Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Z hospody si nesmíš odnést pivo v petce. Tak si pro něj skočíš do obchodu, v pohodě! Naštěstí po zavření restaurací ve 20h jedou obchody až do 22h. Kdo ještě nemá pod stromeček hračky pro děti, může jim díky bohu koupit dluhopisy. Bohuš Matuš má dítě s dítětem. To jen na odlehčení. Každý ministr zdravotnictví přijde s novým systémem, ale pak se podle něj stejně nejede. Z Pepco Eden stála fronta až na Zahradní město, kde se spojila s frontou do Pepca Vivo Hostivař. Takže lidi nevěděli do kterého Pepca vlastně stojí. Dálniční známku na příští rok nekoupíš, protože po spuštění webu za 300 miliónů korun, ho raději zase stopli. Prý aby nebyl přetížený. V obchodě musíš dodržovat rozestupy a 15 metrů na osobu, takže s nikým nepokecáš. Naštěstí můžeš z nákupu jet přeplněným MHD a pokecat s celým vagónem. V Brně i v Praze máme miliónové polní nemocnice, v kterých nikdo nikdy neležel. Prý si s nimi neví rady, ale budou se platit dál. No a po Čechách běhá jelen s kulovnicí, kterou ukradl myslivcovi, a nikdo ho nemůže najít. Toho jelena! Jinak je u nás vše v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis to upravit. Pivo v petce si uz z hospody odnest muzes. Ale nesmis ho vypit cestou. Na verejnosti muzes pit jen jen caj, nebo kafe. Ale to ti v hospode s sebou prodat nesmi. Je to prej proto, aby lidi nechodili na vanocni trhy, ktere jsou povolene. Oni na nich totiz zakazali prodavat svarak, ale lidi tam chodili furt na ten caj, protoze ten povoleny byl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to teda sleduju docela pravidelně. Ale už jsem taky ztratil nit. Už fakt vůbec nevím, kdy a kam můžu, co tam můžu dělat, jak dlouho tam můžu být, jak daleko od ostatních a jestli se můžu napít nebo je to trestný..taky kam můžu sám a kam jen se psem, kolik vozejků potrebuju v krámu, jestli má smysl jet na hory nebo tam budu jen čumět z vokna.. Tvl to je pakárna už i na naše poměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, dawe009 napsal:

Já to teda sleduju docela pravidelně. Ale už jsem taky ztratil nit. Už fakt vůbec nevím, kdy a kam můžu, co tam můžu dělat, jak dlouho tam můžu být, jak daleko od ostatních a jestli se můžu napít nebo je to trestný..taky kam můžu sám a kam jen se psem, kolik vozejků potrebuju v krámu, jestli má smysl jet na hory nebo tam budu jen čumět z vokna.. Tvl to je pakárna už i na naše poměry.

Zajímavé. Bych nevěřil, že to fakt někoho z místních členů jakkoliv zajímá. Ač je tedy fakt, že k tomu tady je i samotné vlákno. 

Celá ta situace, když se na ní tak dívám, mi utvrdila dvě věci, o kterých sem si nikdy nemyslel, že je pochopím. Jednak sem pochopil dlouholeté motto jedné dámy a sice: "Když se lůza ujala vlády" (Je to tedy původní komentář francouzské revoluce, ale sedí to přesně) a ta druhá věc je, že když se za totáče neříkalo ovcím zdaleka vše, tak to asi mělo fakt význam. Protože z toho množství protichůdných informací nemůže být v obraze ani inteligentní člověk, kterých je v tomhle státě s bídou 10%.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Bert napsal:

Tenhle inzerát jinam, než do humoru nepatří. Také máte 10 let zkušeností, kontakty s AHCI a chcete opravovat AP za 28 tisíc hrubého????

https://www.easy-prace.cz/volne-misto/vedouci-hodinar-servisniho-centra-pkz/879169

To fakt kluci ruští netrefili.

 

Co by jsi taky od tý pakáže chtěl?  Sami by chtěli platy jako ve švajcu a když maj za něco zaplatit, tak se diví, že Ti není dostatečnou odměnou to, že jsi to mohl pro ně udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...