oslovit některé na přímo, ale asi nemaj telefon na všechny a jít do Carollina a říct tam v servisu, jestli někdo nechce odejít, asi není úplně ok.

Čekal bych, že tohle půjde přes známé a známé známých, ale jasně, pokud nikoho neznáš, tak prostě musíš dát inzerát, který něčím zaujme :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neplati nahodou aj v CR ta povinnost uvadzat minimalny plat pre poziciu, pod ktory nieje mozne ist? Lebo na SK to zacalo niekedy v poslednom roku platit a co viem posudit tak pri IT poziciach je ta oficialna suma v inzerate a realita casto odlisna (niekolko) nasobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáme to zákonem dané jako Slovensku, pouze v případě že hlásíš volné místo na ÚP tak je ze strany ÚP tato informace vyžadována a následně uváděna u nabídky práce. Také si všimněte že kromě placených inzerátů servery s nabídkami práce čerpají právě z databáze zveřejněných míst ÚP. 

 

@Zmizík rozdíl je mezi tím co píšeš, a máš v tom pravdu; a trolícím provokatérem, který ani nediskutuje, ani nepřispívá, ale jen provokuje/trolí.

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Zmizík napsal:

Mzda pro zkusenyho hodinare je jedna vec a ban pro (pravda) kikota, kterej nesdili stejnej mindset, je vec druha. Ja bych s tema banama setril a nerikam to proto, ze sem tuhle jednoho dostal. Snad je todle este diskuzni forum a ne jen revue jeho majitele. Vsemozny curaci sou koreni, ne nebezpeci.

Máš pravdu. Za jinej názor, nebo jak pises mindset by to byt nemelo. Ale ja jsem presvedcenej, i kdyz prej kopu do mrtvoly.., ze to nebyl nazor, ze Krtenek neni uplne blbej a dobre vi jak to je. Ze to proste byla zas jen snaha kérovat a cekat kdo se chyti a vyvolat nejakej ten flame. Bez jakyhokoli argumentu, jen proste z principu  asi ho to bavi. A za to mu dal Bert banana dobre, imho. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ONYX servis hodinek napsal:

Zřejmě nechápeš podstatu věci. Diskuze není o tom jak vysoký by měl mít plat hodinář od Pateku, ale o tom co je výsměchem pro všechny co něco podobného zvládnou opravovat. 

Schválně jsem zvolil slovo výsměch, protože to není ani humor a to i s ohledem na název vlákna.

Někdo kdo dokáže zveřejnit takto formulovaný inzerát, buď těžce upadl na hlavu a nebo je totálně mimo obraz, ale pak opravdu nevím co pohledává v hodinářské branži.

Schválně, napadá Vás někoho co má tento úlet znamenat? Mě to absolutně nedává žádný smysl! 

Ty nechapes podstatu veci. Kdyz je vtip o blondynach jak pichnou kolo, ale ono neni prazdne, jen dole je prazdne, tak aby ses tomu zasmal, musis vedet, jak vypada nafouknute a pichle kolo. Tak me proste zajima, kolik je fer nabidka za tuhle praci. To, ze 28k neni fer nabidka je mi jasne, takze jak vypada pichle kolo vime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...