Přejít na obsah

Tudor BB58 nový model


Maxel

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrá recenze a pěkný záběry. Sám se nedovedu rozhodnout, který se mi líbí víc. Snad pořád ty původní, ale musím říct, že ty modrý jsou fakt krásný. Jsem na ně moc zvědavej naživo.

Jinak to s tím rozdílným odstínem oceli mi přijde jako blbost ne? Nemůže to být tím, že ty černý má starší a tak působí zašleji? Nebo, že by to bylo rozdílným brusem? To asi ne. Spíš možná optický klam vzhledem k modrému cifru. Z recenze jsem teda žádný extra rozdíl nepoznal. 

Jinak zaujalo mě, jak hbitě se aktualizovaly billboardy Bechyněho na tyhle nové hodinky. Pravidelně jsem do práce po magistrále jezdil snad kolem deseti billboardů s modrýma Pelagosama, když tu náhle koukám, defacto stejný billboard, ale na něm modrý BB58. Přitom bych se vsadil, že 90% projíždějících smrtelníků (nechronomagorů) si žádné změny nevšimne...prostě modrý hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako koukal sem na to 3x a v ty fazi, kde jsou vedle sebe ty tahy, tak tam je to celkem videt a je mozny, ze tomu tak je;-) i ty decka to pry poznali a kdyz mel v ruce otoceny hodinky ciframa dolu, tak sem ty modry poznal teda taky hned.

No zajimavy to bude a jsou fakt cisty, krasny, odkaz na submarinery Tudory je taky fajn, myslim, ze to je moc povedeny a neni to jen jako “dame safe modrou” to se proda samo, ten pocit ja nemam a myslim, ze si s tim pohrali...

jinak ta propagace Bechyne na BB58 je masivni, skoda, ze je nemaj na krame, tak jak tomu melo byt, tedy 1.7 release a 1.7 na buticich... skoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, na to že tam ty bilbordy nemaj většinou co dělat, je drzost, s jakou rychlosti to tam mění, zarážející, to je pravda. Nicméně kašlu na práci a musím říct, že je sleduju, jiskra nepreskocila, ale sleduju je rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...