Přejít na obsah

běhání


Doporučené příspěvky

no ven asi taky brzo vyběhnu, ale to bych viděl asi bez sluchadel, protože se budu motat kousek Prahou...mně by naprosto vyhovovalo, kdyby ty mašiny ve fitku byly ještě napojené na net, že bych si vybral nějaké web-radio a nechával se překvapovat...musím zjistit, jak je to tam u nás s wi-fi, přes telefon by to mohlo jít...dneska prubnu :)

 

edit: pravopys

Upraveno uživatelem Ondoni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlim, když je venku furt ledovka jít si zaběhat do fitka, máte s tim nějaký zkušenosti?

Jo. Je to totálně na palici. Plus se na tom pásu potím jak zwirze. Jediná výhoda je, že máš pod kontrolou tempo.

To už je fakt lepší i ta ledovka... Potrénuješ nepoužívané svalíky .-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě osobně se běhání venku žádný pás nevyrovná - běhám normálně po sněhu i ledu. Nedá se samozřejmě jet naplno a člověk musí dávat větší pozor, kam a jak šlape, ale rovnoměrný výklus po uklouzaném sněhu beru i jako trénink stability. Kdyby bylo opravdu zle, lze použít nesmeky, sám jsem je ale nezkoušel.

 

Edit: Koukám Fishi, že jsi z Prahy - zrovna v Praze se podle mě dá docela dobře běhat i přes zimu, chodníky a cyklostezky jsou celkem udržované a posypané, např. na trase Výtoň - Zbraslav za poslední roky žádné zásadní ledové plochy nepamatuju, v Kunraťáku to jde taky dobře...

Upraveno uživatelem Filip.J
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zimě běhám venku, do max -10 st. se to dá udýchat, pak už je fakt kosa. Oblečení jako na běžky, crossový boty a hurá na to. V Praze prokopák, hvězda, ladronka, šárka, všechno se dá, akorát je brzy tma, takže čelovka je nutnost.

 

Na zimě a sněhu mám rád, že se dá v pohodě běžet mimo klasické vyšlapané trasy. Pole jsou zmrzlá, zasněžená, louky taky... Prostě takový free run, kam mě napadene. Běžecký pás řeším jenom na cestách v hotelu, je to fakt na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pro mě docela z ruky, jsem z Ládví :) já radši taky běhám venku, a po včerejším pásu je to fakt voser, kor ještě když jsem byl na něj čekal ve frontě 20 minut. ale tady v okolí to právě moc udržovaný není a já se znám na kluzkym povrchu :) teplota mi nevadí, ale kluzkej povrcho jo

 

Pro mě osobně se běhání venku žádný pás nevyrovná - běhám normálně po sněhu i ledu. Nedá se samozřejmě jet naplno a člověk musí dávat větší pozor, kam a jak šlape, ale rovnoměrný výklus po uklouzaném sněhu beru i jako trénink stability. Kdyby bylo opravdu zle, lze použít nesmeky, sám jsem je ale nezkoušel.

 

Edit: Koukám Fishi, že jsi z Prahy - zrovna v Praze se podle mě dá docela dobře běhat i přes zimu, chodníky a cyklostezky jsou celkem udržované a posypané, např. na trase Výtoň - Zbraslav za poslední roky žádné zásadní ledové plochy nepamatuju, v Kunraťáku to jde taky dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pás je šidítko, o tom žádná...ale nebýt ho, asi bych běhat nezačal, protože každý můj pokus běhat venku odnesly kolena...teď už vím víc (tempo, boty atd.) a už se těším, až to trochu sleze a vyrazím třeba do Grébovky...teď bych si osobně netroufnul, já sem hrozné vemeno, výčet mojich úrazů a míst, kde všude jsem měl sádru, je už docela dlouhý... wheelchair.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem taky vemeno a díky fotbalu mam nohy oddělaný :D ale běhat chodim i v tomhle počasí :) zrovna dneska půjdu určitě. Dřív jsem se dost bál, když jsem běhal v sálovkách (největší blbost) takže to bylo i o tom udržet stabilitu (jednou jsem ssebou solidně švihnul o zem) ale teď jsem si koupil boty přímo na běhání a jak jsem ji zprvu nevěřil tak teď je to paráda, držej úžasně na to kolik stály. Možná je to placebo efekt, ale rozdíl je znát dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pro mě docela z ruky, jsem z Ládví :) já radši taky běhám venku, a po včerejším pásu je to fakt voser, kor ještě když jsem byl na něj čekal ve frontě 20 minut. ale tady v okolí to právě moc udržovaný není a já se znám na kluzkym povrchu :) teplota mi nevadí, ale kluzkej povrcho jo

 

 

 

Hm, tak Ládví pravda zrovna vůbec neznám oneeyed02.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Vím, že tady pás obecně nemusíte, ale včera jsem si dal hodinku a super...trochu jsem se připravil a v ipodu si udělal tracklist (Devin Townsend)...vždycky to šlo 2x řezba (běh) a 1x loudák (chůze s náklonem pásu)...dal jsem něco přes 8 kiláků, pak sauna a dneska, světe div se, žádné velké bolení člověka...takže i na tom pásu se dá, ale až to sleze, tak se přesunu do Kunraťáku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tady pás obecně nemusíte, ale včera jsem si dal hodinku a super...trochu jsem se připravil a v ipodu si udělal tracklist (Devin Townsend)...vždycky to šlo 2x řezba (běh) a 1x loudák (chůze s náklonem pásu)...dal jsem něco přes 8 kiláků, pak sauna a dneska, světe div se, žádné velké bolení člověka...takže i na tom pásu se dá, ale až to sleze, tak se přesunu do Kunraťáku...

 

Tyjo, chlapi, jak to delate, ze vasnta muzika pri behani nerusi? Ja jsem se o behani se sluchatkama pokousel nekolikrat, ale vzdycky to dopadlo neslavne. Rozhodilo mi to rytmus, dech a skoncil jsem uplne vyflusanej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, chlapi, jak to delate, ze vasnta muzika pri behani nerusi? Ja jsem se o behani se sluchatkama pokousel nekolikrat, ale vzdycky to dopadlo neslavne. Rozhodilo mi to rytmus, dech a skoncil jsem uplne vyflusanej...

 

Já teda běhám taky zásadně se sluchátkama a iProduktem (aplikace Nike plus) a rozhodně mě to neruší. Ale mám štěstí, že běhám sice po silnici, ale na vesnici, kde je na co se dívat a auta nejezdí :)

Vlastně u toho můžu poslouchat skoro všechno, ale nejlepší je asi RHCP, Imagine Dragons :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, chlapi, jak to delate, ze vasnta muzika pri behani nerusi? Ja jsem se o behani se sluchatkama pokousel nekolikrat, ale vzdycky to dopadlo neslavne. Rozhodilo mi to rytmus, dech a skoncil jsem uplne vyflusanej...

 

Musíš si vybrat muzikanty, kteří umí držet rytmus...třeba ten potetovaný slovák z petržalky :D

 

Pás má tu výhodu, že Ti drží rychlost a tím i rytmu..no a podle rychlosti songu můžeš rychlost upravovat, ale to už je trochu pruda, většinou střídám jen dvě rychlosti (běh 9km/hod, chůze 6 km/hod)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, chlapi, jak to delate, ze vasnta muzika pri behani nerusi? Ja jsem se o behani se sluchatkama pokousel nekolikrat, ale vzdycky to dopadlo neslavne. Rozhodilo mi to rytmus, dech a skoncil jsem uplne vyflusanej...

 

Ideální je nějaká elektronická taneční hudba se stálým rytmem - house, trance atd. Ale je pravda, že někdy mě hudba dokáže nakopnout tak, že že to valím rychleji, než bych měl a pak se přepálím.

 

Jinak co se týče hudby při běhu obecně, mění se mi období podle nálady; momentálně běhám bez a užívám si ticha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že tady pás obecně nemusíte, ale včera jsem si dal hodinku a super...trochu jsem se připravil a v ipodu si udělal tracklist (Devin Townsend)...vždycky to šlo 2x řezba (běh) a 1x loudák (chůze s náklonem pásu)...dal jsem něco přes 8 kiláků, pak sauna a dneska, světe div se, žádné velké bolení člověka...takže i na tom pásu se dá, ale až to sleze, tak se přesunu do Kunraťáku...

Pokud sis dal saunu hned po běhu, tak to není nejzdravější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...