Přejít na obsah

Steeldive


Doporučené příspěvky

o čom točíš childe však ked tam ten čínanec vložil NH35 automatic movement, čo ti nemá na tom čo fungovat však to je movement od seika, takže ty šmejduješ a hádžeš do jedného vreca všetky microbrands aj mimo číny ktoré používajú NH35 automatic movement

Upraveno uživatelem kriček
  • Hlasovat proti 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kricek, nie dost, ze trepes hovna ale v nich este aj tancujes. Spravas sa ako hulvat. Na teba presne sedi oznacenie, ktore si sam pouzil - si dokonalym zobrazenim šmejda. A cinomrda. 
Tie hodinky si kludne nos, skutocne je to kazdemu sumafuk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čínský mrdky jsou čínský mrdky. i já si tím nadšením prošel a brzo mě to opustilo. přesně jak psal Daemonultimate, vystihl to dokonale. nic "tam" není. kromě hořké pachuti absolutně žádný pocit. je to k hovnu a už bych to na ruku nedal. třeba takový orient ray nestojí o moc víc a jsou to fajn hodinky.

  • Dát hlas 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech 7 dnu ho, doufam, poradne nauci, ze kdyz jde o cinske hodinky, je tu dobrym zvykem, nechat si srat na hlavu a ne srovnavat nebo jeste hur - plivat na Seiko.

Upraveno uživatelem ggrand
  • Dát hlas 1
  • Hlasovat proti 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, ggrand napsal:

Tech 7 dnu ho, doufam, poradne nauci, ze kdyz jde o cinske hodinky, je tu dobrym zvykem, nechat si srat na hlavu a ne srovnavat nebo jeste hur - plivat na Seiko.

Opravdu to byl nutný koment? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jardo, michas hrusky s jabkama, nebo jsi nazval kricka zlodejem schvalne?

Jedna vec jsou cinske hodinky, o nich nemam problem diskutovat. A furt si trvam na tom, ze pokud je Cinan nazyvan zlodejem, tak stejne nazyvejme Steinhart, Davosa a podobne "Swiss made" znacky, ktere parazituji na znamych designech. Nebo tomu rikejme homage a nechme je zit vsechny. Protoze jejich business model je uplne to stejne jako u toho Cinana.

Druha vec je uroven diskuze. Takovou, jakou kricek predvadel nemam rad a to ani v pripade, ze by obhajoval Seiko nebo Rolex.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne Ondro, zloději jsem nazval číňany, kteří se nezdráhají bez skrupulí okopírovat vše co jen jde, ale nic svého nevymyslí a když, tak to nikdo nekoupí, protože je to jednoduše strašně hnusný. Máš samozřejmě pravdu s tím, že tady šlo především o úroveň diskuze kterou kolega kricek prezentoval, proto dostal přes prsty. Jinak ať si tady lišky klidně chválí svůj ocas, ale ať prosím neuráží originál, bez kterého by nikdy nemohlo vzniknout tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný nemám, ale taky jsem si tím prošel, to nepopírám. Hrozně jsem se styděl to nosit a dodnes se za to stydím. Hlavně jsem si s tím nikdy "nehonil triko". Deamon to napsal docela trefně, dáš je na ruku a nic. Nulová emoce, natož to ještě fotit nebo to někam dávat, aby všichni věděli jaká jsi jitrnice. Číňan má celý ten ten byznys postavený na ukradeném designu v tom je docela rozdíl mezi Steinhartem, Davosou a dalšími ne? Je mi to celkem volný, nesympatizuji s žádnou vykrádačkou, tak nevím proč mi vkládáš do úst, že u evropské produkce mi to nevadí? Vadí, ale vidím v tom rozdíl, když se podívám na portfolium jednotlivých značek. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic ti do ust nevkladam. Tvoje zminky tady se opiraji jenom do Cinanu a nikoho jineho. Proto to komentuju.
Co se tyka Steinhart, tak tam je 95 % produkce kopirka a presne na tom je ten business model postavenej, to mi nikdo nevymluvi. Jejich vlastni kusy taky nejsou zrovna designova hitparada.
U Davosy to je mensi procento, ale Suby, Speedy, IWC apod. tam najdes taky a moc dobre vi proc to delaj.
Taky jsem si tim prosel, popirat to nebudu, fotky jsem i na forum daval. Co se tady celou dobu snazim rict je to, ze bud merme vsem stejne, nebo to nechme bejt, at si kazdy nosi co chce.
To, ze to nekdo zacal srovnavat, konkretne treba Seiko modely, za to si Seiko trosku muze samo svou casto tristni kvalitou zpracovani. To si myslim, ze mnohdy byl ten hlavni point na to poukazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...